|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
LOL psv z lini wybija, tu z 7 goli powinno juz byc a sie skonczy na 2 i nie bedzie overka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
ile sytuacji musi miec psv zeby cos strzelilo? juz chyba z 20 mieli 8 sytuacji PSV, i 8 sytuacji Feye
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
jakies jeszcze fajne pomysly na dzis ? a Ty masz cos Krystian ciekawego na dzisiaj ? Ja dalej obstaje rpzy tym co wczoraj,z tym ze dokaldam rowniez hc. Widzi mi sie over w Utrechcie i wygrana Lyonu,ale bez wiekszego przekonania.Wpakuje to w jakies ako.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
TW z tym co wczoraj to masz na mysli Wisle z handi ? zaraz Ci napisze co ja mysle
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Znowu szansa Feye  , dawac tam szybko tego overa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
TW z tym co wczoraj to masz na mysli Wisle z handi ? zaraz Ci napisze co ja mysle Tak
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Mysle tez o overze Sociedad - Malaga,dobry kurs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,735 |
celtic111111111111111111111
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413
a.k.a. "CDN23"
|
|
a.k.a. "CDN23"
Dołączył: Mar 2010
Posty: 413 |
mozecie sie zalogowac do fonbetu? bo ja mam cos takiego Service unavailable
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
celtic111111111111111111111 trzymac panowie lub podwyzszac dogonic tych cieniasow z Rangers
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Mysle tez o overze Sociedad - Malaga,dobry kurs. kurs dobry tylko ze typ nie wejdzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Mysle tez o overze Sociedad - Malaga,dobry kurs. kurs dobry tylko ze typ nie wejdzie To cisnij grubo w under
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
nie gram underow raz w zyciu zagralem nie powiem
to w 30 minucie bylo juz 3-3
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
zrobią tego overa w Holandii?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
a Ty masz cos Krystian ciekawego na dzisiaj ? Ja dalej obstaje rpzy tym co wczoraj,z tym ze dokaldam rowniez hc.
Widzi mi sie over w Utrechcie i wygrana Lyonu,ale bez wiekszego przekonania.Wpakuje to w jakies ako. interesuja mnie na razie mecze: Salzburg/over ale tutaj raczej odpuszcze.. Salzburg ma mega wazny mecz w czwartek w LE wiec no bet Hamburg Slask (Zabrze bez polowy podstawowego skladu, czekam chwile na sklad Slaska i zobaczymy, ale do grubego grania to z tego meczu bramka Slaska bo mam 1.36 na to i taki kurs mnie bardzo zadowala) Juve/jakies 2 gole Juve Wisla? Widzew dosyc dziwny zespol moze zagrac fajnie zeby zaraz zagrac dramat (sam nie wiem co o tym myslec) ale jeszcze nie zadecydowalem, przyznam, ze dzis wyjatkowo strasznie ciezko mi sie na cos zdecydowac, bo wyboru spotkan tez za duzego nie widze i podobnie jak Ty nie mam przekonania dzis mocnego do ktoregokolwiek z typow (poza bramka Slaska)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2011
Posty: 1,345 |
Teraz zaskoczę wszystkich moim typem -
Górnik strzeli powyżej 1,5 - @ 2,75
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,735 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
kolejna sytuacja PSV na gola zmarnowana. Oni nie wykreca tego overa jak na zlosc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Teraz zaskoczę wszystkich moim typem -
Górnik strzeli powyżej 1,5 - @ 2,75 poprosze o jakies argumenty bo logicznych nie widze zadnych w strone Gornika
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
nie gram underow raz w zyciu zagralem nie powiem
to w 30 minucie bylo juz 3-3 a Ty masz cos Krystian ciekawego na dzisiaj ? Ja dalej obstaje rpzy tym co wczoraj,z tym ze dokaldam rowniez hc.
Widzi mi sie over w Utrechcie i wygrana Lyonu,ale bez wiekszego przekonania.Wpakuje to w jakies ako. interesuja mnie na razie mecze: Salzburg/over ale tutaj raczej odpuszcze.. Salzburg ma mega wazny mecz w czwartek w LE wiec no bet Hamburg Slask (Zabrze bez polowy podstawowego skladu, czekam chwile na sklad Slaska i zobaczymy, ale do grubego grania to z tego meczu bramka Slaska bo mam 1.36 na to i taki kurs mnie bardzo zadowala) Juve/jakies 2 gole Juve Wisla? Widzew dosyc dziwny zespol moze zagrac fajnie zeby zaraz zagrac dramat (sam nie wiem co o tym myslec) ale jeszcze nie zadecydowalem, przyznam, ze dzis wyjatkowo strasznie ciezko mi sie na cos zdecydowac, bo wyboru spotkan tez za duzego nie widze i podobnie jak Ty nie mam przekonania dzis mocnego do ktoregokolwiek z typow (poza bramka Slaska) Slask X2 mam pograny w miare mocno z Wisla. X2 dlatego ze ostatni remis Slaska był w I kolejce... z Górnikiem. Ide do ziemniaka,dorzuce cos na miejscu mysle o overach Schalke,Malaga,Wolves.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|