|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
kusi red w porto..3.20 kursik...  to w betsafe masz po 4.25 wiem,wiem ale nie gram u netowych teraz ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323 |
niewiecie gdzie moge obejrzec curling na żywo?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
z LM na pierwszy rzut oka w Chorwacji mi sie spodobal over ale to jest jutro, Lyon potrzebuje cudu zeby awansowac, musza wygrac przynajmniej ze 3ma bramkami zeby spelnic pierwszy warunek (drugi to porazka kilkoma bramkami Ajaxu, a ze Real wyjdzie rezerwami na to sie nie zapowiada), sprobowac musza i zagrac otwarcie od poczatku bo nie maja do stracenia nic, z drugiej strony Zagrzeb ktory w 5 meczach nie ugral ani punktu, Chorwaci zegnaja sie z pucharami wiec tez niczego nie beda bronic, w dodatku graja bez swoich 3ch podstawowych obroncow, taki jest moj tok rozumowania
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
niewiecie gdzie moge obejrzec curling na żywo? Transmisje są na Eurosporcie około 14 wczoraj byla Szkocja Niemcy a po 20 Szwecja Niemcy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2011
Posty: 323 |
niewiecie gdzie moge obejrzec curling na żywo? Transmisje są na Eurosporcie około 14 wczoraj byla Szkocja Niemcy a po 20 Szwecja Niemcy  a w necie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306
La Pulga
|
|
La Pulga
Dołączył: Jan 2005
Posty: 24,306 |
Wydad de Fès - Olympique de Safi ov 2,5 + Al Khor - Al Gharrafa ov 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
jak sobie tak czytam o tym co sie dzieje w Chelsea to średnia jest tam teraz atmosfera. i przede wszystkim dziwna ;/ nie lubie Mourinho,ale za jego czasów był chociaz porzadek i sie szanowali nawzajem
p.s AV Boas nie przypomina wam Messiego, takiego kilkanascie lat starszego? hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Na dzisiaj tylko dubel over w Dortumundzie + Szachtar X2  Choc,zastanawiam sie nad Pedro nie [email protected] cyemu tak ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zastanawiam sie nad tym czerwem w Porto po 4.25, sam nie wiem, to zawsze gdzies loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
zastanawiam sie nad tym czerwem w Porto po 4.25, sam nie wiem, to zawsze gdzies loteria zamiast tej czerwieni to chyba over żółtych lepiej ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
zastanawiam sie nad tym czerwem w Porto po 4.25, sam nie wiem, to zawsze gdzies loteria ja gram kartki czesto, to loteria ale tez duzo zalezy od sedziego (wczoraj mialem zagrane ze Costa dostanie zolta, mial 3 ostre wejscia w tym to ostatnie, po ktorym Zyro zszedl z kontuzja - zoltej nie dostal ;/ a wielu innych z obu druzyn tak)
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zastanawiam sie nad tym czerwem w Porto po 4.25, sam nie wiem, to zawsze gdzies loteria zamiast tej czerwieni to chyba over żółtych lepiej ... tez mam takie wrazenie ale 4.25 do sprobowania tez nie jest zle, jak patrze przykladowo na tobet 3.20 albo milenium.. 2.90 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
zgadza sie, wczoraj rano tu sie zastanawialismy i sprawdzalismy statystyki sedziego na meczu Fulham Liverpool no i sie sprawdzily nasze prognozy
zaraz zerkne na tego dzisiejszego na Porto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
zastanawiam sie nad tym czerwem w Porto po 4.25, sam nie wiem, to zawsze gdzies loteria zamiast tej czerwieni to chyba over żółtych lepiej ... tez mam takie wrazenie ale 4.25 do sprobowania tez nie jest zle, jak patrze przykladowo na tobet 3.20 albo milenium.. 2.90  Krystian nie dołuj klientów naziemnych.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
zgadza sie, wczoraj rano tu sie zastanawialismy i sprawdzalismy statystyki sedziego na meczu Fulham Liverpool no i sie sprawdzily nasze prognozy
zaraz zerkne na tego dzisiejszego na Porto Carballo, daje rade z kartkami a do tego to Hiszpan,oni lubia pokartkowac sobie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
5.5 w porto i 4.5 w londynie. co lepsze? ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
5.5 w porto i 4.5 w londynie. co lepsze? ;/ a jak gosc dostaje 2 zolte i w konsekwencji czerwona to ta czerwona liczy sie jako trzecia kartka oczywiscie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,764 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
over Borussia - Marsylia @ 1.72 to jest na dzisiaj pewka 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|