|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
po over w besiktasie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
Kowal pozamiatał  Co powiedział? Rozmawiają o tym, że Smuda po sezonie bierzę Wisłe, a Kowal: "W tym jest jeden pozytyw...będzie nowy selekcjoner"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
a niby po co mieli by zrezygnowac na CL sie szykują? walka o utrzymanie.  Co w tym śmiesznego? Mają tylko 3p przewagi nad strefą spadkową. Ile można na spadku do Championship stracić, 20 mln funtów ? Coś takiego chyba. Wygrana w LE to nawet nie 1/5 tej kwoty pewnie. tak i 1/3 sezonu za pasem straszny dramat, a ja wam powiem ze dla Fulham bylby to niemaly smrod jesli nie wyszli by z grupy z reszta chyba nawet ich rezerwy opykaly by odense
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
W Tottenhamie jest HArry Redknapp tam rzadzi opcja LM albo nic tzn jak juz sa te puchary to przechodza obok meczow Flham jednak bedzie chcialo awansowac poza tym przegrali mecz w ostatniej minucie minimalnie na ciezkim bardzo terenie i maja u siebie dostac z jakimis ogorami? hahha a kto im kaze dostac? wystarczy remis 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Magik mam fajne wiesci
najlepszy napadzior PSG na lawce
podstawowy bramkarz na lawce, zaczyna jakis rezerwowy
psg = chyba wyjebka dobre wieści to będą jak Salzburg strzeli - nazwiska nie grają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Magik mam fajne wiesci
najlepszy napadzior PSG na lawce
podstawowy bramkarz na lawce, zaczyna jakis rezerwowy
psg = chyba wyjebka dobre wieści to będą jak Salzburg strzeli - nazwiska nie grają  dobra dobra TY juz nie badz taki przezorny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 9,438 |
Kowal pozamiatał  Co powiedział? Rozmawiają o tym, że Smuda po sezonie bierzę Wisłe, a Kowal: "W tym jest jeden pozytyw...będzie nowy selekcjoner" Kowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
W Tottenhamie jest HArry Redknapp tam rzadzi opcja LM albo nic tzn jak juz sa te puchary to przechodza obok meczow Flham jednak bedzie chcialo awansowac poza tym przegrali mecz w ostatniej minucie minimalnie na ciezkim bardzo terenie i maja u siebie dostac z jakimis ogorami? hahha a kto im kaze dostac? wystarczy remis  Jak Wisła pokona Twente to Fulham musi wygrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
casillas ma fajna laske 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
nie doceniacie ligi europejskiej tak naprawde kazda druzyna ktora nie ma za duzych szans na CL traktuja ja powaznie no chyba ze naprawde liga jest wazniejsza ale w anglii dopiero 1/3 sezonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
stoke dnb @2.05 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
Kowal pozamiatał  Co powiedział? Rozmawiają o tym, że Smuda po sezonie bierzę Wisłe, a Kowal: "W tym jest jeden pozytyw...będzie nowy selekcjoner" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
w systemie za drobne poszlo dla zabawy : 01 Dec 2011 - Athletic Bilbao - Slovan Bratysława - Czas 1. Athletic Bilbao Bramka - Powyżej/Poniżej Do i włączając 30. minutę @ 1.70 01 Dec 2011 - Maccabi Tel Aviv - Besiktas - Bramka w meczu - 31. min do końca pierwszej połowy? Tak @ 2.75 01 Dec 2011 - Sporting Lizbona - Zurich - Bramka w meczu - 16. do 30.min? Tak @ 2.62 01 Dec 2011 - Salzburg - Paris Saint-Germain - Bramka w meczu - 46. do 60.min? Tak @ 2.62 01 Dec 2011 - Vaslui - Lazio - Bramka w meczu - 16. do 30.min? Tak @ 3.00
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
W Tottenhamie jest HArry Redknapp tam rzadzi opcja LM albo nic tzn jak juz sa te puchary to przechodza obok meczow Flham jednak bedzie chcialo awansowac poza tym przegrali mecz w ostatniej minucie minimalnie na ciezkim bardzo terenie i maja u siebie dostac z jakimis ogorami? hahha a kto im kaze dostac? wystarczy remis  Jak Wisła pokona Twente to Fulham musi wygrać. kolega to napisal tak, jakby tylko porazka fulham dawala awans wisle. a remis przeciez tez daje. o to mi chodzilo
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
casillas ma fajna laske  fajna to może być przygoda ... kobieta może być... interesująca, seksowna, romantyczna ... itp 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 82,199 |
oooooooooooooooo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 4,433 |
MAGIK ja też boksuje SALZBURG ale po @4 jedziemyyy. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
salzburg przewaza po bramke  !!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|