Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 11 1 2 9 10 11
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Originally Posted by huge
Originally Posted by Kura
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy smile


dzisiaj skreslasz naszych a jak wyjda z grupy to bedziesz pierwszym do gratulowania i podniecania sie. czego wiecej mozna sie spodziewac...

nikt nikogo nie skreśla osiołku, dmuchamy balonik jak zwykle, a jak gra na nasza kadra ?

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Ludwiczek
Ot zabawa na szybko tongue , zobaczymy co z tego wyjdzie za pół roku

http://www.sport.pl/pilka/0,123418.html

Hiszpania - Holandia 2-1

A pamięta ktoś, gdzie wklejaliśmy symulacje z MŚ 2010 ? Szukałem w archiwum mistrzostw i nie mogę znaleźć.

Ćwierćfinały:

Polska 2-3 Portugalia
Włochy 1-0 Francja
Niemcy 3-0 Czechy
Anglia 1-2 Hiszpania

Półfinały:

Portugalia 3-1 Włochy
Niemcy 2-0 Hiszpania

Finał: Niemcy 2-1 Portugalia

Największe rozczarowanie Holandia, tylko 1 punkt i ostatnie miejsce w grupie smile

Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228

Last edited by Experto; 04/12/2011 15:24.
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 20,228
QF:

Niemcy - Rosja 1:0
Hiszpania - Ukraina 2:0
Holandia - Polska 2:0
Francja - Włochy 0:2

SF:

Niemcy - Hiszpania 1:0
Holandia - Włochy 1:0

F:

Holandia - Niemcy 2:0

Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
rozjebałeś stronę Hell grin

Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2005
Posty: 3,612
Peszko na pewno rozczarowany losowaniem, bo nie będzie mogł się wymienić koszulkami z Messim smirk

btw. jeśli sędziowie spiszą sie tak jak ci w walce Pudziana z Thompsonem, to nawet finał możliwy crazy

Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Tak huge rozszyfrowałeś mnie , będę pierwszym do gratulowania i podniecania się tak jak zwykle mam to w zwyczaju

Chyba nie ma obowiązku kibicowania pseudo farbowanej reprezentacji PZPN , no co innego jak się zapłaciło haracz przy wyrobieniu karty kibica , być w klubie kibica to zobowiązuje prawda ?

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by [a
domaitis]
Originally Posted by huge
Originally Posted by Kura
ale będzie płacz jak z grupy nie wyjdziemy a widzę, że niektórym to nawet półfinał się marzy smile


dzisiaj skreslasz naszych a jak wyjda z grupy to bedziesz pierwszym do gratulowania i podniecania sie. czego wiecej mozna sie spodziewac...

nikt nikogo nie skreśla osiołku, dmuchamy balonik jak zwykle, a jak gra na nasza kadra ?


a co media maja powiedziec: 'mamy najslabsza grupe, ale i tak nie mamy szans na wyjscie z niej'. jak maja tak powiedziec, jak z kazda z tych druzyn gralismy w ostatnich latach jak rowny z rownym? i to wcale ani forma pilkarzy ani atmosfera wokol kadry nie byla duzo lepsza. no ale widze, ze logicznie myslac jest ciezko niektorym. zreszta sam napisales, ze 'jak zawsze', a ja nawet innego wyjscia nie widze. balon musi byc pompowany, bo takiej imprezy u nas juz za naszego zycia nie bedzie

Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Originally Posted by Kura
Tak huge rozszyfrowałeś mnie , będę pierwszym do gratulowania i podniecania się tak jak zwykle mam to w zwyczaju

Chyba nie ma obowiązku kibicowania pseudo farbowanej reprezentacji PZPN , no co innego jak się zapłaciło haracz przy wyrobieniu karty kibica , być w klubie kibica to zobowiązuje prawda ?


obowiazku nie masz. ale pewnie do czasu meczow zmienisz zdanie i jednak bedziesz kibicowal, albo przynajmniej staral sie nie wyrozniac z tlumu wink

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Losowanie grup finałowego turnieju w Kjowie było bardzo korzystne z punktu atrakcyjności meczów sporo ciekawych potyczek się szykuje najmniej atrakcyjna grupę pod każdym względem ma Polska, większość klasowych zespołów zagra na Ukrainie naprawdę fajną grupę mają i niezaleznie czy awansują dalej to mecze z Francją Szwecją i Anglią to jest przyjemność zmierzyć się z klasowymi zespołami.Ironią losu jest to iż większość reprezentacji zarezerwowała bazy pobytowe w Polsce i co bedą na każdy mecz latać po 3 godziny w jedną czy drugą stronę, podobno Szwedzi mają podobno po losowaniu przenieść się na Ukrainę. Szkoda że losowanie tak nierównomiernie podzieliło te zespoły.
Z atrakcyjnych rywali to w Polsce zagrają tylko Włochy,Hiszpania, i Chorwacja reszta renomowanych ekip na Ukrainie do tego jeszcze oba półfinały są na Ukrainie. Spory bół głowy mają Niemcy i z powodu losowania najsilniejsza grupa i z powodów logistycznych bo graja we Lwowie i Charkowie i póżniej w Kijowie cały turniej na Ukrainie jedyny mecz na który pojawią się w Polsce to chyba ćwiećfinał. Niemiecki kibic też wolałby przyjechać do Poznania Wrocławia czy Gdańska a nie lecieć 5000 km do Charkowa podobnie Holendrzy Anglicy czy Skandynawowie.
Z punktu marketingowego to niefart jakich mało Czesi jeśli przyjadą to na mecz we Wrocławiu tak jak w domu. Rosjanie to niewiadoma znowu tylu ich nie będzie poza tym liczmy że kryzys kibiców nie dotyczy i przyjadą Włosi Irlandczycy Hiszpanie i Grecy nie wiadomo czy ci do Euro dotrwają jako Grecja czy już protektorat naszych zachodnich sasiadów. "Jak to mówię że jeszcze tak nie było aby jakoś nie było" W naszej grupie atrakcyjnym spotkaniem dla nas może bęć spotkanie z Rosją bo te mecze mają podobny wydzwięk jak z Niemcami na których możemy trafić dopiero w ćwierćfinale. Sportowo losowanie też niezbyt interesjace własciwie każda z drużyn w gr A ma szansę na awans i każda moze odpaść łącznie z gospodarzem.
Pierwszy mecz z Grecją to wcale mnie nie cieszy bo Grecja to niewygodny przeciwnik postawia zasieki i autobus w 16 i bedą grac na 0:1 jak u siebie na Euro jak nasi będą robić wielbłądy to mozemy nawet punktu nie mieć, Los wcale taki łaskawy nie był jakby to mogło się wydawać, bo jesli odpadniemy to nie zagramy z żadną fajną ekipą i to tyle bedzie święta futbolu. Pozdrawiam

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Piotruś Pan
do tego jeszcze oba półfinały są na Ukrainie.

Oba półfinały nie są na Ukrainie, jeden jest u nich a drugi w Warszawie. Jeśli Niemcy i Anglicy awansują z I miejsca w swoich grupach i wygrają też swoje ćwierćfinały, to spotkają się w półfinale rozegranym na naszym Stadionie Narodowym. smile

Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Jul 2002
Posty: 654
Dobrze,Conrad że sprostowałeś moją wypowiedź, bo w telewizji publicznej ktoś źle podał informację w serwisie że półfinały odbędą się na Ukrainie w Panoramie ten fajny siwawy prezenter Andrzej Turski widocznie ci co redagowali wiadomośc dla niego się nie zorientowali i sądziłem iż taka sytuacja może mieć miejsce.

Strona 11 z 11 1 2 9 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (forty, rafal08, latajaca_holenderka), 2,424 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,189
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1