Moim zdaniem, ci pacjenci z Indii nie są wcale utalentowani... Oni są pojebani. Koleś dostaje kijem w grdykę... To ma być talent? To głupota.
zgadzam się. Nie wkleiłem tego bo jestem pod wrażeniem ich talentu. Wręcz przeciwnie zastanawiam się jak można być takim debilem i do krwi dać walić się młotkiem po głowie
Moim zdaniem, ci pacjenci z Indii nie są wcale utalentowani... Oni są pojebani. Koleś dostaje kijem w grdykę... To ma być talent? To głupota.
zgadzam się. Nie wkleiłem tego bo jestem pod wrażeniem ich talentu. Wręcz przeciwnie zastanawiam się jak można być takim debilem i do krwi dać walić się młotkiem po głowie
śmieje z ich głupoty
Pamiętajcie, co dla jednych jest sufitem, dla innych to zaledwie podłoga
Rocco Animal Trainer- Bóg się rodzi. co do samego utworu sie nie wypowiadam, natomiast rozjebał mnie tekst w komentarzach "To co ten pan śpiewa o klerze to cała prawda.Niedajcie się tej mafii i sprzeciwiajcie się im bo w końcu dojdzie do tego że kościół zabierze wam wasze własności i będziecie na łasce purpury.Niedopuścicie do tego i wreszcie się opamietajcie i sprzeciwcie sie im" Marcin19904 1 miesiąc temu
Rocco Animal Trainer- Bóg się rodzi. co do samego utworu sie nie wypowiadam, natomiast rozjebał mnie tekst w komentarzach "To co ten pan śpiewa o klerze to cała prawda.Niedajcie się tej mafii i sprzeciwiajcie się im bo w końcu dojdzie do tego że kościół zabierze wam wasze własności i będziecie na łasce purpury.Niedopuścicie do tego i wreszcie się opamietajcie i sprzeciwcie sie im" Marcin19904 1 miesiąc temu
Umieściłem to w śmieszne bolo ale bo nie ma działu smutne, a to jest więcej niż smutne o czym ten kolo śpiewa. Ale beka też jest więc i tu pasuje:)
Moim zdaniem, ci pacjenci z Indii nie są wcale utalentowani... Oni są pojebani. Koleś dostaje kijem w grdykę... To ma być talent? To głupota.
zgadzam się. Nie wkleiłem tego bo jestem pod wrażeniem ich talentu. Wręcz przeciwnie zastanawiam się jak można być takim debilem i do krwi dać walić się młotkiem po głowie
śmieje z ich głupoty
Pamiętajcie, co dla jednych jest sufitem, dla innych to zaledwie podłoga
A mnie za to wkurzają ci sędziowe w tego typu show. Są tak sztuczni, ze az sie rzygać chce. Tutaj też baba przerażona, łąpie sie za głowe, za usta, wstaje, co za debilka.