|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Po losowaniu i platforma biletowa leży 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Nieśmiertelny mecz nr 7 z platformy odsprzedażowej okazał się być meczem ANGLIA - FRANCJA :D:D:D A tymczasem na platformie pojawił się do wzięcia mecz Rosja - Grecja, jakoś się nie dziwię i ciekawe ile czasu będzie tam leżał... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Grupa A kompletna kicha, osoby nie będące z tych krajów kompletnie oleją oglądanie meczów tej grupy.  Jak UEFA zacznie wysyłać bilety to jednocześnie wyślą na dalsze rundy czy najpierw tylko na mecze grupowe?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Mecze naszej reprezentacji z kibicowskiego punktu widzenia bardzo słabe i raczej każdy chętny będzie w stanie kupić na nie bilety w nominalnej cenie.
Z tego całego badziewia jedyne pocieszenie takie, że ten jeden bilet na mecz grupowy co mam to będzie akurat z Rosją, zawsze to jakiś smaczek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
|
|
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639 |
Grupa A kompletna kicha, osoby nie będące z tych krajów kompletnie oleją oglądanie meczów tej grupy.  Jak UEFA zacznie wysyłać bilety to jednocześnie wyślą na dalsze rundy czy najpierw tylko na mecze grupowe? Bilety maja byc wysylane na kilka tygodni przed turniejem. Wydaje mi sie ze beda wysylane wszystkie rownoczesnie. Dewoj skoro tak twierdzisz to kupie od ciebie kazda ilosc
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mecz otwarcia tragiczny, chyba że zgarniemy 3 punkty to wtedy wszyscy zapomną o rywalu tylko będziemy fetować zwycięstwo. Ale ogólnie to losowanie strasznie kiepskie jeśli chodzi o drużyny przyjeżdżające do Polski (grupy A i C). Ukraina zgarnęła praktycznie wszystko co dobre.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Francja - Anglia do kupienia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767 |
Chce ktos kupic bilety na Chorwacja-Irlandia? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Strona z biletami już zdechła. Zdążyłem tylko zobaczyć, że pojawiły się bilety na mecze: Rosja vs Grecja Grecja vs Czechy I jakoś mnie to nie dziwi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
ja mam te bilety i mysle, ze nie bedzie zle, Ruskie i Grecy zaplaca sporo, a Czechow bedzie wieluuuuuuu we Wro wiec spoko
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
sobota 16 czerwca 20:45 - 20:45 M18 / Euro 2012 - Poland
Mecz 18: A2 - A3 Regulamin National Stadium Warsaw do kupienia
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Jeden bilet tylko był. Próbowałem to wziąć (ale interesują mnie 3 lub 4 bilety).
Teraz już nie ma.
Wiszą za to:
Grecja vs Czechy Rosja vs Czechy
Oba we Wrocławiu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
I to wszystko po cenach nominalnych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Poczekajmy do turnieju z tymi opiniami, że będą nudne mecze z udziałem naszych.
Na Euro ostatnim mieliśmy Niemców, Austriaków i Chorwatów. Który mecz się najlepiej oglądało z perspektywy kibica polskiej reprezentacji i trzymał do końca w napięciu ?
Z mocnymi ekipami by pewnie była gra do jednej bramki, a potem rozpaczliwa obrona i nieudolne kontry.
Nie twierdzę, że mecze z Grekami czy Czechami nie będą nudne, ale powinny dostarczyć więcej emocji przez 90 minut niż kolejna potyczka z Niemcami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
teraz doszedl jeszcze
20:45 - 20:45 M27 / Euro 2012 - Ukraine
Match 27: WC - RD (quarter-final)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Z polskich miast jedynie Wrocław dobrze trafił bo przeżyje zapewne inwazję Czechów, którzy grają tam wszystkie 3 mecze.
Reszta polskich miast totalna bryndza...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
I to wszystko po cenach nominalnych? Tak. Tylko tam chyba 10% jakichś opłat doliczają. Wisiał przed chwilą mecz Ukrainy ze Szwecją (najtańsza kategoria) oraz bilety na dwa mecze naszych rywali grupowych we Wrocławiu. Trzeba polować na coś ciekawego 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Poczekajmy do turnieju z tymi opiniami, że będą nudne mecze z udziałem naszych.
Na Euro ostatnim mieliśmy Niemców, Austriaków i Chorwatów. Który mecz się najlepiej oglądało z perspektywy kibica polskiej reprezentacji i trzymał do końca w napięciu ?
Z mocnymi ekipami by pewnie była gra do jednej bramki, a potem rozpaczliwa obrona i nieudolne kontry.
Nie twierdzę, że mecze z Grekami czy Czechami nie będą nudne, ale powinny dostarczyć więcej emocji przez 90 minut niż kolejna potyczka z Niemcami. tez z Howardem Webb'em, sie wie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Reszta polskich miast totalna bryndza... W Gdańsku przynajmniej porządną ekipę można będzie pooglądać (Hiszpania). Poznań chyba najsłabiej trafił. Chociaż... Irole mogą się tam zwalić i sprzedaż piwa w mieście znacznie podnieść.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|