|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Co ten Pudzian odjebał na sesji zdjęciowej do weekendowego ksw  Oglądam wiadomości a ten się tam z Thompsonem po ziemi turlika 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Walka Pudziana  ostro ostro
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
jakby wszystko tak ustawiali to bylbym milionerem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Chyba nie ten temat - to temat o sztukach walki, a tam było tylko przytulanie się w ringu  Ciekawe ile razy jeszcze Polsatowi uda się sprzedawać taką żenadę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Szczerze mówiąc jak już sie złapali za ręce i sędzia ogłaszał wynik myślałem że Pudzian jednak przegrał,,,jego rywal myślał podobnie ale co tam ,,,,ja tam oglądałem głównie ze względu na utwór 'Dawaj na ring' - lubię taką muzę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Wrzuć napisy do tego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Haha Angol ma takie samo odczucie jak chyba każdy w Polsce. KSW is fucking joke. Teatr jak Wrestling w USA. Brakuje jeszcze tylko walki Najman vs Koterski i kontuzji Najmana 1 rundzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,856 Likes: 1 |
hehe na koniec wypowiedzi khalidova laska se jebala słit focie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ale co ten Angol takiego zrobił w tej walce prócz tego że leżał na Pudzianie i się po nim ślizgał?Dostał parę razy konkretnie w mordę w stójce i się zaczął słaniać.Walki Pudziana oczywiście należy traktować z przymrużeniem oka ale widać że kondycyjnie jest o niebo lepiej, w poprzednich walkach bałem się o zawał.Co do werdyktu liczyłem tu na dogrywkę, wygrał ten co się lepiej na nogach trzymał.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Tak się na nogach trzymał że 1sza rundę przeleżał na plecach i pewnie dlatego tak dobrze kondycyjnie wyglądał szkoda że jeszcze z 5min nie tarli maty to by se jeszcze dodatkowo chłop dychnął  Kiedyś na Olimpiadzie chyba w Atlancie były takie walki bokserskie że żeby Kubańczyk wygrał z Jankesem to musiał znokautować swego przeciwnika bo na punkty to mu liczyli jak nadgodzinny w biedronce. To było w podobnym stylu Pudzian nie padnie Anglik nie wygra. Zresztą tego wieczoru to Chmielewski też powinien przegrać. Te KSW to takie coś jak muzyka disco polo jednego nie idzie na trzeźwo słuchać a drugiego oglądać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
a jednak oglądasz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
przecież wiadomo że takie walki Pudziana organizowane są dla przyciągnięcia publiki a bez niego to by pewnie oglądalność 70% spadła  musiałeś sporo kasy przegrać na tym pojedynku bo angol go w żadnym stopniu nie pokazał że jest lepszy, no chyba że tak jak mówisz w sztuce ,KSP, konfrontacji sztuki przytulania.Napisz lepiej ile wtopiłeś .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169
a.k.a. "szpaqu"
|
|
a.k.a. "szpaqu"
Dołączył: Mar 2005
Posty: 169 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
royal a co zrobil Pudzian ? w 1 rundzie go anglik obalal jak chcial a za obalenia sa wlasnie punkty... ta walka to przekret i experci MMa wypowiedzieli sie ze thompson wygral.. juz w 1 walce lepiej walczyl... tutaj pierd ze tlenu mu nie zabraklo... a co to jakies zawody kto ma wiecej tlenu ? pudzian w tej walce nic nie zrobil... w 1 chociaz walil go po mordzie a tutaj.. fucking joke ;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
"What a fucking joke. Give Mariusz a big round of applause, come on. What a fucking joke. Come on (claps). I thought KSW was meant to be trying to be serious. If you can watch that back, hand on heart, and call it serious then you're FUCKED. And KSW is going down the fucking toilet."
Piekne podsumowanie walki pseudozawodnika Pudziana.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|