Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Goget #5069995 03/12/2011 03:36
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ekonomicznie nasze grupy to porazka.

Bonus: Unibet
connor #5070006 03/12/2011 03:41
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Experto
Ekonomicznie nasze grupy to porazka.

Tu najbardziej chodzi o Grecję.

Bo szczerze to nie widzę dużej kasy np. w kibicach Portugalii (bida), Danii (mało ich jest) czy Szwecji (to samo).

Czesi mają blisko do Wrocka i przyjedzie ich multum. Nawet nie opłaca im się wracać tylko zrobić akcję "Occupy Wrocław", z tą różnicą że wesprą hotele zamiast spać w namiotach przed ratuszem. wink

Rosjanie zostawią FULL kasy, o to bym się nie martwił.

Tylko ci bankruci, lenie i naciągacze z Grecji się nam niepotrzebnie trafili... no ale przynajmniej cała Europa będzie trzymała kciuki by dostali łomot w meczu otwarcia (i każdym kolejnym). smile

P.S. Żałuję, że Niemcy nie dołączyli do naszej grupy zamiast Rosjan. Mecz Niemcy-Grecja byłby rewelacją. grin

Goget #5070085 03/12/2011 04:18
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
wiem ze smieszne pyanie zadaje ale jakby ktos mial 2 bilety na mecz polaków to na priv kupie chetnie

Goget #5070089 03/12/2011 04:20
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Eldorado priv !

Goget #5070100 03/12/2011 04:24
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
rosja - czechy we wrocławiu dostepny teraz

Goget #5070109 03/12/2011 04:27
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
poniedziałek 11 czerwca 18:00

Mecz 7: FRA - ENG
Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 120,00€
0.00€
poniedziałek 11 czerwca 20:45

Mecz 8: UKR - SWE
Regulamin Olympic Stadium Kyiv Kategoria 1 - 120,00€
0.00€
środa 13 czerwca 18:00

Mecz 11: DEN - POR
Regulamin Arena Lviv Kategoria 1 - 120,00€
0.00€
piątek 15 czerwca 18:00

Mecz 16: UKR - FRA
Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 120,00€
0.00€
sobota 16 czerwca 20:45

Mecz 18: GRE - RUS
Regulamin National Stadium Warsaw Kategoria 3 - 30,00€
0.00€
wtorek 19 czerwca 20:45

Mecz 24: SWE - FRA
Regulamin Olympic Stadium Kyiv Kategoria 3 - 30,00€
0.00€
środa 27 czerwca 20:45

Mecz 29: ZW25 - ZW27 (półfinał)
Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 2 - 150,00€
0.00€


takie moge kupic ale brak polski fuck:)

Goget #5070121 03/12/2011 04:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Na Grecje to pod stadionem kupisz

connor #5070133 03/12/2011 04:34
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Originally Posted by Experto
Na Grecje to pod stadionem kupisz
no niby tak ale w ciemno jechac nie chce tym bardziej ze z babą i sluchanie jej jak nie kupie.to nie dla mnie

Goget #5070150 03/12/2011 04:42
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
wszyscy narzekaja na late a zobaczcie co nam zalatwil. piwo dla grzesia grin

huge #5070161 03/12/2011 04:47
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Originally Posted by huge
wszyscy narzekaja na late a zobaczcie co nam zalatwil. piwo dla grzesia grin
wstyd, bo nie wyjdziemy nawet z takiej grupy laugh

Goget #5070166 03/12/2011 04:50
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Na oko mamy z 50% szans po wliczeniu pomocy sedziow / wlasnych kibicow. Szansa jest dzieki najlatwiejszemu losowaniu, a co by bylo gdybysmy dostali troche lepsze ekipy laugh

connor #5070182 03/12/2011 05:02
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Experto
Na oko mamy z 50% szans po wliczeniu pomocy sedziow / wlasnych kibicow. Szansa jest dzieki najlatwiejszemu losowaniu, a co by bylo gdybysmy dostali troche lepsze ekipy laugh


50% to jest prawie w kazdym meczu, teraz to jest jakies 70% wliczajac te warunki pozasportowe. a patrzac pilkarsko to z kazda z tych druzyn z pewnoscia jestesmy w stanie wygrac przeciez

Goget #5070209 03/12/2011 05:20
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Nie jest źle dla reprezentacji:
- teoretycznie łatwa grupa...
- teoretycznie stać nas nie na 1pkt jak zakładałem przed losowaniem, ale nawet na 3...
- teoretycznie sędziowie pomagają gospodarzom... Ukrainie nic nie pomoże... czyli jakieś kartki przeciwników, jakieś karne i spalone i Adamiaki będą mieć lżej...

Byle tylko Grecy nie przyjechali tu na kredyt kibicować... Czesi z własnym piwem, a Rosjanie z wódką. Mamy grupę prywaty, właściwie prywatnych interesów - szybkich kontraktów i transferów reprezentantów.

Gdyby Polska miała z A wyjść, to kto za burtą?

Goget #5070212 03/12/2011 05:23
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
I na OT:

Izby celne chyba zadbają by nie wdarł się tu alkohol od Wschodu i Południa.... laugh

Goget #5070222 03/12/2011 05:36
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
Chcialem trafic Angoli, Niemcow, Holendrow, ale ostatecznie tez nie jest zle. Na ta chwile mam do uplynienia:

Polska - Rosja (Warszawa) 4 bilety
Hiszpania - Włochy (Gdańsk) 8 biletow

no i cwiercfinal z Polska laugh - Niemcy/Holandia/Portugalia IB - IIA

Goget #5070226 03/12/2011 05:40
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
w ogole nie bralem pod uwage, ze trafimy tak slaba grupe, liczylem chociaz na jedna porzadna ekipe

ktos juz wczesniej gdzies wklejal link do tego:

"Lowest ranked team by #FIFA in Group B (Denmark at 11) is ranked higher than the highest ranked team from Group A (Russia at 12)"

Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
Originally Posted by Kaznodzieja
Chcialem trafic Angoli, Niemcow, Holendrow, ale ostatecznie tez nie jest zle. Na ta chwile mam do uplynienia:

Polska - Rosja (Warszawa) 4 bilety
Hiszpania - Włochy (Gdańsk) 8 biletow

no i cwiercfinal z Polska laugh - Niemcy/Holandia/Portugalia IB - IIA
co to znaczy "do uplynienia"?

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Kaznodzieja
Chcialem trafic Angoli, Niemcow, Holendrow, ale ostatecznie tez nie jest zle. Na ta chwile mam do uplynienia:

Polska - Rosja (Warszawa) 4 bilety
Hiszpania - Włochy (Gdańsk) 8 biletow

no i cwiercfinal z Polska laugh - Niemcy/Holandia/Portugalia IB - IIA


a jak zajmiemy 1 miejsce to co zrobisz? smile

Goget #5070254 03/12/2011 06:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jesli awansujemy to mam bilety na Polske bo graja albo w W-wie albo w Gdansku cwiercfinal, ale no jesli awansujemy laugh

Goget #5070255 03/12/2011 06:10
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
holandia - niemcy w sprzedazy

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników ($-man, aker, latajaca_holenderka, rafal08, ANZELMO, alfa, JelineK, Sensei), 1,710 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,717
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1