|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Eee, wygrajmy za 3 punkty z Włochami i mamy to w dupie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Magik człowieku - zrozum to, że to jest niemożliwe, żeby nasi odpuścili mecz z Włochami !
Będą chcieli zgarnąć całą pulę to jest jasne klarowne i logicznie.
a wy na 3 kolejki ( 3 najważniejsze ) szukacie jakiś głupich teorii spiskowych, bezzasadnych.
Wszystko zależy od naszych, na pewno są w stanie wywalczyć jakieś punkty w tych meczach, Brazylia pokazała dzisiaj jak i wczoraj, że są do ogrania. Włosi również nie błyszczą.
Ps. Już widzę jak Alekno się nam podkłada 3-0. Dramat niektórzy chyba głowy nie mają.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 69,587 Likes: 10 |
Originally Posted By: Bet3654 mam jeszcze lekko zagrany (5dyszek) dubelek z ranca Usa 3:0 @3,75 i Chiny win @5 ,wg mnie @ w obu meczach mocno na wyrost. Polska 3:0 konczy grubasny dubel z Haifa +11 smile no i intuicyjny wariat za drobne Chiny dw 3:0 @22 w triplu z score Villa ,i Polska 3:0 boks Polska Punkt Set Mecz hura no to ide w kime ,po czym wstaje i chce widziec win Chinoli ,bo napewno jest to w zasiegu ich mozliwosci boks o kurwa wstaje i co widze Chiny 3:0 @22 siada tak jak mowilem miałem czutke i sie sprawdziło , ponad 4k zarobione z 300zł ,a to jeszcze nie wszytsko bo Usa 3:0 konczy na kolejnego tysiaka  i w systemowce na 0,8k  ładnie ich ograbiłes 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Rosja ma na ten moment pewne 2 miejsce, nizej nie spadna, oczywiscie zakladam, ze zgarna 6 pkt z ogorkami z Iranu i Japonii, dlatego przed meczem z nami moga byc juz 100% pewni awansu i wygrania tego PS, wystarczy, ze Polska potraci punkty z Wlochami i Brazylia, wtedy dla Polakow bedzie mecz o wszystko z Rosja, a dla Rosji mecz o nic, bo beda miec 1 miejsce juz, takze wtedy moze byc ok dla nas, ani Brazylia ani Wlochy nie sa w stanie juz wyprzedzic Rosji, tylko my mamy taka szanse
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
@Emdoka Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem - napisałem,że odpuszczenie przez Polskę 0-3, 1-3 - nie ma prawa bytu, bo wtedy nie będziemy pewni awansu. Napisałem,że bardziej wierzę (wiara to nie wiedza) w ustawkę 2-3. Poza tym taki wynik może być osiągnięty po sportowej walce. Mecz z Włochami to typowe 50-50...a skoro są jeszcze dwa dni to można poszukać innego rozwiązania. Po drugie - jaki był Twój wcześniejszy nick? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
@Emdoka Po pierwsze czytaj ze zrozumieniem - napisałem,że odpuszczenie przez Polskę 0-3, 1-3 - nie ma prawa bytu, bo wtedy nie będziemy pewni awansu. Napisałem,że bardziej wierzę (wiara to nie wiedza) w ustawkę 2-3. Poza tym taki wynik może być osiągnięty po sportowej walce. Mecz z Włochami to typowe 50-50...a skoro są jeszcze dwa dni to można poszukać innego rozwiązania. Po drugie - jaki był Twój wcześniejszy nick?  pewnie Finanz i AlPacino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
nie było innego, tym nickiem posługuję się od dawna na kilku forach,
w siatkówce siedzę od lat, sam też gram i po prostu drażni mnie jak ktoś czasami błyśnie głupim tekstem szukając ustawek tym bardziej, że wiele od nas zależy na dzień dzisiejszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Skoro sam grasz to rzeczywiście dużo zmienia... Ostatnio na mistrzostwach też się pewnie nie ustawiali...bez odbioru 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
yy kto sie ustawial ..tylko nie mowcie ze Rusyc sie pdkladali komus...i jeszcze pewnie ogorkom hiszpanskim?
niemozliwe:)
a tak na serio, mysle ze z wlocham ustawki nie bedzie, Anastazi tym bardziej im bedzie chcial pokazac ze jest lepszy
a Rosjanie jak Rosjanie, jak wans bedzie to ich wali mecz, jak ulozy sie latwo (czytaj posrani Polacy od 1 pilki) to wygraja, a jak zaczna sie schody to odpuszcza
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Magik naprawdę jesteś śmieszny jeśli uważasz, że ME a PŚ to analogia.
Wówczas wybieraliśmy sobie teoretycznie słabszego rywala, teraz musimy zagrać jeszcze 3 spotkania. I żaden z naszych nie będzie odpuszczał Włochom licząc na to, że nam się Rosjanie podłożą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
te Chiny juz takie Lebiegi ,zeby w spotkaniu z Iranem dawac na nich @5 a na 3:0 @22-30 ?? wczoraj pytałem ,nie otrzymałem odpowiedzi ,ale i tak pograłem, top 3 kursow w zyciu trafionych  wziąłem te Chiny @ 22 od Ciebie ...  dzięki 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2009
Posty: 3,576 |
Montana po pierwszego seta!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
Eksperci od siaty nie uwazacie ze kurs na Zurich z Sopotem jest zawyzony? Jak dla mnie to warto pograc 1
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
witam panowie troche za pózno moze ale dopiero z pracy wróciłem Olympiakos Piraeus W - Uralochka W typ 1 ja mam po kursie 7 goście rezerwami wychodza
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,300 Likes: 3 |
witam panowie troche za pózno moze ale dopiero z pracy wróciłem Olympiakos Piraeus W - Uralochka W typ 1 ja mam po kursie 7 goście rezerwami wychodza Obawiam sie ze rezerwy moga tutaj też wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
Uralochka musiała by wyjśc 4 skłdem żeby przegrać z Olympiakosem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
witam panowie troche za pózno moze ale dopiero z pracy wróciłem Olympiakos Piraeus W - Uralochka W typ 1 ja mam po kursie 7 goście rezerwami wychodza Obawiam sie ze rezerwy moga tutaj też wygrac  no ja nie mówie ze nie ale kurs 7 to szkoda było nie zagrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326 |
w momencie w którym podałeś to info najwyższy był kurs 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,830 |
w momencie w którym podałeś to info najwyższy był kurs 2,5  no napisałem ze troche za pózno bo dopiero z roboty wróciłem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Eksperci od siaty nie uwazacie ze kurs na Zurich z Sopotem jest zawyzony? Jak dla mnie to warto pograc 1 Mam nadzieje, ze Atomowki wyjda skladem Glass na rozegraniu, Ozsoy i Hodge na przyjeciu, Fernandez i Ssuschke srodek, Kozuch atak i Mak libero, to wtedy dla mnie max 1 set dla Zurychu 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|