Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#5075 13/07/2001 04:42
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
OD 1999 ROKU STOSUJE JEDEN Z DWÓCH SYSTEMÓW W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI W MIARE PEWNYCH SPOTKAŃ W AKTUALNEJ OFERCIE PROFESJONALA.
OPISZE GO W FORMIE 1-2-3 (SYS 1+2 ANALOG.)

KUPON 1)
KILKA (2-6) MECZÓW DAJACYCH WSPÓLNIE AKO OK.3-3,5 (OPTYMALNY WSPÓŁCZYNNIK)

KUPON 2 i 3 ANALOGICZNIE

KUPON 4,5 i 6 TO KOMBINACJA 1+2 1+3 2+3

NP. ROLAND GARROS i WIMBLEDON TO TURNIEJE
NA KTÓRYCH MÓJ SYSTEM SPRAWDZIŁ SIE DOSKONALE !!! (PO WPADKACH SAMPRASA, KAFELNIKOWA I INNYCH BYŁEM NADAL DO PRZODU)
CZEKAM NA PROPOZYCJE INNYCH CIEKAWYCH SYSTEMÓW. PA !!!!

Bonus: Unibet
#5076 13/07/2001 04:54
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
OPTYMALNY WSPÓŁCZYNNIK przy sytemie 1+2 to 2,2-2,8 przy mniejszej ilości pewnych spotkań
zaznaczam że stawiane kwoty nie moga być niskie.
Ja stawiam najczęściej ... ale to chyba nie ma większego znaczenia.

#5077 13/07/2001 15:04
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
Jak byś mógł na konkretnym przykładzie opisać ten system to byłbym wdzięczny jak by co to wal na @ dawidp1@wp.pl

#5078 13/07/2001 15:13
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
Dawid: po to jest forum zeby tutaj odpowiadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie tylko Ciebie takie rzeczy interesuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5079 14/07/2001 16:15
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał PAWI:
[qb]Dawid: po to jest forum zeby tutaj odpowiadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie tylko Ciebie takie rzeczy interesuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
podaje przykład co śle na intertoto 4r(profes)
kupon 1)
rennes/synot 1
wolfsburg/minsk 1
brema/gent 1 aku=2,34

kupon 2)
brescia/tatab 1
publikum/lousanne 1
simferopol/PSG 02 aku=2,71

kupon 3) =kupon 1 i 2 razem na jednym
czyli 6 w/w meczy i aku=6,34 !!!

jezeli mamy w ofercie wiecej pewnych meczy jak np. 1 i 2 runda wimbledonu lub UEFA to gramy na 3 kupony podstawowe potem mieszamy każdy z każdym analogicznie jak na w/w przykładzie tylko że mamy 6 kuponów w sumie.
Jak jeden faworyt zawali to mamy jeszcze 3 trafne kupony !!!

#5080 16/07/2001 04:24
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
No i nie weszła Brema i Publikum,
więc próbujemy dalej !!!

#5081 18/07/2001 05:02
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Mój typ na 18-22.07/prof/ w w/w systemie :

kup1)
002) polonia 1 1.51
003) odra 10 1.21
026) brazylia 10 1,11
aku=2.03

kup2)
256) MTK Bud 10 1.07
052) Kutaisi 1 1.38
055) Mozyrz 1 1.15
aku=1.7

kup3)
006) Ruch 1 1.46
235) Broendby 1 1.44
255) Zalaeger 10 1.38
aku=2.9

kup4) 1 razem z 2 aku=3.45
kup5) 1 razem z 3 aku=5.9
kup6) 2 razem z 3 aku=4.93
Śle to w realu za grubszą kasę dlatego troche asekuracyjnie !!Czekam na komentarze !

#5082 24/07/2001 02:31
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
OK !! WSZYSTKO TRAFIONE !!!

#5083 13/02/2002 07:09
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
nie kontunuuje tego bo nie podaje moich prawdziwych typów bo RAFTERA spotkało coś przykrego i po co mi to ???!!!
(teraz to dopiero wycziłem))

#5084 13/02/2002 10:35
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
I
member
member
I Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
Ja rownież gram systemem ale nieco inaczej:
Typuje jedno lub dwa spotknia o łącznym AKO 1.5.
Jesli przegram to następny raz gram tak samo ale za wyższą stawkę.
Poniżej podaję przykład:
1 gra
Stawka 20 zł
Suma wydanych pieniędzy w cyklu 20 zł
Kurs 1,50
Wygrana 30 zł
Zysk 10 zł

2 gra
Stawka 80 zł
Suma wydanych pieniędzy w cyklu 100 zł
Kurs 1,50
Wygrana 120 zł
Zysk 20 zł

3 gra
Stawka 260 zł
Suma wydanych pieniędzy w cyklu 360 zł
Kurs 1,50
Wygrana 390 zł
Zysk 30 zł

4 gra
Stawka 800 zł
Suma wydanych pieniędzy w cyklu 1160 zł
Kurs 1,50
Wygrana 1200 zł
Zysk 40 zł

Jak widać cykl składa się z czterech gier. Cykl kończy się w momencie wygrania, którejś z gier. Jeśli np. wygram w trzeciej grze to natepna gre rozpoczynam od stawki za 20 zł. W ten sposób wystarczy trafić raz na cztery razy i kasować forsę tak jakby się trafiało za każdym razem. Pozornie wygląda to dosyć mizernie. Trzeba mieć 1160 zł, aby wygrać 40 zł. Ale wystarczy przeliczyć:
10 zł zysku na grze * 2 gry dziennie = 20 zł dziennie * 30 dni w miesiącu = 600 zł miesięcznie
Czyli mamy zysk ponad 50 % z zainwestowanej kasy w ciągu miesiąca.
Niestety to tylko teoria. Gram tym sposobem dopiero od półtora miesiąca, a to za mało aby stwierdzić czy system aby na pewno działa.
Jeszcze jeden szczegół. Można grać tylko w necie bo podatek w naszych bukach jest zabójczy.
Czekam na uwagi... a może ktoś ma coś lepszego.

#5085 13/02/2002 15:41
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
J
member
member
J Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
Raz przekroczysz ten 4 poziom i nastepne 2 miesiace tylko odrabiasz straty.
Poza tym przy tym meczu na 4 poziomie to bym chyba zawalu dostal (coz - to juz uroki progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
W kazdym razie powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5086 13/02/2002 21:46
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Stary, jak Ty to policzyłeś ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jeżeli w 2 kuponie grasz za 80 x 1,5 = 120 to ile wygrywasz ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A w 3 kuponie stawiasz 260 x 1,5 = 390 i wygrywasz (UWAGA !) 30 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

TAAAA, MAGIA LICZB !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#5087 13/02/2002 22:04
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
J
veteran
veteran
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
Quote
Oryginalnie wysłał zierosik:
[qb]Stary, jak Ty to policzyłeś ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Jeżeli w 2 kuponie grasz za 80 x 1,5 = 120 to ile wygrywasz ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
A w 3 kuponie stawiasz 260 x 1,5 = 390 i wygrywasz (UWAGA !) 30 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

TAAAA, MAGIA LICZB !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]
kolego weź karteczkę i policz albo jeszcze raz przeczytaj bo chyba należysz do tej części społeczeństwa która ma kłopoty z rozumieniem slowa pisanego :rolleyes:

#5088 13/02/2002 22:19
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
HE !
ALE JESTEM TĘPY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ZWRACAM HONOR.

#5089 14/02/2002 04:04
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
I
member
member
I Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
Quote
Oryginalnie wysłał Jarx:
[qb]Raz przekroczysz ten 4 poziom i nastepne 2 miesiace tylko odrabiasz straty.
Poza tym przy tym meczu na 4 poziomie to bym chyba zawalu dostal (coz - to juz uroki progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )
W kazdym razie powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb]

Faktycznie przy takiej grze jest ciekawie, ale jak na razie tylko raz dostawalem zawalu. No ale przezylem.
Podobno z zawalami jest tak jak w starym polskim przyslowiu....do trzech razy sztuka.
Czyli moge jeszcze spokojnie grac.

#5090 15/02/2002 04:43
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Quote
Oryginalnie wysłał irussan:
[qb]

Faktycznie przy takiej grze jest ciekawie, ale jak na razie tylko raz dostawalem zawalu. No ale przezylem.
Podobno z zawalami jest tak jak w starym polskim przyslowiu....do trzech razy sztuka.
Czyli moge jeszcze spokojnie grac.[/qb]

polecam jednak mojeeeeeeeeeeeeeee systemy krótkie konkretne i trafne !!

#5091 18/02/2002 02:56
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Teraz nie w szystemie ale na pon 18.02 ślę w profesjonalu za 1000 zł:

004) rosja-fin 1 1.82
A23) niemcy-slowenia 1 1.12
A26) finlandia- slowen 1 1.45
A31) szwajcar-norwegia 1 1.15

ako=3,4

Mam nadzieje że to łatwa i szybka kasa !!
Czekam na komentarze !!

#5092 18/02/2002 16:28
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
Do powyższego dodaję jeszcze:

A27) Finlandia- Japonia 1 1.13

co daje ako= 3,84

... I LECĘ DO PROOFA !!

#5093 18/02/2002 16:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Jaro, udało ci się to puścić w realu ? :eek:
Nie sądzę aby Prof pozwalał kleić takie rzeczy A26 i A27 czy A23 i A26.

#5094 18/02/2002 17:15
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Nie ma mowy żeby prof przyjął taki kupon.

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, betowiec, latajaca_holenderka, aker), 1,155 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,239
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1