|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Jeszcze co do Widzewa ,to osobiscie uwazam ze ich obrona to manekiny,a cuda niewidy wyprawia Mielcarz i dlatego,tak to wyglada ( vide mecz z Cracovia czy Korona)
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
a Ty masz cos Krystian ciekawego na dzisiaj ? Ja dalej obstaje rpzy tym co wczoraj,z tym ze dokaldam rowniez hc.
Widzi mi sie over w Utrechcie i wygrana Lyonu,ale bez wiekszego przekonania.Wpakuje to w jakies ako. interesuja mnie na razie mecze: Salzburg/over ale tutaj raczej odpuszcze.. Salzburg ma mega wazny mecz w czwartek w LE wiec no bet Hamburg Slask (Zabrze bez polowy podstawowego skladu, czekam chwile na sklad Slaska i zobaczymy, ale do grubego grania to z tego meczu bramka Slaska bo mam 1.36 na to i taki kurs mnie bardzo zadowala) Juve/jakies 2 gole Juve Wisla? Widzew dosyc dziwny zespol moze zagrac fajnie zeby zaraz zagrac dramat (sam nie wiem co o tym myslec) ale jeszcze nie zadecydowalem, przyznam, ze dzis wyjatkowo strasznie ciezko mi sie na cos zdecydowac, bo wyboru spotkan tez za duzego nie widze i podobnie jak Ty nie mam przekonania dzis mocnego do ktoregokolwiek z typow (poza bramka Slaska) HSV bez Petrica (9/4), Berga (4/0) i Castelena (2/0). Nurnberg bez obroncy Pinioli (9/0), pomocnika Frantz (5/1) i napastnika Bunjaku (3/0)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
Jeszcze co do Widzewa ,to osobiscie uwazam ze ich obrona to manekiny,a cuda niewidy wyprawia Mielcarz i dlatego,tak to wyglada ( vide mecz z Cracovia czy Korona) kolego nie przesadzaj bo w 15 meczach stracili 11 goli wiec nie jest tak najgorzej To 3 ekipa po legii i lechu ktora stracila najmniej goli
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tak jak Domel pisze
Petric dla HSV duzo znaczy
robi wiatr ,napedza ataki
zobaczymy ja tez gram hsv
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
Ale PSV ma strzaly 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Olkowski, Danch, Szymura, MAgiera... ciekawa ta obrona Górnika WIELKI Górnik 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
z 10 klarownych sytuacji na gola z obu stron od monetu strzelnia gola przez Feye na 2-0.. i co ? i nic. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Olkowski, Danch, Szymura, MAgiera... ciekawa ta obrona Górnika WIELKI Górnik  po takich deklaracjach Ojro mozna grac Slask
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
No i bedzie kupa z overa w Holandii 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 9,002 |
czyżby po ptokach, żenująca nieudolność PSV
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Gornik 3 napadziorow a Slask bez. Trzeba zaufac Lenczykowi, na pewno cos specjalnego przygotowal
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
PSV i Feye juz czekaja na koncowy gwizdek. ale zal.. jak ten over nie wszedl to ja nie wiem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
PSV i Feye juz czekaja na koncowy gwizdek. ale zal.. jak ten over nie wszedl to ja nie wiem Tiaaa, milion sytuacji i tylko 2 bramki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165
Na pełnejjj kurrr...
|
|
Na pełnejjj kurrr...
Dołączył: Apr 2004
Posty: 30,165 |
Gornik 3 napadziorow a Slask bez. Trzeba zaufac Lenczykowi, na pewno cos specjalnego przygotowal nooo to Nawałka zaskoczył, tak jeszcze Górnik nie grał
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
tak jak Domel pisze
Petric dla HSV duzo znaczy
robi wiatr ,napedza ataki
zobaczymy ja tez gram hsv Duzo robi ale ostatnie mecze tez grali bez niego, remis w Hannoverze 1-1, 2-0 u siebie z wiesniakami, 2-2 w delegacji z Bayerem i remis 1-1 z K'lautern. Czas w koncu na zwyciestwo ; )
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,518 |
wkleic ktos moze sklady slaska i gornika?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
rekordzisci swiata z Feyenordu i PSV 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2006
Posty: 667 |
Składy drużyn: Górnik Zabrze:(stroje: ) Skorupski - Olkowski, Danch, Szymura, Magiera, Jończyk, Marciniak, Mączyński, Nakoulma, Zahorski, Gołębiewski Trener: Adam Nawałka Śląsk Wrocław:(stroje: ) R.Gikiewicz - Celeban, Fojut, Pietrasiak, Wołczek - Madej, Sztylka, Dudek, Ćwielong, Mila, Sobota Trener: Orest Lenczyk
Ławka rezerwowych: Górnik Zabrze: Pesković - Gierczak, Wodecki, Tchomik, Płonka, Król, Milik Śląsk Wrocław: Kelemen, Cetnarski, Pawelec, Voskamp, Diaz, Socha, Kaźmierczak
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|