|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
witam!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Hannover - HSV 2 2,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Charlton - Liverpool 2 1,82
buk - toto "s" ako- 4,27
Kupon troszke ryzykowny ale ...tez jest spora szansa ze bedzie trafny.Wiem , ze Hannover nie "lezy" HSV , ale po wzmocnieniach w przerwie zimowej jakiej dokanali dzialacze z hamburga jest szansa by wygrac nareszcie.Co sie tyczy Liverpoolu, uwazam ze po porazce z Chelsea czas sie odegrac i 'szukac" punktow ze slabszym rywalem , bo za trzy dni bedzie trudniejszy przeciwnik na wyjezdzie( Wigan) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Hannover - HSV 2 2,35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Charlton - Liverpool 2 1,82 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
Dzieki HSV i Live.. zaczalem temat ...wybornie!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobrze jednak ze nie bylo duzych konsekwencji finansowych.Czekalem tak pozno z pisaniem o wtopie, az wszyscy juz beda smacznie ...spali i moze nikt tego nie zauwazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Zarty na bok , jutro tez jest dzien , oby lepszy do typowania.Pozdrawiam i zycze powodzonka wszystkim grajacym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
ps. Tak calkiem juz serio, to liczylem sie bardziej z remisem w Hannoverze, a tu taki blamaz HSV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Moze dzisiaj bedzie lepiej?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Bammer - Suarez 1 2,25 baw
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Byczkowa - Czink 1 1,88 baw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote]Moze dzisiaj bedzie lepiej?
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Bammer - Suarez 1 2,25 baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />1-6 0-1 i krecz
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Byczkowa - Czink 1 1,88 baw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />1-2 (tb 7-9)
Wczoraj na 2 strzaly 2 pudla, dzisiaj ..."tylko" jedno , wiec ...postep jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Czestochowa- Olsztyn 1 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Nigeria - Senegal (awans) 2 2,0
Musze przyznac ze cos czuje ten senegal , ze bardziej im bedzie zalezalo na 3-cim miejscu .Jezeli Senegal zagra w obronie podobnie jak WKS z NIGERIA to jest nawet szansa wygrac w meczu(ako 3,0), Ale to tylko moje skromne zdanie. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Czestochowa- Olsztyn 1 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Nigeria - Senegal (awans) 2 2,0
Musze przyznac ze jestem na siebie bardzo ...wsciekly , mimo ze tego nie gralem to az sie pienie.Pal licho ze Senegal przegral (zasluzenie).Ogladalem 2 polowe i nie stworzyl praktycznie zadnej pozycji bramkowej.Najbardziej mnie boli ze podalem tu typ (poszedlem za ...tlumem) na CZESTOCHOWE .Przeciez Olsztyn ma taka pake(Papke, Gruszka, Zagumny itd.)wiec byli lub obecni reprezentanci kraju, w dodatku zatrudniono wspanialego trenera....Wspanialego, ktory to prowadzil z powodzeniem Mostostal i troszke mniej udanie , ale jednak reprezentacje!Jednym slowem dalem ...plame. Takich meczy sie poprostu nie gra!!! Musze sie przylozyc lepiej do typowania.
Moze na dzisiaj z turnieju u20
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" />UKRAINA -POLSKA 1 1,55
buk toto "S"
Mysle ze stara rusko- ukrainska szkola hokeja bedzie gora.Naszych klubow i reprezentacji nie stac nawet na dobry sprzet, a co dopiero na szkolenie mlodziezy, ale przy moim ostatnio "farcie' to wszystko sie moze zdarzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Pozdrawiam i powodzenia zycze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Ukraina - Polska 1 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Dementiewa - Schnyder 1 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Kubot - Zelenay 1 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Sparta - Alkmar 2 1,75
buk -toto "s"
Najbardziej z tego "zestawu' obawiam sie meczu Sparta - AZ, gdyz jest to jedyny mecz rozgrywany dzisiaj w Holandii, wiec wszyscy to prawie graja , no ale ..."musi" AZ wygrac by liczyc sie w walce o tytul (nie lubie tego slowa "musi')tym bardziej kurs kusi.moze wiec bedzie wszystko ok. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> Ukraina - Polska 1 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Dementiewa - Schnyder 1 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Kubot - Zelenay 1 1,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Sparta - Alkmar 2 1,75 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Nadal widze tylko ...ciemnosc , ciemnosc widze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Musze powiedziec ze liczylem sie z porazka Dementiewej ale ....w poprzednim pojedynku z Dechy, a tu dzisiaj ...mina, gdzie na tym korcie liczy sie glownie sila i myslalem ze pyknie rowniez Schnyder.Jeszcze musze troszke dopracowac moje typki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Pierce - Schnyder 1 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Bilbao - Real 2 1,92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Kruglov - Sikora 2 1,8
buk - Milenium
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Pierce - Schnyder 1 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Bilbao - Real 2 1,92 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Kruglov - Sikora 2 1,8 Kruglov NS
buk - Milenium Co ja widze, otoz widze ....swaitelko w ...tunelu!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> A tak juz calkiem serio , to slowo honoru( nie ...humoru), wczoraj w ostatniej chwili podalem tu pare Kruglov - Sikora , a pierwszym typem byl mecz Belenenses - Porto 2 (1,87)cos sie w ostatniej chwili rozmyslilem ale ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Breda - Feyenoord 2 1,62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Malysz 1-10 1,4 Feyenoord ostatnio "meczyl' sie z druzyna Niedzielana , co mnie az tak bardzo nie zdziwilo , bowiem NEC obecnie gra calkiem poprawnie, tym bardziej bylo to ostrzezenie dla FEYE i mysle ze teraz juz podejda do Bredy bardziej stanowczo.Adas mysle ze "zakreci" sie blisko pudla, oby na nie wskoczyl , czego mu z calego serca zycze!!! Myslalem poczatkowo dac na pozycje 1-6 (ako ok.2) jednak mialem ostanio tu sporo pudel wiec typuje w miare bezpiecznie. ps.tak z ciekawosci "chodzi" za mna mecz : <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Bayern - Norymberga +1,5 2,1 (sts) Po wpadkach CHELSEA, BARCY itd. moze czas na mala niespodzianke w monachium? , A juz taka bedzie wygrana jedna bramka ze slabeuszem.Tym bardziej ze ostatnio BaYERN zatracil impet strzelecki. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote][quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Breda - Feyenoord 2 1,62 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> 3:3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Malysz 1-10 1,4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 7m
ps.tak z ciekawosci "chodzi" za mna mecz :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Bayern - Norymberga +1,5 2,1 (sts) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 2:1
Alez sie zawiodlem na Feyenoordzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> do 89 min. prowadzili 3-1 !! by zremisowac.Norymberga weszla , jednak musze powiedziec ze liczylem na....remisik , ale nie pisalem , gdyz balem sie ze zostane posadzony ze mam cos z...... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Olofsson - L.G.Poiree 2 2,3 buk-toto"s"
Typ na ...."czuja" ale moze p.Poiree bedzie chciala "pocieszyc" meza wysoka lokata , skoro jemu sie nie udalo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" /> Olofsson - L.G.Poiree 2 2,3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> 15-10m buk-toto"s"
Liv miala szanse na medal , a nawet na zloto , ale to ostatnie strzelanie i 3 pudla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> no , ale to samo moze powiedziec ....Kasia Wilhelm.Coz , taki sport
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Typ na jutro rano ale taki z .... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> oka.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> J.Bjorkman/J.McEnroe - W.Arthurs/Huss 1 3,42
buk-baw
Typ niczym z ..bajki ,ale w ameryce wszystko sie moze zdarzyc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Jonas jest swietnym deblista , znajac Johna bedzie kort gryzl, publicznosc za nimi.Fakt ze juz wiek nie ten , ale technika zostala i w deblu az takiej kondycji nie trzeba, go, go ,go ..."zgredzie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Noliko - Belchatow 1 1,8
toto "s"
Mysle ze nasi jak zwykle wyjda na parkiet z ...trzesacymi sie nogami, jednak gleboko wierze i kibicuje by ugrali 2 sety lub wygrali 'malymi' punktami i awansowali do nastepnej rundy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Curling (k) Szwecja - W.Brytania 1 1,6 buk toto "S"
Szwedki w prestizowym pojedynku z kanadyjkami wygraly , nastepnie przyszlo "odprezenie" i porazka z norwezkami.Mysle wiec ze faworytki do zlota , dzisiaj juz bardziej skoncentrowane wyjda na lod i pokonaja W.Brytanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/sun.gif" alt="" />Curling (k) Szwecja - W.Brytania 1 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Noliko - Belchatow 1 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
[quote]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> J.Bjorkman/J.McEnroe - W.Arthurs/Huss 1 3,42 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
buk-baw
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
alez mi psikusa zrobili nasi siatkarze,gdyby przegrali troszke bym zarobil.Po dluzszej przerwie tak z ...glupa puscilem oto taki kuponik:
pewniak curling szwecja -w. brytania 1 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
+
3 z 4
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />Arturs/Huss - Bjorkm/McEnroe 2 2,55 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" /> Rodionova/Vesnina- Bondarenko/Bondar.1 1,6 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" /> Schalke - Espanyol over 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/volleyball.gif" alt="" /> Noliko - Belchatow 1 1,8 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
minimalny plusik jest , ale moglo byc zdecydowanie lepiej, gdyz puscilem 3 takie kupony po 40zl.Inna sprawa Schalke dosc szczesliwie strzelilo bramke na over w 88 min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,428 |
Cos dzisiaj ciezko mi idzie z typkami , nie mam pomysla <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> musze przemyslec typek :
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> USA - Kazachstan +7 goli 2,0
buk -prof
Mysle ze amerykanie sa mocno podraznieni wczorajszym remisem 3-3 z lotwa i rusza od pierwszych minut by zmazac plame na kazachow , ktorzy to zebrali baty od szwedow(2-7).Tylko pytanie czy przeciwnik cos dorzuci np. 1-2 brameczki?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|