Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 25 1 2 9 10 11 12 13 24 25
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
czas stoi a pkt wpadaja laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by HERBI
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym??
uff -7 tylko smile
szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2 smile
Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze.

Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by HERBI
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym??
uff -7 tylko smile
szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2 smile
Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze.

-5

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by HERBI
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym??
uff -7 tylko smile
szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2 smile
Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze.
-5 jednak

Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
koniec 79-84 handi +9,5 siedzi
i w Austrii under 159

dubelekkasa

Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Originally Posted by cybi
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by cybi
haifa win @3,65 5/10
haifa +5,5 @1,83 8/10 boks

Kompletnie nieopłacalne wg mnie.
zobzczymy co z tego bedzie najwyzej zonk laugh
a to dobre piwo

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by cybi
Originally Posted by maaajo
Originally Posted by cybi
haifa win @3,65 5/10
haifa +5,5 @1,83 8/10 boks

Kompletnie nieopłacalne wg mnie.
zobzczymy co z tego bedzie najwyzej zonk laugh
a to dobre piwo
no i niezle jest handi weszlo = kontra za 13j po @2,2 grin smile

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted by HERBI
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym??
uff -7 tylko smile
szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2 smile
Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze.
tego mogles nie pisac laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Asvel bez Turiafa i Parkera,czyli można śmiało Oostende.

Turów +11.5 też jest do wzięcia.Alba nie jest wielce mocarską drużyną i Turów może podjąć walkę.HC jest do pokrycia.

i myślę nad Hapoelem jeszcze...
peace

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Pao Orthez bierzemy?

Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co? smile

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Originally Posted by Gaske
Pao Orthez bierzemy?

Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co? smile

a Pau ma szanse na wyjście?
-15 na wyjeździe, niby powinni ogarnąć, ale czy mobilizacja jest...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Originally Posted by Gaske
Pao Orthez bierzemy?

Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co? smile
kiedyś brał bym to bez zastanowienia,ale w tym sezonie na 11 meczy wygrali tylko 1... boli
Chociaż jakieś przełamanie by im się przydało,ale czy im się będzie chciało,bo z grupy już raczej nie wyjdą,a Szolnoki mają szanse...1.42?...nie opłaca się...

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Originally Posted by Portland #22
Originally Posted by Gaske
Pao Orthez bierzemy?

Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co? smile
kiedyś brał bym to bez zastanowienia,ale w tym sezonie na 11 meczy wygrali tylko 1... boli
Chociaż jakieś przełamanie by im się przydało,ale czy im się będzie chciało,bo z grupy już raczej nie wyjdą,a Szolnoki mają szanse...1.42?...nie opłaca się...

sądzisz, ze Wilno dzisiaj zdobywa LeMans?
Bayern +9,5 ? spory ten hc

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Bayernu bym nie ruszał,Spartak,większe doświadczenie i mogą wygrać wysoko,tym bardziej,że Bayern ostatnio kaleczy...
Wilno NO BET...

Polecam PAOK +8.0 1.76 lub jakiś ruchomy HC:
+10.0 1.54
+12.0 1.40 i do tego np. Turow +16.0 1.43 AKO.2.00(mój główny kupon grubiej)

Hapoel mnie korci...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Dexia Mons czy Hapoel... confused

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
ja mam pograną Dunkierkę,bo 2.50 to dla mnie value. Szaleją we Francji i w EC,nie warto się pakować w tak cięzki bet po 1.50. taka moja opinia.
kurs na ARMIE wydaję się atrakcyjny bo gruzini to głównie ekipa eksportowa i zależy im przede wszystkim na pucharach a Gottingem musi zacząć zdobywać pkt przede wszystkim na rodzimym podwórku bo widmo spadku zagląda im w oczy.
powodzenia.

Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
over 188,5 na live zagrany w pba izzi grin 114-104

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Originally Posted by Portland #22
Dexia Mons czy Hapoel... confused

mimo wszystko chyba Dexia
Francuzi mocni

ja chyba tak :
Dexia
Oostende
Valencia
Aris

myśle nad PAOKiem i tą Armią, ale Gottingen musi w końcu wygrać...chociaż z 3. porażkami szans na awans nie ma już praktycznie

Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
sg Lojeski i center van der Spiegel w Oostende out ??

prawda to ....?

Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
Originally Posted by dexter_AS
sg Lojeski i center van der Spiegel w Oostende out ??

prawda to ....?

Obaj nie grają już od jakiś 6tygodni.Spiegel zagrał 1mecz,na miejsce obu ściągnięci już dawno zastępcy..więc ciężko nazwać ich osłabieniami.

Strona 11 z 25 1 2 9 10 11 12 13 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, forty), 1,435 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1