Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 32 z 45 1 2 30 31 32 33 34 44 45
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Polska zanotowala dzisiaj awans z 8 na 4 miejsce w rankingu, jest siła cool

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by emdoka
Originally Posted by Wojtas_
Polska jutro wygra 3-2, a tym samym Rosja bierze puchar wink

ja kompletnie nie wiem jak ruszyć ten finał , swoją drogą fajnie się złożyło, że na koniec taki mecz i o taką stawkę jeszcze.

póki co nie mam pomysłu.

organizatorzy nawet nie potrafia na jakas normalna godzine tego przelozyc... zenada

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
dokładnie , szkoda że nie zagrają tego jako ostatniego meczu i najlepiej zaraz po meczu japonczyków żeby pełno tych piszczących gamoni było hehe

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
Energetyk Jaworzno - Siatkarz Wielun 2.20


Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by emdoka
Energetyk Jaworzno - Siatkarz Wielun 2.20

yhy na pewno tongue

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
AZS Stal Nysa - GTPS Gorzów Wlkp. 3.55

boks boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Gorzow z Lubiejewskim na ataku to tez moze sobie pograc, ale nie w Nysie, ktora za duzo pkt traci na wyjazdach, zeby dodatkowo oddawac u siebie

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by emdoka
Energetyk Jaworzno - Siatkarz Wielun 2.20

yhy na pewno tongue


Jaworzno placki , trzeba spróbować, nie grają nic specjalnego.

Wieluń jeśli się nie zesra to mają szansę.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
Originally Posted by Wojtas_
Gorzow z Lubiejewskim na ataku to tez moze sobie pograc, ale nie w Nysie, ktora za duzo pkt traci na wyjazdach, zeby dodatkowo oddawac u siebie


lubiejewski to nie wyjdzie w 6 raczej smile raczej z Patrykiem, choć nie było ustawień a skład w szatni,
przełamanie dzisiaj !

boks

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle tongue

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wielun za to gra super grin z takim libero to sobie moga, dodatkowo srodek kuleje, jedynie Sarna trzyma poziom

no czas na przelamanie, ale Nysy, po ostatniej porazce tongue

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
reszty nie dotykam, każdy wygrywa z każdym.

Piła raczej w plecy.

uciekam, do jutra

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by ZlatanCristiano
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle tongue

jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out

ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie cool zobaczymy jutro

Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
E
member
member
E Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 159
Tomczyk gra nieźle, Sarnecki z nami się spalił strasznie, ale się nadaje na pierwsza b

więc dadzą radę

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
zebys sie nie zdziwil jak ich Zmuda wyprostuje grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by ZlatanCristiano
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle tongue

jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out

ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie cool zobaczymy jutro

w tamtym roku na MS Wlosi tylko 3-2 wygrali, dubel ale spokojnie ze stawkami mozna sprobowac smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by ZlatanCristiano
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle tongue

jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out

ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie cool zobaczymy jutro

tamten mecz Wlosi z 2-0 puszczali, ale wtedy to Wlosi mieli moc, grali u siebie itp itd, teraz Wlosi z nozem na gardle, forma faluje, a przede wszystkim Iran gra lepiej i sa pewniejsi siebie

w tamtym roku na MS Wlosi tylko 3-2 wygrali, dubel ale spokojnie ze stawkami mozna sprobowac smile

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by Wojtas_
Originally Posted by ZlatanCristiano
Trzeba probowac te handi setowe -2.5 na Wlochow i Brazil w Pinnacle tongue

jesli juz to grac to tylko w dublu, bo pojedynczo sie malo oplaca, wystarczy, ze Wlosi straca seta, a Brazylia juz nie musi sie spinac i oba out

ogolnie Iran powalczy, jakos mam takie przeczucie cool zobaczymy jutro

w tamtym roku na MS Wlosi tylko 3-2 wygrali, dubel ale spokojnie ze stawkami mozna sprobowac smile

tamten mecz Wlosi z 2-0 puszczali, ale wtedy to Wlosi mieli moc, grali u siebie itp itd, teraz Wlosi z nozem na gardle, forma faluje, a przede wszystkim Iran gra lepiej i sa pewniejsi siebie


*teraz lepiej

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
praga pogoni brno 3:0 a może under 94,5 praga? ktoś gra ten mecz

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
emdoka wyslij mi na meila swoj nr gg albo po prostu samego meila, zebym mogl odpisac, bo tutaj nie masz jeszcze mozliwosci odbierania pw, mam sprawe do Ciebie, [email protected], pozdro wink

Strona 32 z 45 1 2 30 31 32 33 34 44 45

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, latajaca_holenderka, rafal08, forty, ANZELMO, Sensei, rymoholik, alfa, $-man, bukma, burbon), 1,452 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1