Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 5 1 2 3 4 5
#50751 23/12/2003 18:06
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,015
Zapraszam do nowego tematu.Tamten przekroczyl 200 postow!!

Bonus: Unibet
#50752 23/12/2003 19:02
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]Chyba jest cos nie tak z ciasteczkami bo jak odpalilem win xp swiezo po instalacji to dalo sie obstawic.Pozniej jak wrocilem do Win 98 pisze,ze open bets 0.50 ale jak wchodze w "history"-open bets to nic tam nie ma.Dziwne to wszystko.Korzystam z mozilli i zwyklego ie.Jak rozwiazac ten problem??Co usunac co zmienic??Probowalem wywalic wszystkie ciasteczka ale nic to niedalo.pozdro[/qb]
Może zainstalować najnowszą wersję Javy?
Co do NHL: wszystko się liczy z dogrywką.[/qb]
No niestety usuniecie ciasteczek nie pomaga.Mam najnowsza jave,probowalem na mozilli ,operze i ie.Wczoraj udalo mi sie puscic 3 kupony na Gb na win xp,ale dzisiaj juz ta sama jazda co na 98-po prostu wszystko ladnie chodzi ale jak klikam Place bet-to nic sie nie otwiera,a w dolnym lewym rogu(gdzie normalnie pisze gotowe itp.)pisze "blad na stronie".Gb odpisal mi ze nie maja zadnych problemow z serwerem.W czym tkwi problem jezeli ktos moglby pomoc bede dozgonnie wdzieczny,bo konto mam od wczoraj a tu taki zonk. pozdro

#50753 23/12/2003 19:15
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
:rolleyes: miałem praktycznie identyczny problem tyle, że w innym buku - odinstalowałem Javę i zainstalowałem chyba najnowszą Javę version 1.4.2_03 (build b02) i już wszystko było w porządku. Spróbuj również na Netscape, sprawdź czy nie masz jakiegoś oprogramowania blokującego banery itp albo w opcjach internetowych w zakładce zaawansowane naciśnij opcje przywróć domyślnie a potem zastosuj. Jeżelio to nie pomoże to nie wiem.

#50754 23/12/2003 19:21
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb] :rolleyes: miałem praktycznie identyczny problem tyle, że w innym buku - odinstalowałem Javę i zainstalowałem chyba najnowszą Javę version 1.4.2_03 (build b02) i już wszystko było w porządku. Spróbuj również na Netscape, sprawdź czy nie masz jakiegoś oprogramowania blokującego banery itp albo w opcjach internetowych w zakładce zaawansowane naciśnij opcje przywróć domyślnie a potem zastosuj. Jeżelio to nie pomoże to nie wiem.[/qb]
Ja rowniz mailem taki sam problem w GB wysylalem im nawet screen shoty i nic byli ebzradni
Jednak znalazlem taki trick. Tam gdzie klika sie na Place bet i wyskauje blad nalezy kliknac tam w link gamebookers.com ale tylko na tej strony. Natepnie od nowa zaladuje sie stronka wpisac nalezy login i haslo i jeszcze arz dac ten sam zaklad. O dzwio u mnie poskutkowalo . Potem nagle zaczelo mi chodzic normalnie dziwne to wszystko:]

#50755 23/12/2003 20:16
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Niestety sztuczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie poskutkowala,dalej nie moge obstawic.Jak klikam tak jak mowiles na link Gb to mnie nie wylogowywuje automatycznie,wiec nie moge sie od razu zalogowac,a jak dam wyloguj i sie zaloguje to postawic sie dalej nie da.Sam juz nie wiem co z tym zrobic.Juz sie zastanawiam nad wycofaniem kasy z Gb bo niewiadomo czemu takie klopsy sie robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jezeli ktos ma jakis pomysl,wie cos,albo moze mi jakos pomoc bede dozgonnie wdzieczny.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50756 23/12/2003 20:39
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50757 24/12/2003 00:31
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]Niestety sztuczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie poskutkowala,dalej nie moge obstawic.Jak klikam tak jak mowiles na link Gb to mnie nie wylogowywuje automatycznie,wiec nie moge sie od razu zalogowac,a jak dam wyloguj i sie zaloguje to postawic sie dalej nie da.Sam juz nie wiem co z tym zrobic.Juz sie zastanawiam nad wycofaniem kasy z Gb bo niewiadomo czemu takie klopsy sie robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jezeli ktos ma jakis pomysl,wie cos,albo moze mi jakos pomoc bede dozgonnie wdzieczny.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Może rzeczywiście masz coś takiego jak pop-up killer?

#50758 24/12/2003 00:42
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,303
Kiedyś tez nie mogłem obstawić w GB. Błąd okazał się dziecinnnie prosty. Po prostu wpisywałem adres GB bez "www". Jak wpisałem cały adres czyli www.gamebookers.com [gamebookers.com] to było ok. Ale to było u mnie i przez moje lenistwo, jak u
Ciebie to nie wiem.

#50759 24/12/2003 14:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]
Quote
Oryginalnie wysłał SERownik:
[qb]Niestety sztuczka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> nie poskutkowala,dalej nie moge obstawic.Jak klikam tak jak mowiles na link Gb to mnie nie wylogowywuje automatycznie,wiec nie moge sie od razu zalogowac,a jak dam wyloguj i sie zaloguje to postawic sie dalej nie da.Sam juz nie wiem co z tym zrobic.Juz sie zastanawiam nad wycofaniem kasy z Gb bo niewiadomo czemu takie klopsy sie robia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> Jezeli ktos ma jakis pomysl,wie cos,albo moze mi jakos pomoc bede dozgonnie wdzieczny.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: [/qb]
Może rzeczywiście masz coś takiego jak pop-up killer?[/qb]
Gamebookers ostatnio coś zmieniało na swojej stronie. Ci którzy używają mozilli wiedzą coś o tym - pojawia się podwójna strona logowania. Ja też miałem problemy z obstawianiem - wtedy używałem explorera, ale 95% zakładów gram w p2p a tam akurat mozilla sobie radzi

#50760 24/12/2003 16:57
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Quote
Oryginalnie wysłał Arcyinkwizytor:
[qb] :rolleyes: miałem praktycznie identyczny problem tyle, że w innym buku - odinstalowałem Javę i zainstalowałem chyba najnowszą Javę version 1.4.2_03 (build b02) i już wszystko było w porządku. Spróbuj również na Netscape, sprawdź czy nie masz jakiegoś oprogramowania blokującego banery itp albo w opcjach internetowych w zakładce zaawansowane naciśnij opcje przywróć domyślnie a potem zastosuj. Jeżelio to nie pomoże to nie wiem.[/qb]
Arcyinkwizytor jestes wielki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dzieki bardzo ,odinstalowalem jave i pomoglo.Jeszcze raz dzieki i wesolych swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: pozdro

#50761 24/12/2003 17:04
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
N
enthusiast
enthusiast
N Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 386
Da sie w Gb laczyc zdarzenia w bloki???.Nigdzie niewidze takiej opcji.pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50762 24/12/2003 17:04
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
F
addict
addict
F Offline
Dołączył: Nov 2002
Posty: 527
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#50763 24/12/2003 19:07
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 474
masz przeciez napisane co masz zrobic jesli chcesz sie czegos dowiedziec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

#50764 26/12/2003 20:03
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Quote
Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb]Gamebookers ocena w SBR D+
a na mecz.pl 5 gwiazdek
więc kto ma rację
[/qb]
No teraz już nareszcie zrozumiałem dlaczego mają taką ocenę. Oni w tym swoim P2P mają jakiś gigantyczny bałagan!

Zarezerwowałem kurs - ale przed rozpoczęciem meczu po stronie match miałem cały czas 0. W tym czasie obstawiałem sobie live Charlton-Chelsea. Odświeżałem oczywiście stan konta co jakieś parę minut. Jakież było moje zdziwienie gdy 3 minuty po zakończeniu meczu na który zarezerwowałem kurs pojawiło mi się w OpenBets dodatkowe 50EUR - zagrałem ten kurs po zakończeniu meczu!!!.. Patrzę na livescora i co?? Oczywiście przegrałem. Wkurzony na maxa robię printscreeny i już chcę pisać maila do GB, kiedy patrzę a tu co?? GB źle rozliczyło mi inny zakład p2p, który powinien być przegrany tymczasem jest wygranany... W efekcie jestem grubo ponad te stracone 50EUR do przodu! I co ja mam teraz z tymi łosiami zrobić? Stwierdziłem, że walę to i będę do nich pisał tylko jeżeli pomylą się na moją niekorzyść. A znając ich to pewnie im się wszystkie ich pomyłki zbilansują i wyjdzie, że jest dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ja nie mam przecież obowiązku informowania ich o wynikach. Przez takie wałki odechciewa mi się u nich grać mimo że uważałem i nadal uważam p2p za świetny pomysł...

#50765 26/12/2003 20:39
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Quote
Oryginalnie wysłał cyfrowy:
[qb]Gamebookers ocena w SBR D+
a na mecz.pl 5 gwiazdek
więc kto ma rację[/qb]
5 gwiazdek to za wiele rzeczy, od wystawiania kursów na polską ligę po sponsorowanie konkursu Playoff.

Jeśli chodzi o SBR, to osobiście nawet do nich nie zaglądam jeśli chodzi o ocenę buków. Osobiście po 30 sekundach zobaczyłem co to za lipa...

#50766 26/12/2003 20:43
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Krzywka, są dużo lepsze miejsca do grania P2P, również ze znacznie mniejszą prowizją. A zaliczanie zakładów po terminie wymieniłem wyżej jako jedną z wad, gdzie trzeba uważać i samemu kasować wszystko ręcznie.

#50767 26/12/2003 21:54
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
No i stało się. Błąd na moją korzyść już zauważyli. Dodatkowo przegrałem jeszcze cztery inne zakłady "po czasie". Zobaczymy jak zareagują na mojego maila. Ja zawsze używam opcji "Until Closing". Może kasę oddadzą ale straconych nerwów mi na pewno nie zrekompensują!

#50768 26/12/2003 22:00
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
qwerty co masz na myśli pisząc, że z mniejszą prowizją? ja gram jeszcze w betfair - ale tam na razie moja prowizja jest wyższa a w parbecie z tego co wiem jest 5%

#50769 26/12/2003 22:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam
Może ktoś mi poda link lub wytłumaczy jak grać p2p
( o co tam chodzi ,jak grać itp.)
Pozdrawiam

#50770 26/12/2003 23:38
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Muszę przyznać, że spodziewałem się jednak innej reakcji. Support expektu by tego nie wymyślił. Podałem im dokładny czas zawarcia zakładów a oni próbują mi wmówić, że jest to czas kiedy zdarzenie zostało roztrzygnięte. No comments!

Strona 1 z 5 1 2 3 4 5

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, JelineK, Sensei, aker, Lukasz111, kamel), 1,340 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,880
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1