Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#5077491 06/12/2011 14:44
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195

Bonus: Unibet
Haz$ #5077495 06/12/2011 14:55
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
na betssonie, to te wczorajsze? czy dziś nowe dali?

Haz$ #5077497 06/12/2011 14:57
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Ok już wiem, jeśli są to wczorajsze. U mnie pusto, bo wczoraj korzystałem.

Haz$ #5077500 06/12/2011 15:07
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
w betsson mozna przelewac nadwyzke ?

Haz$ #5077501 06/12/2011 15:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
nie

Haz$ #5077630 06/12/2011 18:11
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
11 fs boombrothers maxiplay [ads.mrgreen.com]

obrot x 100
nie dla wszystkich

Haz$ #5077745 06/12/2011 20:03
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Sprawdziłem dziś na wirtualne pieniądze tą nową grę i faktycznie może być hitem na miarę Gonzo ;p

[Linked Image] [imageshack.us]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,360
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,360
Likes: 11
Zakrecilem wczoraj z 50 razy na wirtualnych na stawce 100€ trafilem 10 FS .Wygrana 75€ wiec crazy

Haz$ #5077760 06/12/2011 20:12
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Może tylko na niskich daje dużo laugh poza tym trzeba w 10FS zebrać te 9kluczy po prawej stronie żeby było grubo. Na Robin Hoodzie podobnej do tej to na stawce 1e to FS dają od 20-50e.

Haz$ #5077771 06/12/2011 20:19
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Daja wiecej ale ogolnie te sloty ida w kierunku takim, ze normalnie krecac nie idzie nic ugrac mimo, ze nawet tutaj co chwile ma sie dodatkowe spiny przez te przesuwajace sie pola. Dopiero jak sie trafi freespiny to albo nie dadza nic albo sie wyplaca nawet ponad x1000bet.


Haz$ #5077772 06/12/2011 20:19
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
gralem wczoraj na wirtualnych po 1 euro, na free spiny czekalem chyba 600 krecen, siadly i daly 130 euro, wiec straszna lipa jak naarzie wink

Haz$ #5077801 06/12/2011 20:30
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
ja dzisiaj za 0.6 euro na prawdziwa kase trafilem free spiny i wygralem z nich jakos 40 euro. free spiny trafilem jakos w piatym spinie

Haz$ #5077930 06/12/2011 22:03
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 425
niespodzianka z unibet. W prezencie na mikołaja nie dostałem free spinnów z kalendarza adwentowego choć sie zarejstreowałem do tych spinnów i pograłem za wymagane 40 zł. hehehe nie wiem po co ja tam dalej kase wpłacam....

Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
R
member
member
R Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 156
Originally Posted by mkplus
niespodzianka z unibet. W prezencie na mikołaja nie dostałem free spinnów z kalendarza adwentowego choć sie zarejstreowałem do tych spinnów i pograłem za wymagane 40 zł. hehehe nie wiem po co ja tam dalej kase wpłacam....
u mnie to samo - spinów brak.

Haz$ #5078072 06/12/2011 23:33
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 2,460
też nie dostałem a miały być rano ...

Haz$ #5078507 07/12/2011 02:06
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
Panowie problem mam , dostalem 11 spinow na maxiplay ,trafilem 2 euro , poyrm na gonzo dobilem do 30 euro i pogralem w dead alive bo jakis turniej slotowy byl i trafilem duzo euro.
Problem jest taki ze maxi laczyl sie z kilkoma firmami i mam konta pewnie na 5 innych nickow u nich. Gralem czy to w pokera czy w kasyno tylko na tym wygranym nicku a tamte konta byly , teraz cholernie zaluje ze je nie zlikwidowalem. Co radzicie zrobic , dodam ze kwota jest konkret ,wplacilem teraz cos tam pobawie sie w pokera i cos na kasynie tak dla picu. Moze napisac do supoortu o likwidacje tamtych kont i ze tylko to jest wlasciwe.poczekac na ich rwakcje , znowu cos tam sie pobawic i wyplacic trosze dla sprawdzenia , prosze o sensowna porade

Dołączył: Mar 2009
Posty: 4
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Mar 2009
Posty: 4
@mkplus, @rybka333
"Uprzejmie informuję, że po konsultacji z wydziałem marketingu ustaliłam, że niestety nie spełnił Pan warunków promocji. Należało zagrać za 10 € w lobby gier, a Pan zagrał w kasynie." Ot, wszystko.

Haz$ #5078537 07/12/2011 02:15
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
jeżeli nie zakładałeś kilka kont pod jednym szyldem to bedzie wszystko ok...Jezeli była jakaś fuzja i maxiplay kogoś wchłonął to poproszą Cię o zamknięcie niektórych kont...tak miałem ostatnio w przypadku ClubAces i 24hpoker..Tak więc póki co narazie nic nie pisz i swobodnie czyń swoją powiność czyli wypłacaj...

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by hugodewolf
Panowie problem mam , dostalem 11 spinow na maxiplay ,trafilem 2 euro , poyrm na gonzo dobilem do 30 euro i pogralem w dead alive bo jakis turniej slotowy byl i trafilem duzo euro.
Problem jest taki ze maxi laczyl sie z kilkoma firmami i mam konta pewnie na 5 innych nickow u nich. Gralem czy to w pokera czy w kasyno tylko na tym wygranym nicku a tamte konta byly , teraz cholernie zaluje ze je nie zlikwidowalem. Co radzicie zrobic , dodam ze kwota jest konkret ,wplacilem teraz cos tam pobawie sie w pokera i cos na kasynie tak dla picu. Moze napisac do supoortu o likwidacje tamtych kont i ze tylko to jest wlasciwe.poczekac na ich rwakcje , znowu cos tam sie pobawic i wyplacic trosze dla sprawdzenia , prosze o sensowna porade


napisz do nich ze chcesz zostawic to konkretne konto a reszte niech zamkna... jesli nie korzystales z frespinow na paru kontach to nie powinno byc problemu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Originally Posted by irokraw
jeżeli nie zakładałeś kilka kont pod jednym szyldem to bedzie wszystko ok...Jezeli była jakaś fuzja i maxiplay kogoś wchłonął to poproszą Cię o zamknięcie niektórych kont...tak miałem ostatnio w przypadku ClubAces i 24hpoker..Tak więc póki co narazie nic nie pisz i swobodnie czyń swoją powiność czyli wypłacaj...


roznie to bywa ja mialem tak jak ty i zablokowali mnie w calej sieci entraction wink

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, burbon), 2,338 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,345
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1