Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 23 1 2 5 6 7 8 9 22 23
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Eee, wygrajmy za 3 punkty z Włochami i mamy to w dupie grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
Magik człowieku - zrozum to, że to jest niemożliwe, żeby nasi odpuścili mecz z Włochami !

Będą chcieli zgarnąć całą pulę to jest jasne klarowne i logicznie.

a wy na 3 kolejki ( 3 najważniejsze ) szukacie jakiś głupich teorii spiskowych, bezzasadnych.

Wszystko zależy od naszych, na pewno są w stanie wywalczyć jakieś punkty w tych meczach, Brazylia pokazała dzisiaj jak i wczoraj, że są do ogrania.
Włosi również nie błyszczą.

Ps. Już widzę jak Alekno się nam podkłada 3-0. Dramat niektórzy chyba głowy nie mają.


Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587
Likes: 10
Originally Posted by Bet3654
Originally Posted By: Bet3654
mam jeszcze lekko zagrany (5dyszek) dubelek z ranca Usa 3:0 @3,75 i Chiny win @5 ,wg mnie @ w obu meczach mocno na wyrost.
Polska 3:0 konczy grubasny dubel z Haifa +11 smile
no i intuicyjny wariat za drobne
Chiny dw 3:0 @22 w triplu z score Villa ,i Polska 3:0
boks

Polska Punkt Set Mecz hura
no to ide w kime ,po czym wstaje i chce widziec win Chinoli ,bo napewno jest to w zasiegu ich mozliwosci boks
o kurwa wstaje i co widze Chiny 3:0 @22 siada
tak jak mowilem miałem czutke i sie sprawdziło ,
ponad 4k zarobione z 300zł ,a to jeszcze nie wszytsko
bo Usa 3:0 konczy na kolejnego tysiaka boks i w systemowce na 0,8k boks

ładnie ich ograbiłes smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Rosja ma na ten moment pewne 2 miejsce, nizej nie spadna, oczywiscie zakladam, ze zgarna 6 pkt z ogorkami z Iranu i Japonii, dlatego przed meczem z nami moga byc juz 100% pewni awansu i wygrania tego PS, wystarczy, ze Polska potraci punkty z Wlochami i Brazylia, wtedy dla Polakow bedzie mecz o wszystko z Rosja, a dla Rosji mecz o nic, bo beda miec 1 miejsce juz, takze wtedy moze byc ok dla nas, ani Brazylia ani Wlochy nie sa w stanie juz wyprzedzic Rosji, tylko my mamy taka szanse

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
@Emdoka

Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem - napisałem,że odpuszczenie przez Polskę 0-3, 1-3 - nie ma prawa bytu, bo wtedy nie będziemy pewni awansu.
Napisałem,że bardziej wierzę (wiara to nie wiedza) w ustawkę 2-3.
Poza tym taki wynik może być osiągnięty po sportowej walce.
Mecz z Włochami to typowe 50-50...a skoro są jeszcze dwa dni to można poszukać innego rozwiązania.

Po drugie - jaki był Twój wcześniejszy nick? grin

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by MagiK
@Emdoka

Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem - napisałem,że odpuszczenie przez Polskę 0-3, 1-3 - nie ma prawa bytu, bo wtedy nie będziemy pewni awansu.
Napisałem,że bardziej wierzę (wiara to nie wiedza) w ustawkę 2-3.
Poza tym taki wynik może być osiągnięty po sportowej walce.
Mecz z Włochami to typowe 50-50...a skoro są jeszcze dwa dni to można poszukać innego rozwiązania.

Po drugie - jaki był Twój wcześniejszy nick? grin

pewnie Finanz i AlPacino grin

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
nie było innego, tym nickiem posługuję się od dawna na kilku forach,

w siatkówce siedzę od lat, sam też gram i po prostu drażni mnie jak ktoś czasami błyśnie głupim tekstem szukając ustawek tym bardziej, że wiele od nas zależy na dzień dzisiejszy.


Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Skoro sam grasz to rzeczywiście dużo zmienia... blush
Ostatnio na mistrzostwach też się pewnie nie ustawiali...bez odbioru papa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
yy kto sie ustawial ..tylko nie mowcie ze Rusyc sie pdkladali komus...i jeszcze pewnie ogorkom hiszpanskim?

niemozliwe:)

a tak na serio, mysle ze z wlocham ustawki nie bedzie, Anastazi tym bardziej im bedzie chcial pokazac ze jest lepszy

a Rosjanie jak Rosjanie, jak wans bedzie to ich wali mecz, jak ulozy sie latwo (czytaj posrani Polacy od 1 pilki) to wygraja, a jak zaczna sie schody to odpuszcza

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
Magik naprawdę jesteś śmieszny jeśli uważasz, że ME a PŚ to analogia.

Wówczas wybieraliśmy sobie teoretycznie słabszego rywala, teraz musimy zagrać jeszcze 3 spotkania. I żaden z naszych nie będzie odpuszczał Włochom licząc na to, że nam się Rosjanie podłożą.


Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Bet3654
te Chiny juz takie Lebiegi ,zeby w spotkaniu z Iranem dawac na nich @5 a na 3:0 @22-30 ??

wczoraj pytałem ,nie otrzymałem odpowiedzi ,ale i tak pograłem,
top 3 kursow w zyciu trafionych cool


wziąłem te Chiny @ 22 od Ciebie ... piwo dzięki grin

Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Montana po pierwszego seta!

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Eksperci od siaty nie uwazacie ze kurs na Zurich z Sopotem jest zawyzony?
Jak dla mnie to warto pograc 1

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
witam panowie troche za pózno moze ale dopiero z pracy wróciłem
Olympiakos Piraeus W - Uralochka W typ 1 ja mam po kursie 7 goście rezerwami wychodza

Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300
Likes: 3
Originally Posted by luki3232
witam panowie troche za pózno moze ale dopiero z pracy wróciłem
Olympiakos Piraeus W - Uralochka W typ 1 ja mam po kursie 7 goście rezerwami wychodza

Obawiam sie ze rezerwy moga tutaj też wygrac smile

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Uralochka musiała by wyjśc 4 skłdem żeby przegrać z Olympiakosem wink

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by aker
Originally Posted by luki3232
witam panowie troche za pózno moze ale dopiero z pracy wróciłem
Olympiakos Piraeus W - Uralochka W typ 1 ja mam po kursie 7 goście rezerwami wychodza

Obawiam sie ze rezerwy moga tutaj też wygrac smile
no ja nie mówie ze nie ale kurs 7 to szkoda było nie zagrac smile

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
w momencie w którym podałeś to info najwyższy był kurs 2,5 laugh

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Originally Posted by Kellthorn
w momencie w którym podałeś to info najwyższy był kurs 2,5 laugh

no napisałem ze troche za pózno bo dopiero z roboty wróciłem

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by aker
Eksperci od siaty nie uwazacie ze kurs na Zurich z Sopotem jest zawyzony?
Jak dla mnie to warto pograc 1

Mam nadzieje, ze Atomowki wyjda skladem Glass na rozegraniu, Ozsoy i Hodge na przyjeciu, Fernandez i Ssuschke srodek, Kozuch atak i Mak libero, to wtedy dla mnie max 1 set dla Zurychu smile

Strona 7 z 23 1 2 5 6 7 8 9 22 23

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Lukasz111, 11kera11, burbon), 2,676 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1