|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
czas stoi a pkt wpadaja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym?? uff -7 tylko  szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2  Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2006
Posty: 13,791 |
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym?? uff -7 tylko  szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2  Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze. -5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym?? uff -7 tylko  szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2  Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze. -5 jednak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
koniec 79-84 handi +9,5 siedzi i w Austrii under 159 dubelek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 5,458 |
haifa win @3,65 5/10 haifa +5,5 @1,83 8/10  Kompletnie nieopłacalne wg mnie. zobzczymy co z tego bedzie najwyzej zonk  a to dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
haifa win @3,65 5/10 haifa +5,5 @1,83 8/10  Kompletnie nieopłacalne wg mnie. zobzczymy co z tego bedzie najwyzej zonk  a to dobre  no i niezle jest handi weszlo = kontra za 13j po @2,2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
w bet365 rozliczaja z dogrywka czy po regulaminowym?? uff -7 tylko  szkoda tych Zw po b ładnych kursach no ale wszelkie linie h z stsu Fortuny i Bet365 siadły ,no i kontra na Zw po @2  Typ był dobry ,szkoda ze ostatni osobisty w regulaminowym czasie gry ,przestrzelili gospodarze. tego mogles nie pisac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Asvel bez Turiafa i Parkera,czyli można śmiało Oostende. Turów +11.5 też jest do wzięcia.Alba nie jest wielce mocarską drużyną i Turów może podjąć walkę.HC jest do pokrycia. i myślę nad Hapoelem jeszcze... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Pao Orthez bierzemy? Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Pao Orthez bierzemy? Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co?  a Pau ma szanse na wyjście? -15 na wyjeździe, niby powinni ogarnąć, ale czy mobilizacja jest...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Pao Orthez bierzemy? Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co?  kiedyś brał bym to bez zastanowienia,ale w tym sezonie na 11 meczy wygrali tylko 1...  Chociaż jakieś przełamanie by im się przydało,ale czy im się będzie chciało,bo z grupy już raczej nie wyjdą,a Szolnoki mają szanse...1.42?...nie opłaca się...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Pao Orthez bierzemy? Szolnoki chyba bez Badera i Trottera, czyli dwoch waznych zawodnikow, dodatkowo nie ma Soosa. U Siebie Pao chyba ogarnie, co?  kiedyś brał bym to bez zastanowienia,ale w tym sezonie na 11 meczy wygrali tylko 1...  Chociaż jakieś przełamanie by im się przydało,ale czy im się będzie chciało,bo z grupy już raczej nie wyjdą,a Szolnoki mają szanse...1.42?...nie opłaca się... sądzisz, ze Wilno dzisiaj zdobywa LeMans? Bayern +9,5 ? spory ten hc
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Bayernu bym nie ruszał,Spartak,większe doświadczenie i mogą wygrać wysoko,tym bardziej,że Bayern ostatnio kaleczy... Wilno NO BET...
Polecam PAOK +8.0 1.76 lub jakiś ruchomy HC: +10.0 1.54 +12.0 1.40 i do tego np. Turow +16.0 1.43 AKO.2.00(mój główny kupon grubiej)
Hapoel mnie korci...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2007
Posty: 3,401 |
Dexia Mons czy Hapoel... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
ja mam pograną Dunkierkę,bo 2.50 to dla mnie value. Szaleją we Francji i w EC,nie warto się pakować w tak cięzki bet po 1.50. taka moja opinia. kurs na ARMIE wydaję się atrakcyjny bo gruzini to głównie ekipa eksportowa i zależy im przede wszystkim na pucharach a Gottingem musi zacząć zdobywać pkt przede wszystkim na rodzimym podwórku bo widmo spadku zagląda im w oczy. powodzenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
over 188,5 na live zagrany w pba izzi  114-104
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
Dexia Mons czy Hapoel...  mimo wszystko chyba Dexia Francuzi mocni ja chyba tak : Dexia Oostende Valencia Aris myśle nad PAOKiem i tą Armią, ale Gottingen musi w końcu wygrać...chociaż z 3. porażkami szans na awans nie ma już praktycznie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2011
Posty: 1,686 |
sg Lojeski i center van der Spiegel w Oostende out ??
prawda to ....?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2010
Posty: 1,049 |
sg Lojeski i center van der Spiegel w Oostende out ??
prawda to ....? Obaj nie grają już od jakiś 6tygodni.Spiegel zagrał 1mecz,na miejsce obu ściągnięci już dawno zastępcy..więc ciężko nazwać ich osłabieniami.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|