|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306 |
...i w pizdu Tyle odmlowanych dworcow, kilometrow oddanych autostrad, tyle obwodnic, hoteli i najdrozszych na swiecie stadionow dla pepikow, kacapow i stada poludniowych nierobow. Cala smietanke spije Ukraina. Byc moze zblizy to ich do UE...a wtedy Lwow znow bedzie nasz.  A nie jest? Wpadnij do Wrocka. Ta joj... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,509 |
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy  co tam polfinal, medal bedzie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.
Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.
Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ... Jakby założył się o 50 euro to kurs byłby 5? A jak o 1000 euro? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
co w tym śmiesznego , dobrze eini napisał jak się z kimś zakładasz to szanse 50/50 czyli kurs @2
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
co w tym śmiesznego , dobrze eini napisał jak się z kimś zakładasz to szanse 50/50 czyli kurs @2 To żeś przyjebał 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
DLACZEGO nie mamy druzyn z grupy B ? dlaczego ? dlaczego ? dlaczego ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
co w tym śmiesznego , dobrze eini napisał jak się z kimś zakładasz to szanse 50/50 czyli kurs @2 To żeś przyjebał  A nie sorry Kura, myślałem że piszesz że jest takie samo prawdopodobieństwo wylosowania Anglii i nie wylosowania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
-error] Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.
Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.
Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ... Jakby założył się o 50 euro to kurs byłby 5? A jak o 1000 euro?  Drogi dziadku, stawka nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli z kimś się zwyczajowo zakładasz to dajecie po pewnej stawce a wygrany bierze wszystko. Czyli stawka + stawka = 2 stawki. 2 stawki potencjalnej wygranej podzielone przez stawkę postawioną to = 2.0 Zdaje się że kurs na to że Anglia dolosowana byłaby do Polski to Tobet oferował za 3,80, inne buki podobnie..
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
|
|
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044 |
No jasne, że stawka nie ma tu nic do kursu, ale to chyba ty o tym napisałeś? Albo napisałeś to tak niegramatycznie, że nie załapałem sensu ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308 |
Było niegramatycznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Wroclaw najgorzej wypadl, grecy kredytu na piwo nie dostana, czesi przyjada na mecz i wracaja od razu pic piwo u siebie  A na Ukrainie bedzie sie dzialo, kilkanascie tysiecy angoli balujacych od rana do wieczora  Skandi, Niemcy, Zaby i Holendrzy. Cala smietanke spija Ukraina, obysmy chociaz wyszli z grupy bo jak nie to cala impreza bedzie totalna porazka. Z drugiej strony nie musimy sie martwic o rozboje w Polsce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Co zrobić, tak wypadło. Ale za to mamy Irlandię, a oni wypiją więcej browara w Polsce niż cała grupa B skonsumuje na Ukrainie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
I Love This Game
|
|
I Love This Game
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201 |
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy  Jak juz marzyc to Finał i złoto a co 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Cieszę się że w Poznaniu gra Irlandia i Chorwacja. Wrocław trafił zdecydowanie najgorzej, a szkoda, że zabraknie u nas (przynajmniej w fazie grupowej) Holendrów, Szwedów, Anglików...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004 |
Ot zabawa na szybko  , zobaczymy co z tego wyjdzie za pół roku http://www.sport.pl/pilka/0,123418.html Rosja - Niemcy 0-2 Hiszpania - Ukraina 3-1 Holandia - Grecja 4-1 Anglia - CHorwacja 1-2* Hitlery - Hiszpania 0-2 Holandia - Chorwacja 3-2* Hiszpania - Holandia 2-1 * - dogrywka/karne PL konczy z 1 punktem po remisie 0-0 w meczu otwarcia
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy  Marzy mi się, marzy...  Czy jest to niemożliwe? Owszem. Jest to możliwe. Pójdziemy tak daleko, jak przeciwnik pozwoli. Jesteśmy też gospodarzami a im podobno pomagają "ściany" 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
-error] Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.
Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.
Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ... Jakby założył się o 50 euro to kurs byłby 5? A jak o 1000 euro?  Drogi dziadku, stawka nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli z kimś się zwyczajowo zakładasz to dajecie po pewnej stawce a wygrany bierze wszystko. Czyli stawka + stawka = 2 stawki. 2 stawki potencjalnej wygranej podzielone przez stawkę postawioną to = 2.0 Zdaje się że kurs na to że Anglia dolosowana byłaby do Polski to Tobet oferował za 3,80, inne buki podobnie.. sadze, ze dla niego wieksze value mialo to, ze mogl o tej 'akcji' opowiedziec dziennikarzom po losowaniu. bo chyba lepiej jak mowi o tym, niz jakby mieli sie go pytac o pzpn czy o to ile zaplacil za taka grupe w finalach nie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy  dzisiaj skreslasz naszych a jak wyjda z grupy to bedziesz pierwszym do gratulowania i podniecania sie. czego wiecej mozna sie spodziewac...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|