Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 56 1 2 7 8 9 10 11 55 56
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Originally Posted by priboj
wydaje mi się patrząc na grę APOELu i sytuacje Doniecka że under 2,5 sensowny !
i tak pewnie zagram :

do tego :

Chelsea 1 lub over 2,5
Olympiakos 1x
Dortmund więcej jak 1,5 bramki
Fc Porto 1 lub over 2,5

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by craax
maniak nw nie rozsmieszaj mnie, maja dzis odpuscic bo zostala im ostatnia kolejka w lidze 11 grudnia ?


Chcesz to graj allina w Szachtar wg progresji, walki o honor, o zamazanie plamy, itp.
Mnie oni nie przekonują w żadnym stopniu.

ale odniesc sie odnosnie ligi ukrainskiej a nie zmieniaj tematu, co to mial byc za argument ?

Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Originally Posted by Yakeri
Originally Posted by pacyfista
Originally Posted by Yakeri
witam

w jakim buku najbardziej oplaca sie grac kartki w meczu? konkretniej chodzi mi o kartke dla danego zawodnika, polecicie cos?

dostales cos jeszcze na Mikolaja oprocz overka 0,5
Fulham?

taa, czekolade grin
ale mam zamiar dzis ugrac pare $$$ wink

Dla mnie ciekawym typem jest ze Lewy strzeli dzis, w BF widze 2.72 kurs, w bet365 placa 2.37
lewy dzisiaj podobno ma byc cofniety za bariosa wiec moze byc trudniej o bramke

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by craax
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by craax
maniak nw nie rozsmieszaj mnie, maja dzis odpuscic bo zostala im ostatnia kolejka w lidze 11 grudnia ?


Chcesz to graj allina w Szachtar wg progresji, walki o honor, o zamazanie plamy, itp.
Mnie oni nie przekonują w żadnym stopniu.

ale odniesc sie odnosnie ligi ukrainskiej a nie zmieniaj tematu, co to mial byc za argument ?

Nie zmieniam tematu
Grają na wyjeździe z 4 drużyną ligi, ogóry czy nie, na pewno ważniejszy mecz bo o COŚ .

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
heh odpuszcza mecz w LM 6 grudnia, bo graja za 5 dni ( pięć DNI !!! ) mecz z druzyna, z ktora od 2004 roku przegrali raz

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Barcelona-BATE Borisov under 3.5 1.71 również kusi

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
dodajac, ze to ostatnie 90 min bo kolejne dopiero w marcu

Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
a ja dzis cisne milan smile

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
wlasnie, ciekawe jak sie zachowa Milan

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
OK spoko graj Szachtar tongue
Nie mam zamiaru Cię przekonywać że to zły wybór każdy ma swoje zdanie.
Poza tym mają co odpuszczać? Nie za bardzo bo i tak są już w ciemnej dupie bez wyjścia, jadą sobie chłopaki jak na sparing a to że mogą na nim trochę zarobić - to dla Szachtara grosze.
P.S. Może warto zagrać progresje że przegrają 1 raz od 2004 tongue

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by maniak_nw
OK spoko graj Szachtar tongue
Nie mam zamiaru Cię przekonywać że to zły wybór każdy ma swoje zdanie.
Poza tym mają co odpuszczać? Nie za bardzo bo i tak są już w ciemnej dupie bez wyjścia, jadą sobie chłopaki jak na sparing a to że mogą na nim trochę zarobić - to dla Szachtara grosze.
P.S. Może warto zagrać progresje że przegrają 1 raz od 2004 tongue

ale teraz dyskutujemy nie o kwestii grania czy nie grania na Szachtar, czy to sluszne czy nie bo to sie okaze po 22 - dyskutujemy o bezsensownosci Twojej wypowiedzi, odnosnie skupienia sie teraz na lidze- dlaczego tak ciezko Ci przyznac sie do bledu, ze popelniles gafe ?

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
pogodzę Was Apoel -Szachtar X lub under 2,5 i luX

Dołączył: Aug 2011
Posty: 400
A
addict
addict
A Offline
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400
siema ziomy

co na dziś proponujecie

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by craax
Originally Posted by maniak_nw
OK spoko graj Szachtar tongue
Nie mam zamiaru Cię przekonywać że to zły wybór każdy ma swoje zdanie.
Poza tym mają co odpuszczać? Nie za bardzo bo i tak są już w ciemnej dupie bez wyjścia, jadą sobie chłopaki jak na sparing a to że mogą na nim trochę zarobić - to dla Szachtara grosze.
P.S. Może warto zagrać progresje że przegrają 1 raz od 2004 tongue

ale teraz dyskutujemy nie o kwestii grania czy nie grania na Szachtar, czy to sluszne czy nie bo to sie okaze po 22 - dyskutujemy o bezsensownosci Twojej wypowiedzi, odnosnie skupienia sie teraz na lidze- dlaczego tak ciezko Ci przyznac sie do bledu, ze popelniles gafe ?



To że ta wypowiedź była bezsensowa to tylko twoje marne (jak zawsze) stwierdzenie,
ja nie widzę nigdzie błędu ani gafy z mojej strony więc nie widzę sensu się do czegokolwiek przyznawać laugh

Dla to mnie to argument jakis bo jakiś ale na pewno bardziej poważny niż ten jak granie o honor, plamy, progresje itp. Jak chcesz zarobić $$ na graniu na progresje to lepiej napisz im maila to ci jakieś 0,1% pensji odstąpią i wrzucisz na lokate i żyjesz z odsetek.

Bez odbioru

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by AAndrzejekk
siema ziomy

co na dziś proponujecie


Szachtar all in laugh laugh

Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
ja próbuje:
Milan DNB
Marsylia DNB

Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
Marsylia + chelsea win

Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Originally Posted by maniak_nw
Originally Posted by AAndrzejekk
siema ziomy

co na dziś proponujecie


Szachtar all in laugh laugh


A tak na poważnie:
Czelsi
Porto
BVB
zastanawiam się nad Bayerem

Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
Barca dziś okrojona,ale chyba -1.5 wystarczająco po 1.60

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"bez odbioru" laugh


mowilem juz nie raz, pleciesz glupoty a potem brniesz w to bo jestes za cienki gowniarz niepotrafiacy sie przyznac do bledu - na jakiej kur.. walce w lidze ukrainskiej sie maja skupic ? o czym gosciu ty piszesz ? napisales tradycyjne stwierdzenie, odpuszczamy puchar bo mamy lige nie majac pojecia o terminarzu a teraz bidulka dlaje brnie w szambo i broni swojego glupiego zdania



Strona 9 z 56 1 2 7 8 9 10 11 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników ($-man, rafal08, poozon, betowiec, rymoholik, latajaca_holenderka, burbon, alfa, aker, Sensei, Akhu, forty, 11kera11), 2,465 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,069
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1