Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Goget #5069836 03/12/2011 02:32
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Ruskich też może się trochę zwalić do Warszawy.

Jak na ich standardy to nie mają tak daleko. No i jest to podróż finansowo do przełknięcia dla zwykłych kibiców (a nie tylko nowobogackich i milionerów). Nie będą skazani na podróż samolotami, tylko będą mogli wsiąść w pociąg w Moskwie i dojadą. Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia kurde bele leci, ani się obejrzą a tu Warszawa peron trzeci.

Żeby Warszawa na nich cokolwiek jednak zarobiła to PKP będzie musiało tak zachachmęcić żeby pociąg do nich odjeżdżał kilkanaście godzin po meczu.

Bonus: Unibet
Goget #5069849 03/12/2011 02:35
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
doatepny poznan kat 1
Mecz 6: C3 - C4

Goget #5069856 03/12/2011 02:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
9 meczów dostępnych, takiej ilości na raz to jeszcze nie widziałem laugh

Goget #5069867 03/12/2011 02:42
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
ukraincy to maja fajnie dostepne sa ich mecze z francji i anglia w doniecku a naszych z paprokami brak

Goget #5069868 03/12/2011 02:43
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
LOL

W tej chwili można dostać bilet na każdy mecz Ukrainy w grupie.

Szkoda, że u nas tak nie ma frown

Goget #5069870 03/12/2011 02:43
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Chciałem kupić te w Poznaniu, ale akceptują tylko kredytówki. Odrzucili debetową ;/

Bzyku #5069873 03/12/2011 02:44
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Bzyku
Ruskich też może się trochę zwalić do Warszawy.

Jak na ich standardy to nie mają tak daleko. No i jest to podróż finansowo do przełknięcia dla zwykłych kibiców (a nie tylko nowobogackich i milionerów). Nie będą skazani na podróż samolotami, tylko będą mogli wsiąść w pociąg w Moskwie i dojadą. Jedna flaszka, druga flaszka i też trzecia kurde bele leci, ani się obejrzą a tu Warszawa peron trzeci.

Żeby Warszawa na nich cokolwiek jednak zarobiła to PKP będzie musiało tak zachachmęcić żeby pociąg do nich odjeżdżał kilkanaście godzin po meczu.


WIZY

Goget #5069886 03/12/2011 02:48
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Ja mam 4 bilety na:
piątek, 15 czerwca:
Mecz nr 15: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00)

oraz
4 bilety na:
ćwierćfinał D1-C2 Kijów (czyli Anglia lub Szwecja jako D1 na Włochy C2, bo raczej Hiszpanie 1 miejsca nie oddadzą Włochom.

Spokojnie sprzedam na mecz Anglików ze Szwedami...

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Originally Posted by TriumfWoli
WIZY


Już dawno były zapowiadane duże ułatwienia w tej kwestii. Pewnie samo posiadanie biletu będzie skutkowało wydaniem wizy. Nie powinien to być wielki problem.

Goget #5069899 03/12/2011 02:51
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Polakowi to za ch...ja nie dogodzisz laugh

Panowie, nie pierniczcie, że Czesi nie będą nocować we Wrocku, bo mają blisko do domu laugh Ja z Górnego Śląska jadąc na mecz do Wrocka brałbym nocleg, bo co to za kibicowanie + świętowanie/topienie smutków i powrót w ten sam dzień laugh Dodatkowo Czesi jeden mecz grają w piątek, drugi w sobotę, więc to też przemawia za tym, żeby przyjechać na dłużej.
Pomijam już fakt, że wieeeelu kibiców przyjeżdża na kilka/kilkanaście dni na takie turnieje i szlajają się po rynkach, nawet wraz z kibicami drużyn przeciwnych smile

zwil #5069900 03/12/2011 02:52
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2002
Posty: 3,126
Originally Posted by zwil
Ja mam 4 bilety na:
piątek, 15 czerwca:
Mecz nr 15: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00)

oraz
4 bilety na:
ćwierćfinał D1-C2 Kijów (czyli Anglia lub Szwecja jako D1 na Włochy C2, bo raczej Hiszpanie 1 miejsca nie oddadzą Włochom.

Spokojnie sprzedam na mecz Anglików ze Szwedami...

A ze sprzedaży cos tam ma sie z tego? czy nic?

Bzyku #5069908 03/12/2011 02:55
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by TriumfWoli
WIZY


Już dawno były zapowiadane duże ułatwienia w tej kwestii. Pewnie samo posiadanie biletu będzie skutkowało wydaniem wizy. Nie powinien to być wielki problem.


Ja slyszalem / czytalem tylko o tym w kwestii granicy Polsko - Ukrainskiej.

Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
Originally Posted by dadycool
Originally Posted by zwil
Ja mam 4 bilety na:
piątek, 15 czerwca:
Mecz nr 15: Szwecja - Anglia (Kijów, 18.00)

oraz
4 bilety na:
ćwierćfinał D1-C2 Kijów (czyli Anglia lub Szwecja jako D1 na Włochy C2, bo raczej Hiszpanie 1 miejsca nie oddadzą Włochom.

Spokojnie sprzedam na mecz Anglików ze Szwedami...

A ze sprzedaży cos tam ma sie z tego? czy nic?

Nie wiem czy teraz sie coś ma, ja to wylosowałem z pierwszej puli i odrazu kupilem, wyszło mnie to 1160 zl za 8 biletów. Wszystkie sprzedam z zyskiem na 100 %, a może sam oglądne jakiś z tych meczy skoro nic w Polsce sie nie trafiło.

Goget #5069926 03/12/2011 03:02
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
czemu nie mozna placic debetowa tylko kredytową ?
paranoja, niekazdy ma kredytówke

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by Ezquerro
paranoja, niekazdy ma kredytówke
Dlatego nie każdy może kupować bilety wink

Goget #5069944 03/12/2011 03:09
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
member
member
Dołączył: Apr 2011
Posty: 132
U mnie to jest obecnie do kupienia..

Data / Rozpoczęcie (CET) Opis Stadion Availability Kategorie cenowe Ilość do sprzedaży Liczba Kwota do zapłaty w tej chwili Select All Options
poniedziałek 11 czerwca 18:00 - 18:00 M7 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 7: FRA - ENG
Regulamin
Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 480,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
środa 13 czerwca 18:00 - 18:00 M11 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 11: DEN - POR
Regulamin
Arena Lviv Kategoria 1 - 480,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
piątek 15 czerwca 18:00 - 20:45 M16 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 16: UKR - FRA
Regulamin
Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 480,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M23 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 23: ENG - UKR
Regulamin
Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 480,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
wtorek 19 czerwca 20:45 - 20:45 M24 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin
Olympic Stadium Kyiv Kategoria 3 - 120,00zł
▲▼
0 Kategoria 3 - 0.00zł
sobota 23 czerwca 20:45 - 20:45 M27 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 27: IC - IID (ćwierćfinał)
Regulamin
Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 600,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł
środa 27 czerwca 20:45 - 20:45 M29 / Euro 2012 - Ukraine

Mecz 29: ZW25 - ZW27 (półfinał)
Regulamin
Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 1 080,00zł
▲▼
0 Kategoria 1 - 0.00zł

majner #5069946 03/12/2011 03:09
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Originally Posted by majner
Originally Posted by Ezquerro
paranoja, niekazdy ma kredytówke
Dlatego nie każdy może kupować bilety wink
czyli dyskryminacja

Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
M
2fast 2furious
2fast 2furious
M Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 6,024
Originally Posted by Ezquerro
Originally Posted by majner
Originally Posted by Ezquerro
paranoja, niekazdy ma kredytówke
Dlatego nie każdy może kupować bilety wink
czyli dyskryminacja
Eee tam, jaka dyskryminacja smile UEFA organizuje imprezę i wyznacza zasady kupowania biletów. Albo się im podporządkujesz, albo nie uczestniczysz w tej imprezie. Proste zasady wolnego rynku smile

tomo #5069972 03/12/2011 03:23
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by tomo
Z polskich miast jedynie Wrocław dobrze trafił bo przeżyje zapewne inwazję Czechów, którzy grają tam wszystkie 3 mecze.

Reszta polskich miast totalna bryndza...
co za przypadek grin

Bzyku #5069982 03/12/2011 03:31
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Bzyku
Originally Posted by TriumfWoli
WIZY

Już dawno były zapowiadane duże ułatwienia w tej kwestii. Pewnie samo posiadanie biletu będzie skutkowało wydaniem wizy. Nie powinien to być wielki problem.

Powinni zrobić zasadę "visa on arrival" dla osób z imiennym biletem i byłoby po sprawie.

Według mnie Rosja jest największym plusem naszej grupy jeśli chodzi o przyjezdnych (wiadomo, że wolałbym wylosować Niemcy czy Anglię), bo w dużej mierze przyjadą ludzie z $$$ a oni jak mało którzy lubią wydawać sporo kasy... i niczego nie żałują na dobrą zabawę.

Jeśli ceny biletów będą rosły to szybko trafią do tych z kasą do wydania, a ich akurat w Rosji nie brakuje bo typowy Rosjanin z pieniędzmi nie będzie sobie psuł zabawę oszczędzając tu i tam. To nie ich styl. Zbyt wielu ich widziałem w Zakopcu i innych miastach i potrafią zrobić atmosferę i świetną imprezę absolutnie nie patrząc na końcowy rachunek. W końcu raz się żyje. smile

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, $-man, Lukasz111, burbon, rafal08, latajaca_holenderka, Akhu, rymoholik, betowiec), 2,663 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,413
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1