|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ekonomicznie nasze grupy to porazka.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ekonomicznie nasze grupy to porazka. Tu najbardziej chodzi o Grecję. Bo szczerze to nie widzę dużej kasy np. w kibicach Portugalii (bida), Danii (mało ich jest) czy Szwecji (to samo). Czesi mają blisko do Wrocka i przyjedzie ich multum. Nawet nie opłaca im się wracać tylko zrobić akcję "Occupy Wrocław", z tą różnicą że wesprą hotele zamiast spać w namiotach przed ratuszem.  Rosjanie zostawią FULL kasy, o to bym się nie martwił. Tylko ci bankruci, lenie i naciągacze z Grecji się nam niepotrzebnie trafili... no ale przynajmniej cała Europa będzie trzymała kciuki by dostali łomot w meczu otwarcia (i każdym kolejnym).  P.S. Żałuję, że Niemcy nie dołączyli do naszej grupy zamiast Rosjan. Mecz Niemcy-Grecja byłby rewelacją. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
wiem ze smieszne pyanie zadaje ale jakby ktos mial 2 bilety na mecz polaków to na priv kupie chetnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2002
Posty: 2,151 |
rosja - czechy we wrocławiu dostepny teraz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
poniedziałek 11 czerwca 18:00
Mecz 7: FRA - ENG Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 120,00€ 0.00€ poniedziałek 11 czerwca 20:45
Mecz 8: UKR - SWE Regulamin Olympic Stadium Kyiv Kategoria 1 - 120,00€ 0.00€ środa 13 czerwca 18:00
Mecz 11: DEN - POR Regulamin Arena Lviv Kategoria 1 - 120,00€ 0.00€ piątek 15 czerwca 18:00
Mecz 16: UKR - FRA Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 1 - 120,00€ 0.00€ sobota 16 czerwca 20:45
Mecz 18: GRE - RUS Regulamin National Stadium Warsaw Kategoria 3 - 30,00€ 0.00€ wtorek 19 czerwca 20:45
Mecz 24: SWE - FRA Regulamin Olympic Stadium Kyiv Kategoria 3 - 30,00€ 0.00€ środa 27 czerwca 20:45
Mecz 29: ZW25 - ZW27 (półfinał) Regulamin Donbass Arena Donetsk Kategoria 2 - 150,00€ 0.00€
takie moge kupic ale brak polski fuck:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Na Grecje to pod stadionem kupisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219 |
Na Grecje to pod stadionem kupisz no niby tak ale w ciemno jechac nie chce tym bardziej ze z babą i sluchanie jej jak nie kupie.to nie dla mnie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
wszyscy narzekaja na late a zobaczcie co nam zalatwil.  dla grzesia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
wszyscy narzekaja na late a zobaczcie co nam zalatwil.  dla grzesia  wstyd, bo nie wyjdziemy nawet z takiej grupy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Na oko mamy z 50% szans po wliczeniu pomocy sedziow / wlasnych kibicow. Szansa jest dzieki najlatwiejszemu losowaniu, a co by bylo gdybysmy dostali troche lepsze ekipy 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Na oko mamy z 50% szans po wliczeniu pomocy sedziow / wlasnych kibicow. Szansa jest dzieki najlatwiejszemu losowaniu, a co by bylo gdybysmy dostali troche lepsze ekipy  50% to jest prawie w kazdym meczu, teraz to jest jakies 70% wliczajac te warunki pozasportowe. a patrzac pilkarsko to z kazda z tych druzyn z pewnoscia jestesmy w stanie wygrac przeciez
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199 |
Nie jest źle dla reprezentacji: - teoretycznie łatwa grupa... - teoretycznie stać nas nie na 1pkt jak zakładałem przed losowaniem, ale nawet na 3... - teoretycznie sędziowie pomagają gospodarzom... Ukrainie nic nie pomoże... czyli jakieś kartki przeciwników, jakieś karne i spalone i Adamiaki będą mieć lżej...
Byle tylko Grecy nie przyjechali tu na kredyt kibicować... Czesi z własnym piwem, a Rosjanie z wódką. Mamy grupę prywaty, właściwie prywatnych interesów - szybkich kontraktów i transferów reprezentantów.
Gdyby Polska miała z A wyjść, to kto za burtą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199 |
I na OT: Izby celne chyba zadbają by nie wdarł się tu alkohol od Wschodu i Południa.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
Chcialem trafic Angoli, Niemcow, Holendrow, ale ostatecznie tez nie jest zle. Na ta chwile mam do uplynienia: Polska - Rosja (Warszawa) 4 bilety Hiszpania - Włochy (Gdańsk) 8 biletow no i cwiercfinal z Polska  - Niemcy/Holandia/Portugalia IB - IIA
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2006
Posty: 737 |
w ogole nie bralem pod uwage, ze trafimy tak slaba grupe, liczylem chociaz na jedna porzadna ekipe
ktos juz wczesniej gdzies wklejal link do tego:
"Lowest ranked team by #FIFA in Group B (Denmark at 11) is ranked higher than the highest ranked team from Group A (Russia at 12)"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
Chcialem trafic Angoli, Niemcow, Holendrow, ale ostatecznie tez nie jest zle. Na ta chwile mam do uplynienia: Polska - Rosja (Warszawa) 4 bilety Hiszpania - Włochy (Gdańsk) 8 biletow no i cwiercfinal z Polska  - Niemcy/Holandia/Portugalia IB - IIA co to znaczy "do uplynienia"?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719 |
Chcialem trafic Angoli, Niemcow, Holendrow, ale ostatecznie tez nie jest zle. Na ta chwile mam do uplynienia: Polska - Rosja (Warszawa) 4 bilety Hiszpania - Włochy (Gdańsk) 8 biletow no i cwiercfinal z Polska  - Niemcy/Holandia/Portugalia IB - IIA a jak zajmiemy 1 miejsce to co zrobisz? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jesli awansujemy to mam bilety na Polske bo graja albo w W-wie albo w Gdansku cwiercfinal, ale no jesli awansujemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646 |
holandia - niemcy w sprzedazy
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|