|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Polska zanotowala dzisiaj awans z 8 na 4 miejsce w rankingu, jest siła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Polska jutro wygra 3-2, a tym samym Rosja bierze puchar  ja kompletnie nie wiem jak ruszyć ten finał , swoją drogą fajnie się złożyło, że na koniec taki mecz i o taką stawkę jeszcze. póki co nie mam pomysłu. organizatorzy nawet nie potrafia na jakas normalna godzine tego przelozyc... zenada
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
dokładnie , szkoda że nie zagrają tego jako ostatniego meczu i najlepiej zaraz po meczu japonczyków żeby pełno tych piszczących gamoni było hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Energetyk Jaworzno - Siatkarz Wielun 2.20
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Energetyk Jaworzno - Siatkarz Wielun 2.20 yhy na pewno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
AZS Stal Nysa - GTPS Gorzów Wlkp. 3.55 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Gorzow z Lubiejewskim na ataku to tez moze sobie pograc, ale nie w Nysie, ktora za duzo pkt traci na wyjazdach, zeby dodatkowo oddawac u siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Energetyk Jaworzno - Siatkarz Wielun 2.20 yhy na pewno  Jaworzno placki , trzeba spróbować, nie grają nic specjalnego. Wieluń jeśli się nie zesra to mają szansę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Gorzow z Lubiejewskim na ataku to tez moze sobie pograc, ale nie w Nysie, ktora za duzo pkt traci na wyjazdach, zeby dodatkowo oddawac u siebie lubiejewski to nie wyjdzie w 6 raczej  raczej z Patrykiem, choć nie było ustawień a skład w szatni, przełamanie dzisiaj ! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Wielun za to gra super  z takim libero to sobie moga, dodatkowo srodek kuleje, jedynie Sarna trzyma poziom no czas na przelamanie, ale Nysy, po ostatniej porazce 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
reszty nie dotykam, każdy wygrywa z każdym.
Piła raczej w plecy.
uciekam, do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle  jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie  zobaczymy jutro
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159 |
Tomczyk gra nieźle, Sarnecki z nami się spalił strasznie, ale się nadaje na pierwsza b
więc dadzą radę
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
zebys sie nie zdziwil jak ich Zmuda wyprostuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle  jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie  zobaczymy jutro w tamtym roku na MS Wlosi tylko 3-2 wygrali, dubel ale spokojnie ze stawkami mozna sprobowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle  jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie  zobaczymy jutro tamten mecz Wlosi z 2-0 puszczali, ale wtedy to Wlosi mieli moc, grali u siebie itp itd, teraz Wlosi z nozem na gardle, forma faluje, a przede wszystkim Iran gra lepiej i sa pewniejsi siebie w tamtym roku na MS Wlosi tylko 3-2 wygrali, dubel ale spokojnie ze stawkami mozna sprobowac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle  jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie  zobaczymy jutro w tamtym roku na MS Wlosi tylko 3-2 wygrali, dubel ale spokojnie ze stawkami mozna sprobowac  tamten mecz Wlosi z 2-0 puszczali, ale wtedy to Wlosi mieli moc, grali u siebie itp itd, teraz Wlosi z nozem na gardle, forma faluje, a przede wszystkim Iran gra lepiej i sa pewniejsi siebie *teraz lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
praga pogoni brno 3:0 a może under 94,5 praga? ktoś gra ten mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
emdoka wyslij mi na meila swoj nr gg albo po prostu samego meila, zebym mogl odpisac, bo tutaj nie masz jeszcze mozliwosci odbierania pw, mam sprawe do Ciebie, [email protected], pozdro 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|