|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
ło kurwa z jakich pozycji pudłują filipińskie pajace 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
mimo to ov 46.5 1q siedzi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2010
Posty: 1,187 |
Dongbu  myslalem ze handi 9 spokojnie pokryja a tu taki walek;d
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Teraz moje oczy już wszystko widziały...18 pkt w 2q na Filipinach  i to w meczu Textersów  ... spróbuje overka 156.5...no nie wierzę że mogą znowu tak pudłować
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
Teraz moje oczy już wszystko widziały...18 pkt w 2q na Filipinach  i to w meczu Textersów  ... spróbuje overka 156.5...no nie wierzę że mogą znowu tak pudłować ja tez w to wszedlem tyle ze 154.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
Teraz moje oczy już wszystko widziały...18 pkt w 2q na Filipinach  i to w meczu Textersów  ... spróbuje overka 156.5...no nie wierzę że mogą znowu tak pudłować ja tez w to wszedlem tyle ze 154.5  dobrze, że dopiero teraz wszedłem na kompa i nie zagrałem overka przed meczem choć miałem to w planach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
co myslicie o Albie warto dolozyc? pierwszy mecz wygrali dosc wysoko moze warto po 1,55 jako ze nie znam sie ns koszu pytam o rade  ewentualnie jakas opiniena temat tego spotkania 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
co myslicie o Albie warto dolozyc? pierwszy mecz wygrali dosc wysoko moze warto po 1,55 jako ze nie znam sie ns koszu pytam o rade  ewentualnie jakas opiniena temat tego spotkania  Turów to jak Prokom...czyli chłopiec do bicia w Europie...ostatni mecz z Kotwicą w lidze też beznadziejny...ja tam Albe -3 mam w tripelku z 2 meczami lm 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
co myslicie o Albie warto dolozyc? pierwszy mecz wygrali dosc wysoko moze warto po 1,55 jako ze nie znam sie ns koszu pytam o rade  ewentualnie jakas opiniena temat tego spotkania  Turów to jak Prokom...czyli chłopiec do bicia w Europie...ostatni mecz z Kotwicą w lidze też beznadziejny...ja tam Albe -3 mam w tripelku z 2 meczami lm  z tego co teraz spojrzalem na tabele Alba juz ma zapewniony awans? z kazdej grupy wychodza po 2 najlepsze? ma to jakies znaczenie czy wyjda z 1 czy 2 miejsca?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
over 148,5 u żółtych @1.86 za stówku  zobaczymy czy sprzedadzą się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
co myslicie o Albie warto dolozyc? pierwszy mecz wygrali dosc wysoko moze warto po 1,55 jako ze nie znam sie ns koszu pytam o rade  ewentualnie jakas opiniena temat tego spotkania  Turów to jak Prokom...czyli chłopiec do bicia w Europie...ostatni mecz z Kotwicą w lidze też beznadziejny...ja tam Albe -3 mam w tripelku z 2 meczami lm  z tego co teraz spojrzalem na tabele Alba juz ma zapewniony awans? z kazdej grupy wychodza po 2 najlepsze? ma to jakies znaczenie czy wyjda z 1 czy 2 miejsca? nie ma chyba jeszcze awansu zostały mecze rewanżowe i mogą skończyć z bilansem 3-3...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
over 148,5 u żółtych @1.86 za stówku  zobaczymy czy sprzedadzą się  Jest dobrze, będzie ponad 100 przed ostatnią kwartą a w 4-ej to już formalność bo nie wierzę w 3 słabe odsłony spotkania więc najebią oczek  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
over 148,5 u żółtych @1.86 za stówku  zobaczymy czy sprzedadzą się  Jest dobrze, będzie ponad 100 przed ostatnią kwartą a w 4-ej to już formalność bo nie wierzę w 3 słabe odsłony spotkania więc najebią oczek   oby oby 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
|
|
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991 |
dlaczego taki kurs na Besiktas?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488 |
faktycznie cos mi sie pomieszalo i juz ich dalej awansowalem a to dopiero polmetek  a awans sobie moga zapewnic dzis  w takim wypadku chyba sie skusze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230 |
dlaczego taki kurs na Besiktas? Bez zaciągu z NBA plus Armia nie taka słaba...kursy są w miare ok chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
110 oczek  Panowie jak wysłałem hajs do południa z Tobeta to dojdzie dzisiaj na MB?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
13 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2010
Posty: 2,798 |
oby sie faulowali na koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 7,524 |
over 148,5 u żółtych @1.86 za stówku  zobaczymy czy sprzedadzą się  
|
|
|
Link skopiowany do schowka