|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Ruskich też może się trochę zwalić do Warszawy.
Jak na ich standardy to nie mają tak daleko. No i jest to podróż finansowo do przełknięcia dla zwykłych kibiców (a nie tylko nowobogackich i milionerów). Nie będą skazani na podróż samolotami, tylko będą mogli wsiąść w pociąg w Moskwie i dojadą. Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia kurde bele leci, ani się obejrzą a tu Warszawa peron trzeci.
Żeby Warszawa na nich cokolwiek jednak zarobiła to PKP będzie musiało tak zachachmęcić żeby pociąg do nich odjeżdżał kilkanaście godzin po meczu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
doatepny poznan kat 1 Mecz 6: C3 - C4
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
9 meczów dostępnych, takiej ilości na raz to jeszcze nie widziałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
ukraincy to maja fajnie dostepne sa ich mecze z francji i anglia w doniecku a naszych z paprokami brak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
LOL W tej chwili można dostać bilet na każdy mecz Ukrainy w grupie. Szkoda, że u nas tak nie ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Chciałem kupić te w Poznaniu, ale akceptują tylko kredytówki. Odrzucili debetową ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Ruskich też może się trochę zwalić do Warszawy.
Jak na ich standardy to nie mają tak daleko. No i jest to podróż finansowo do przełknięcia dla zwykłych kibiców (a nie tylko nowobogackich i milionerów). Nie będą skazani na podróż samolotami, tylko będą mogli wsiąść w pociąg w Moskwie i dojadą. Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia kurde bele leci, ani się obejrzą a tu Warszawa peron trzeci.
Żeby Warszawa na nich cokolwiek jednak zarobiła to PKP będzie musiało tak zachachmęcić żeby pociąg do nich odjeżdżał kilkanaście godzin po meczu. WIZY
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Ja mam 4 bilety na: piątek, 15 czerwca: Mecz nr 15: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00)
oraz 4 bilety na: ćwierćfinał D1-C2 Kijów (czyli Anglia lub Szwecja jako D1 na Włochy C2, bo raczej Hiszpanie 1 miejsca nie oddadzą Włochom.
Spokojnie sprzedam na mecz Anglików ze Szwedami...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Już dawno były zapowiadane duże ułatwienia w tej kwestii. Pewnie samo posiadanie biletu będzie skutkowało wydaniem wizy. Nie powinien to być wielki problem.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
Polakowi to za ch...ja nie dogodzisz  Panowie, nie pierniczcie, że Czesi nie będą nocować we Wrocku, bo mają blisko do domu  Ja z Górnego Śląska jadąc na mecz do Wrocka brałbym nocleg, bo co to za kibicowanie + świętowanie/topienie smutków i powrót w ten sam dzień  Dodatkowo Czesi jeden mecz grają w piątek, drugi w sobotę, więc to też przemawia za tym, żeby przyjechać na dłużej. Pomijam już fakt, że wieeeelu kibiców przyjeżdża na kilka/kilkanaście dni na takie turnieje i szlajają się po rynkach, nawet wraz z kibicami drużyn przeciwnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126 |
Ja mam 4 bilety na: piątek, 15 czerwca: Mecz nr 15: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00)
oraz 4 bilety na: ćwierćfinał D1-C2 Kijów (czyli Anglia lub Szwecja jako D1 na Włochy C2, bo raczej Hiszpanie 1 miejsca nie oddadzą Włochom.
Spokojnie sprzedam na mecz Anglików ze Szwedami... A ze sprzedaży cos tam ma sie z tego? czy nic?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Już dawno były zapowiadane duże ułatwienia w tej kwestii. Pewnie samo posiadanie biletu będzie skutkowało wydaniem wizy. Nie powinien to być wielki problem. Ja slyszalem / czytalem tylko o tym w kwestii granicy Polsko - Ukrainskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
Ja mam 4 bilety na: piątek, 15 czerwca: Mecz nr 15: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00)
oraz 4 bilety na: ćwierćfinał D1-C2 Kijów (czyli Anglia lub Szwecja jako D1 na Włochy C2, bo raczej Hiszpanie 1 miejsca nie oddadzą Włochom.
Spokojnie sprzedam na mecz Anglików ze Szwedami... A ze sprzedaży cos tam ma sie z tego? czy nic? Nie wiem czy teraz sie coś ma, ja to wylosowałem z pierwszej puli i odrazu kupilem, wyszło mnie to 1160 zl za 8 biletów. Wszystkie sprzedam z zyskiem na 100 %, a może sam oglądne jakiś z tych meczy skoro nic w Polsce sie nie trafiło.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
czemu nie mozna placic debetowa tylko kredytową ? paranoja, niekazdy ma kredytówke
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
paranoja, niekazdy ma kredytówke Dlatego nie każdy może kupować bilety 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132 |
U mnie to jest obecnie do kupienia..
Data / Rozpoczęcie (CET) Opis Stadion Availability Kategorie cenowe Ilość do sprzedaży Liczba Kwota do zapłaty w tej chwili Select All Options poniedziałek 11 czerwca 18:00 - 18:00 M7 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 7: FRA - ENG Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 480,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł środa 13 czerwca 18:00 - 18:00 M11 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 11: DEN - POR Regulamin Arena Lviv Kategoria 1 - 480,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł piątek 15 czerwca 18:00 - 20:45 M16 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 16: UKR - FRA Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 480,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M23 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 23: ENG - UKR Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 480,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Olympic Stadium Kyiv Kategoria 3 - 120,00zł ▲▼ 0 Kategoria 3 - 0.00zł sobota 23 czerwca 20:45 - 20:45 M27 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 27: IC - IID (ćwierćfinał) Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 600,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł środa 27 czerwca 20:45 - 20:45 M29 / Euro 2012 - Ukraine
Mecz 29: ZW25 - ZW27 (półfinał) Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 1 080,00zł ▲▼ 0 Kategoria 1 - 0.00zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
paranoja, niekazdy ma kredytówke Dlatego nie każdy może kupować bilety  czyli dyskryminacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
2fast 2furious
|
|
2fast 2furious
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024 |
paranoja, niekazdy ma kredytówke Dlatego nie każdy może kupować bilety  czyli dyskryminacja Eee tam, jaka dyskryminacja  UEFA organizuje imprezę i wyznacza zasady kupowania biletów. Albo się im podporządkujesz, albo nie uczestniczysz w tej imprezie. Proste zasady wolnego rynku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Z polskich miast jedynie Wrocław dobrze trafił bo przeżyje zapewne inwazję Czechów, którzy grają tam wszystkie 3 mecze.
Reszta polskich miast totalna bryndza... co za przypadek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Już dawno były zapowiadane duże ułatwienia w tej kwestii. Pewnie samo posiadanie biletu będzie skutkowało wydaniem wizy. Nie powinien to być wielki problem. Powinni zrobić zasadę "visa on arrival" dla osób z imiennym biletem i byłoby po sprawie. Według mnie Rosja jest największym plusem naszej grupy jeśli chodzi o przyjezdnych (wiadomo, że wolałbym wylosować Niemcy czy Anglię), bo w dużej mierze przyjadą ludzie z $$$ a oni jak mało którzy lubią wydawać sporo kasy... i niczego nie żałują na dobrą zabawę. Jeśli ceny biletów będą rosły to szybko trafią do tych z kasą do wydania, a ich akurat w Rosji nie brakuje bo typowy Rosjanin z pieniędzmi nie będzie sobie psuł zabawę oszczędzając tu i tam. To nie ich styl. Zbyt wielu ich widziałem w Zakopcu i innych miastach i potrafią zrobić atmosferę i świetną imprezę absolutnie nie patrząc na końcowy rachunek. W końcu raz się żyje. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|