|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
maja prawo. fakt faktem szanse wisly na awans wzrosly z tych 5% do jakichs 25% W jaki spsób do 25% ? Przeciez Wisłą ma mniej punktów niz Fulham no dobra, do 20%. 25 to wersja patriotyczna 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Raczej ciężko wyobrazić sobie żeby Fulham które musi wygrać nie wygrało u siebie z nie grającym o nic Odense. Chyba Wisła powinna jakoś zmotywować Odense do meczu z Fulham i oby Twente wysłało do Krakowa rezerwy  A może Fulham "taktycznie" zrezygnuje z awansu ? Jest przecież taka możliwość. O tym samym pomyślałem. Szczególnie patrząc na wczorajsze wyczyny Kogutów. To tylko problem dla angielskich zespołów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
a niby po co mieli by zrezygnowac na CL sie szykują?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Z tego co słyszałem to Fulham dość poważnie myśli o tryumfie w LE, także 'taktycznego' odpuszczania bym się nie doszukiwał, im LM nie grozi, a to priorytet dla Spurs, stąd takie a nie inne ich wyniki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
a niby po co mieli by zrezygnowac na CL sie szykują? walka o utrzymanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Będzie dobry dubelek można złożyć Wisła + Odense x2 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
to pilka, wszystko jest mozliwe. jak dla mnie bedzie ciekawie i tyle. a przeczucie mi mowi, ze bedzie ciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,729 Likes: 5 |
a niby po co mieli by zrezygnowac na CL sie szykują? walka o utrzymanie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2007
Posty: 1,218 |
no to beda emocje jednak w ostatniej kolejce. a niektorzy znaffcy skreslali wisle po pierwszym meczu. Wisła sama się skreśliła. Wtopili u siebie z ogórkami i teraz muszą się modlić o cud.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
a niby po co mieli by zrezygnowac na CL sie szykują? walka o utrzymanie.  to samo słyszałem o Newcastle 3 lata temu. Birmingham rok temu też miało walczyć o górną połówke.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Z tego co słyszałem to Fulham dość poważnie myśli o tryumfie w LE, także 'taktycznego' odpuszczania bym się nie doszukiwał, im LM nie grozi, a to priorytet dla Spurs, stąd takie a nie inne ich wyniki piszesz powaznie? ogladales mecze z wisla? z taka gra to rzeczywiscie moga sie co najwyzej bic o wyjscie z grupy z wisla
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kowal pozamiatał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
a niby po co mieli by zrezygnowac na CL sie szykują? walka o utrzymanie.  Co w tym śmiesznego? Mają tylko 3p przewagi nad strefą spadkową. Ile można na spadku do Championship stracić, 20 mln funtów ? Coś takiego chyba. Wygrana w LE to nawet nie 1/5 tej kwoty pewnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
Właśnie awansowaliśmy na 21 miejsce w rankingu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Magik mam fajne wiesci
najlepszy napadzior PSG na lawce
podstawowy bramkarz na lawce, zaczyna jakis rezerwowy
psg = chyba wyjebka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Właśnie awansowaliśmy na 21 miejsce w rankingu. Skąd Ty to tak szybko wiesz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Kowal pozamiatał  Co powiedział?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 2,547 |
W Tottenhamie jest HArry Redknapp tam rzadzi opcja LM albo nic tzn jak juz sa te puchary to przechodza obok meczow Flham jednak bedzie chcialo awansowac poza tym przegrali mecz w ostatniej minucie minimalnie na ciezkim bardzo terenie i maja u siebie dostac z jakimis ogorami? hahha
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
w systemie za drobne poszlo dla zabawy :
01 Dec 2011 - Athletic Bilbao - Slovan Bratysława - Czas 1. Athletic Bilbao Bramka - Powyżej/Poniżej
Do i włączając 30. minutę @ 1.70
01 Dec 2011 - Maccabi Tel Aviv - Besiktas - Bramka w meczu - 31. min do końca pierwszej połowy?
Tak @ 2.75
01 Dec 2011 - Sporting Lizbona - Zurich - Bramka w meczu - 16. do 30.min?
Tak @ 2.62
01 Dec 2011 - Salzburg - Paris Saint-Germain - Bramka w meczu - 46. do 60.min?
Tak @ 2.62
01 Dec 2011 - Vaslui - Lazio - Bramka w meczu - 16. do 30.min?
Tak @ 3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
W Tottenhamie jest HArry Redknapp tam rzadzi opcja LM albo nic tzn jak juz sa te puchary to przechodza obok meczow Flham jednak bedzie chcialo awansowac poza tym przegrali mecz w ostatniej minucie minimalnie na ciezkim bardzo terenie i maja u siebie dostac z jakimis ogorami? hahha a mu jakos z basel zremisowac potrafił (proporcjonalny poziom do fullham vs odense)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|