Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Goget #5069483 03/12/2011 00:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Po losowaniu i platforma biletowa leży tongue

Bonus: Unibet
Goget #5069514 03/12/2011 01:05
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Nieśmiertelny mecz nr 7 z platformy odsprzedażowej okazał się być meczem ANGLIA - FRANCJA :D:D:D


A tymczasem na platformie pojawił się do wzięcia mecz Rosja - Grecja, jakoś się nie dziwię i ciekawe ile czasu będzie tam leżał... laugh

Goget #5069526 03/12/2011 01:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Grupa A kompletna kicha, osoby nie będące z tych krajów kompletnie oleją oglądanie meczów tej grupy. smile

Jak UEFA zacznie wysyłać bilety to jednocześnie wyślą na dalsze rundy czy najpierw tylko na mecze grupowe?

Goget #5069541 03/12/2011 01:09
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4,446
mecze z gr A po 1zł?

Goget #5069547 03/12/2011 01:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Mecze naszej reprezentacji z kibicowskiego punktu widzenia bardzo słabe i raczej każdy chętny będzie w stanie kupić na nie bilety w nominalnej cenie.

Z tego całego badziewia jedyne pocieszenie takie, że ten jeden bilet na mecz grupowy co mam to będzie akurat z Rosją, zawsze to jakiś smaczek...

Conrad #5069559 03/12/2011 01:13
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
2 x Playoff Winner
2 x Playoff Winner
Dołączył: Dec 2004
Posty: 1,639
Originally Posted by Conrad
Grupa A kompletna kicha, osoby nie będące z tych krajów kompletnie oleją oglądanie meczów tej grupy. smile

Jak UEFA zacznie wysyłać bilety to jednocześnie wyślą na dalsze rundy czy najpierw tylko na mecze grupowe?

Bilety maja byc wysylane na kilka tygodni przed turniejem. Wydaje mi sie ze beda wysylane wszystkie rownoczesnie.

Dewoj skoro tak twierdzisz to kupie od ciebie kazda ilosc

Goget #5069576 03/12/2011 01:17
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Mecz otwarcia tragiczny, chyba że zgarniemy 3 punkty to wtedy wszyscy zapomną o rywalu tylko będziemy fetować zwycięstwo. Ale ogólnie to losowanie strasznie kiepskie jeśli chodzi o drużyny przyjeżdżające do Polski (grupy A i C). Ukraina zgarnęła praktycznie wszystko co dobre.

Goget #5069597 03/12/2011 01:20
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Francja - Anglia do kupienia smile

Goget #5069612 03/12/2011 01:22
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 767
Chce ktos kupic bilety na Chorwacja-Irlandia? laugh laugh

Goget #5069618 03/12/2011 01:23
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Strona z biletami już zdechła.

Zdążyłem tylko zobaczyć, że pojawiły się bilety na mecze:

Rosja vs Grecja
Grecja vs Czechy

I jakoś mnie to nie dziwi smile

Goget #5069651 03/12/2011 01:31
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Exp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
ja mam te bilety i mysle, ze nie bedzie zle, Ruskie i Grecy zaplaca sporo, a Czechow bedzie wieluuuuuuu we Wro wiec spoko

Goget #5069668 03/12/2011 01:34
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991

sobota 16 czerwca 20:45 - 20:45 M18 / Euro 2012 - Poland

Mecz 18: A2 - A3
Regulamin
National Stadium Warsaw
do kupienia

Goget #5069685 03/12/2011 01:42
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Jeden bilet tylko był. Próbowałem to wziąć (ale interesują mnie 3 lub 4 bilety).

Teraz już nie ma.

Wiszą za to:

Grecja vs Czechy
Rosja vs Czechy

Oba we Wrocławiu.

Goget #5069700 03/12/2011 01:49
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
I to wszystko po cenach nominalnych?

Goget #5069707 03/12/2011 01:50
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Poczekajmy do turnieju z tymi opiniami, że będą nudne mecze z udziałem naszych.

Na Euro ostatnim mieliśmy Niemców, Austriaków i Chorwatów. Który mecz się najlepiej oglądało z perspektywy kibica polskiej reprezentacji i trzymał do końca w napięciu ?

Z mocnymi ekipami by pewnie była gra do jednej bramki, a potem rozpaczliwa obrona i nieudolne kontry.

Nie twierdzę, że mecze z Grekami czy Czechami nie będą nudne, ale powinny dostarczyć więcej emocji przez 90 minut niż kolejna potyczka z Niemcami.

Goget #5069709 03/12/2011 01:50
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
teraz doszedl jeszcze

20:45 - 20:45 M27 / Euro 2012 - Ukraine

Match 27: WC - RD (quarter-final)

Goget #5069712 03/12/2011 01:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Z polskich miast jedynie Wrocław dobrze trafił bo przeżyje zapewne inwazję Czechów, którzy grają tam wszystkie 3 mecze.

Reszta polskich miast totalna bryndza...

Conrad #5069714 03/12/2011 01:51
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by Conrad
I to wszystko po cenach nominalnych?

Tak. Tylko tam chyba 10% jakichś opłat doliczają.


Wisiał przed chwilą mecz Ukrainy ze Szwecją (najtańsza kategoria) oraz bilety na dwa mecze naszych rywali grupowych we Wrocławiu.

Trzeba polować na coś ciekawego smile

Goget #5069715 03/12/2011 01:52
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Goget
Poczekajmy do turnieju z tymi opiniami, że będą nudne mecze z udziałem naszych.

Na Euro ostatnim mieliśmy Niemców, Austriaków i Chorwatów. Który mecz się najlepiej oglądało z perspektywy kibica polskiej reprezentacji i trzymał do końca w napięciu ?

Z mocnymi ekipami by pewnie była gra do jednej bramki, a potem rozpaczliwa obrona i nieudolne kontry.

Nie twierdzę, że mecze z Grekami czy Czechami nie będą nudne, ale powinny dostarczyć więcej emocji przez 90 minut niż kolejna potyczka z Niemcami.


tez z Howardem Webb'em, sie wie smile

tomo #5069722 03/12/2011 01:53
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by tomo
Reszta polskich miast totalna bryndza...


W Gdańsku przynajmniej porządną ekipę można będzie pooglądać (Hiszpania).

Poznań chyba najsłabiej trafił. Chociaż... Irole mogą się tam zwalić i sprzedaż piwa w mieście znacznie podnieść.

Strona 3 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1