Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
V
veteran
veteran
V Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 1,306
Originally Posted by Terry Butcher
...i w pizdu

Tyle odmlowanych dworcow, kilometrow oddanych autostrad, tyle obwodnic, hoteli i najdrozszych na swiecie stadionow dla pepikow, kacapow i stada poludniowych nierobow.

Cala smietanke spije Ukraina. Byc moze zblizy to ich do UE...a wtedy Lwow znow bedzie nasz. grin

A nie jest? Wpadnij do Wrocka. Ta joj... wink

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,512
Originally Posted by Kura
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy smile
co tam polfinal, medal bedzie smile

Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Originally Posted by eini
Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.

Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.

Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ...

Jakby założył się o 50 euro to kurs byłby 5?
A jak o 1000 euro?

laugh

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
co w tym śmiesznego , dobrze eini napisał jak się z kimś zakładasz to szanse 50/50 czyli kurs @2

Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 14,266

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Kura
co w tym śmiesznego , dobrze eini napisał jak się z kimś zakładasz to szanse 50/50 czyli kurs @2


To żeś przyjebał laugh

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
DLACZEGO nie mamy druzyn z grupy B ? dlaczego ? dlaczego ? dlaczego ? frown frown

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Originally Posted by Ghost
Originally Posted by Kura
co w tym śmiesznego , dobrze eini napisał jak się z kimś zakładasz to szanse 50/50 czyli kurs @2


To żeś przyjebał laugh

A nie sorry Kura, myślałem że piszesz że jest takie samo prawdopodobieństwo wylosowania Anglii i nie wylosowania laugh

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by eini
Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.

Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.

Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ...

Jakby założył się o 50 euro to kurs byłby 5?
A jak o 1000 euro?

laugh

Drogi dziadku, stawka nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli z kimś się zwyczajowo zakładasz to dajecie po pewnej stawce a wygrany bierze wszystko. Czyli stawka + stawka = 2 stawki.
2 stawki potencjalnej wygranej podzielone przez stawkę postawioną to = 2.0

Zdaje się że kurs na to że Anglia dolosowana byłaby do Polski to
Tobet oferował za 3,80, inne buki podobnie..



Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
No jasne, że stawka nie ma tu nic do kursu, ale to chyba ty o tym napisałeś? Albo napisałeś to tak niegramatycznie, że nie załapałem sensu ...

Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
E
enthusiast
enthusiast
E Offline
Dołączył: Jan 2011
Posty: 308
Było niegramatycznie wink

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Wroclaw najgorzej wypadl, grecy kredytu na piwo nie dostana, czesi przyjada na mecz i wracaja od razu pic piwo u siebie laugh

A na Ukrainie bedzie sie dzialo, kilkanascie tysiecy angoli balujacych od rana do wieczora grin Skandi, Niemcy, Zaby i Holendrzy. Cala smietanke spija Ukraina, obysmy chociaz wyszli z grupy bo jak nie to cala impreza bedzie totalna porazka.

Z drugiej strony nie musimy sie martwic o rozboje w Polsce.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Co zrobić, tak wypadło. Ale za to mamy Irlandię, a oni wypiją więcej browara w Polsce niż cała grupa B skonsumuje na Ukrainie. grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
N
I Love This Game
I Love This Game
N Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 8,201
Originally Posted by Kura
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy smile

Jak juz marzyc to Finał i złoto a co smile

Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Cieszę się że w Poznaniu gra Irlandia i Chorwacja. Wrocław trafił zdecydowanie najgorzej, a szkoda, że zabraknie u nas (przynajmniej w fazie grupowej) Holendrów, Szwedów, Anglików...

Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2007
Posty: 2,004
Ot zabawa na szybko tongue , zobaczymy co z tego wyjdzie za pół roku

http://www.sport.pl/pilka/0,123418.html

Rosja - Niemcy 0-2
Hiszpania - Ukraina 3-1
Holandia - Grecja 4-1
Anglia - CHorwacja 1-2*

Hitlery - Hiszpania 0-2
Holandia - Chorwacja 3-2*

Hiszpania - Holandia 2-1

* - dogrywka/karne
PL konczy z 1 punktem po remisie 0-0 w meczu otwarcia

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Kura
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy smile
Marzy mi się, marzy... wink

Czy jest to niemożliwe?
Owszem. Jest to możliwe.
Pójdziemy tak daleko, jak przeciwnik pozwoli. Jesteśmy też gospodarzami a im podobno pomagają "ściany" laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by eini
Originally Posted by [T
-error]
Originally Posted by eini
Grzegorz Lato z Kijowa wyjeżdża uboższy o 20 euro. Okazało się, że założył się z szefem UEFA - Michelem Platinim - że Polska wylosuje Anglię. Wylosowali ją jednak rodacy sternika europejskiej federacji. Lato trafił za to Czechów.

Nie dość że głupi to nie potrafi obstawiać. Założył się o 20 euro, czyli kurs 2.0, podczas gdy szansa na wylosowanie Anglii to 25%. Platini miał niezłe value ;-) bo szanse 75%.

Jak zwykle Prezes Lato liczyć nie potrafi. Podobnie wygramy na tym EURO ...

Jakby założył się o 50 euro to kurs byłby 5?
A jak o 1000 euro?

laugh

Drogi dziadku, stawka nie ma tu nic do rzeczy. Jeżeli z kimś się zwyczajowo zakładasz to dajecie po pewnej stawce a wygrany bierze wszystko. Czyli stawka + stawka = 2 stawki.
2 stawki potencjalnej wygranej podzielone przez stawkę postawioną to = 2.0

Zdaje się że kurs na to że Anglia dolosowana byłaby do Polski to
Tobet oferował za 3,80, inne buki podobnie..


sadze, ze dla niego wieksze value mialo to, ze mogl o tej 'akcji' opowiedziec dziennikarzom po losowaniu. bo chyba lepiej jak mowi o tym, niz jakby mieli sie go pytac o pzpn czy o to ile zaplacil za taka grupe w finalach nie? laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Kura
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy smile


dzisiaj skreslasz naszych a jak wyjda z grupy to bedziesz pierwszym do gratulowania i podniecania sie. czego wiecej mozna sie spodziewac...

Strona 10 z 11 1 2 8 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1