|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
OD 1999 ROKU STOSUJE JEDEN Z DWÓCH SYSTEMÓW W ZALEŻNOŚCI OD ILOŚCI W MIARE PEWNYCH SPOTKAŃ W AKTUALNEJ OFERCIE PROFESJONALA. OPISZE GO W FORMIE 1-2-3 (SYS 1+2 ANALOG.)
KUPON 1) KILKA (2-6) MECZÓW DAJACYCH WSPÓLNIE AKO OK.3-3,5 (OPTYMALNY WSPÓŁCZYNNIK)
KUPON 2 i 3 ANALOGICZNIE
KUPON 4,5 i 6 TO KOMBINACJA 1+2 1+3 2+3
NP. ROLAND GARROS i WIMBLEDON TO TURNIEJE NA KTÓRYCH MÓJ SYSTEM SPRAWDZIŁ SIE DOSKONALE !!! (PO WPADKACH SAMPRASA, KAFELNIKOWA I INNYCH BYŁEM NADAL DO PRZODU) CZEKAM NA PROPOZYCJE INNYCH CIEKAWYCH SYSTEMÓW. PA !!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
OPTYMALNY WSPÓŁCZYNNIK przy sytemie 1+2 to 2,2-2,8 przy mniejszej ilości pewnych spotkań zaznaczam że stawiane kwoty nie moga być niskie. Ja stawiam najczęściej ... ale to chyba nie ma większego znaczenia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jun 2001
Posty: 709 |
Jak byś mógł na konkretnym przykładzie opisać ten system to byłbym wdzięczny jak by co to wal na @ dawidp1@wp.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 929 |
Dawid: po to jest forum zeby tutaj odpowiadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie tylko Ciebie takie rzeczy interesuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał PAWI: [qb]Dawid: po to jest forum zeby tutaj odpowiadac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> nie tylko Ciebie takie rzeczy interesuja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] podaje przykład co śle na intertoto 4r(profes) kupon 1) rennes/synot 1 wolfsburg/minsk 1 brema/gent 1 aku=2,34 kupon 2) brescia/tatab 1 publikum/lousanne 1 simferopol/PSG 02 aku=2,71 kupon 3) =kupon 1 i 2 razem na jednym czyli 6 w/w meczy i aku=6,34 !!! jezeli mamy w ofercie wiecej pewnych meczy jak np. 1 i 2 runda wimbledonu lub UEFA to gramy na 3 kupony podstawowe potem mieszamy każdy z każdym analogicznie jak na w/w przykładzie tylko że mamy 6 kuponów w sumie. Jak jeden faworyt zawali to mamy jeszcze 3 trafne kupony !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
No i nie weszła Brema i Publikum, więc próbujemy dalej !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Mój typ na 18-22.07/prof/ w w/w systemie :
kup1) 002) polonia 1 1.51 003) odra 10 1.21 026) brazylia 10 1,11 aku=2.03
kup2) 256) MTK Bud 10 1.07 052) Kutaisi 1 1.38 055) Mozyrz 1 1.15 aku=1.7
kup3) 006) Ruch 1 1.46 235) Broendby 1 1.44 255) Zalaeger 10 1.38 aku=2.9
kup4) 1 razem z 2 aku=3.45 kup5) 1 razem z 3 aku=5.9 kup6) 2 razem z 3 aku=4.93 Śle to w realu za grubszą kasę dlatego troche asekuracyjnie !!Czekam na komentarze !
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
OK !! WSZYSTKO TRAFIONE !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
nie kontunuuje tego bo nie podaje moich prawdziwych typów bo RAFTERA spotkało coś przykrego i po co mi to ???!!! (teraz to dopiero wycziłem))
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118 |
Ja rownież gram systemem ale nieco inaczej: Typuje jedno lub dwa spotknia o łącznym AKO 1.5. Jesli przegram to następny raz gram tak samo ale za wyższą stawkę. Poniżej podaję przykład: 1 gra Stawka 20 zł Suma wydanych pieniędzy w cyklu 20 zł Kurs 1,50 Wygrana 30 zł Zysk 10 zł
2 gra Stawka 80 zł Suma wydanych pieniędzy w cyklu 100 zł Kurs 1,50 Wygrana 120 zł Zysk 20 zł
3 gra Stawka 260 zł Suma wydanych pieniędzy w cyklu 360 zł Kurs 1,50 Wygrana 390 zł Zysk 30 zł
4 gra Stawka 800 zł Suma wydanych pieniędzy w cyklu 1160 zł Kurs 1,50 Wygrana 1200 zł Zysk 40 zł
Jak widać cykl składa się z czterech gier. Cykl kończy się w momencie wygrania, którejś z gier. Jeśli np. wygram w trzeciej grze to natepna gre rozpoczynam od stawki za 20 zł. W ten sposób wystarczy trafić raz na cztery razy i kasować forsę tak jakby się trafiało za każdym razem. Pozornie wygląda to dosyć mizernie. Trzeba mieć 1160 zł, aby wygrać 40 zł. Ale wystarczy przeliczyć: 10 zł zysku na grze * 2 gry dziennie = 20 zł dziennie * 30 dni w miesiącu = 600 zł miesięcznie Czyli mamy zysk ponad 50 % z zainwestowanej kasy w ciągu miesiąca. Niestety to tylko teoria. Gram tym sposobem dopiero od półtora miesiąca, a to za mało aby stwierdzić czy system aby na pewno działa. Jeszcze jeden szczegół. Można grać tylko w necie bo podatek w naszych bukach jest zabójczy. Czekam na uwagi... a może ktoś ma coś lepszego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2002
Posty: 139 |
Raz przekroczysz ten 4 poziom i nastepne 2 miesiace tylko odrabiasz straty. Poza tym przy tym meczu na 4 poziomie to bym chyba zawalu dostal (coz - to juz uroki progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) W kazdym razie powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Stary, jak Ty to policzyłeś ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jeżeli w 2 kuponie grasz za 80 x 1,5 = 120 to ile wygrywasz ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> A w 3 kuponie stawiasz 260 x 1,5 = 390 i wygrywasz (UWAGA !) 30 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
TAAAA, MAGIA LICZB !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2001
Posty: 1,581 |
Oryginalnie wysłał zierosik: [qb]Stary, jak Ty to policzyłeś ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> Jeżeli w 2 kuponie grasz za 80 x 1,5 = 120 to ile wygrywasz ???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> A w 3 kuponie stawiasz 260 x 1,5 = 390 i wygrywasz (UWAGA !) 30 !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
TAAAA, MAGIA LICZB !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] kolego weź karteczkę i policz albo jeszcze raz przeczytaj bo chyba należysz do tej części społeczeństwa która ma kłopoty z rozumieniem slowa pisanego :rolleyes:
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
HE ! ALE JESTEM TĘPY <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ZWRACAM HONOR.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2002
Posty: 118 |
Oryginalnie wysłał Jarx: [qb]Raz przekroczysz ten 4 poziom i nastepne 2 miesiace tylko odrabiasz straty. Poza tym przy tym meczu na 4 poziomie to bym chyba zawalu dostal (coz - to juz uroki progresji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) W kazdym razie powodzenia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> [/qb] Faktycznie przy takiej grze jest ciekawie, ale jak na razie tylko raz dostawalem zawalu. No ale przezylem. Podobno z zawalami jest tak jak w starym polskim przyslowiu....do trzech razy sztuka. Czyli moge jeszcze spokojnie grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Oryginalnie wysłał irussan: [qb]
Faktycznie przy takiej grze jest ciekawie, ale jak na razie tylko raz dostawalem zawalu. No ale przezylem. Podobno z zawalami jest tak jak w starym polskim przyslowiu....do trzech razy sztuka. Czyli moge jeszcze spokojnie grac.[/qb] polecam jednak mojeeeeeeeeeeeeeee systemy krótkie konkretne i trafne !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Teraz nie w szystemie ale na pon 18.02 ślę w profesjonalu za 1000 zł:
004) rosja-fin 1 1.82 A23) niemcy-slowenia 1 1.12 A26) finlandia- slowen 1 1.45 A31) szwajcar-norwegia 1 1.15
ako=3,4
Mam nadzieje że to łatwa i szybka kasa !! Czekam na komentarze !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2001
Posty: 105 |
Do powyższego dodaję jeszcze:
A27) Finlandia- Japonia 1 1.13
co daje ako= 3,84
... I LECĘ DO PROOFA !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
Jaro, udało ci się to puścić w realu ? :eek: Nie sądzę aby Prof pozwalał kleić takie rzeczy A26 i A27 czy A23 i A26.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,748 |
Nie ma mowy żeby prof przyjął taki kupon.
|
|
|
Link skopiowany do schowka