|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
wydaje mi się patrząc na grę APOELu i sytuacje Doniecka że under 2,5 sensowny ! i tak pewnie zagram : do tego : Chelsea 1 lub over 2,5 Olympiakos 1x Dortmund więcej jak 1,5 bramki Fc Porto 1 lub over 2,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
maniak nw nie rozsmieszaj mnie, maja dzis odpuscic bo zostala im ostatnia kolejka w lidze 11 grudnia ? Chcesz to graj allina w Szachtar wg progresji, walki o honor, o zamazanie plamy, itp. Mnie oni nie przekonują w żadnym stopniu. ale odniesc sie odnosnie ligi ukrainskiej a nie zmieniaj tematu, co to mial byc za argument ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
witam
w jakim buku najbardziej oplaca sie grac kartki w meczu? konkretniej chodzi mi o kartke dla danego zawodnika, polecicie cos? dostales cos jeszcze na Mikolaja oprocz overka 0,5 Fulham? taa, czekolade  ale mam zamiar dzis ugrac pare $$$  Dla mnie ciekawym typem jest ze Lewy strzeli dzis, w BF widze 2.72 kurs, w bet365 placa 2.37 lewy dzisiaj podobno ma byc cofniety za bariosa wiec moze byc trudniej o bramke
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
maniak nw nie rozsmieszaj mnie, maja dzis odpuscic bo zostala im ostatnia kolejka w lidze 11 grudnia ? Chcesz to graj allina w Szachtar wg progresji, walki o honor, o zamazanie plamy, itp. Mnie oni nie przekonują w żadnym stopniu. ale odniesc sie odnosnie ligi ukrainskiej a nie zmieniaj tematu, co to mial byc za argument ? Nie zmieniam tematu Grają na wyjeździe z 4 drużyną ligi, ogóry czy nie, na pewno ważniejszy mecz bo o COŚ .
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
heh odpuszcza mecz w LM 6 grudnia, bo graja za 5 dni ( pięć DNI !!! ) mecz z druzyna, z ktora od 2004 roku przegrali raz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Barcelona-BATE Borisov under 3.5 1.71 również kusi
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dodajac, ze to ostatnie 90 min bo kolejne dopiero w marcu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
a ja dzis cisne milan 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
wlasnie, ciekawe jak sie zachowa Milan
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
OK spoko graj Szachtar  Nie mam zamiaru Cię przekonywać że to zły wybór każdy ma swoje zdanie. Poza tym mają co odpuszczać? Nie za bardzo bo i tak są już w ciemnej dupie bez wyjścia, jadą sobie chłopaki jak na sparing a to że mogą na nim trochę zarobić - to dla Szachtara grosze. P.S. Może warto zagrać progresje że przegrają 1 raz od 2004 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
OK spoko graj Szachtar  Nie mam zamiaru Cię przekonywać że to zły wybór każdy ma swoje zdanie. Poza tym mają co odpuszczać? Nie za bardzo bo i tak są już w ciemnej dupie bez wyjścia, jadą sobie chłopaki jak na sparing a to że mogą na nim trochę zarobić - to dla Szachtara grosze. P.S. Może warto zagrać progresje że przegrają 1 raz od 2004  ale teraz dyskutujemy nie o kwestii grania czy nie grania na Szachtar, czy to sluszne czy nie bo to sie okaze po 22 - dyskutujemy o bezsensownosci Twojej wypowiedzi, odnosnie skupienia sie teraz na lidze- dlaczego tak ciezko Ci przyznac sie do bledu, ze popelniles gafe ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
pogodzę Was Apoel -Szachtar X lub under 2,5 i luX
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2011
Posty: 400 |
siema ziomy
co na dziś proponujecie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
OK spoko graj Szachtar  Nie mam zamiaru Cię przekonywać że to zły wybór każdy ma swoje zdanie. Poza tym mają co odpuszczać? Nie za bardzo bo i tak są już w ciemnej dupie bez wyjścia, jadą sobie chłopaki jak na sparing a to że mogą na nim trochę zarobić - to dla Szachtara grosze. P.S. Może warto zagrać progresje że przegrają 1 raz od 2004  ale teraz dyskutujemy nie o kwestii grania czy nie grania na Szachtar, czy to sluszne czy nie bo to sie okaze po 22 - dyskutujemy o bezsensownosci Twojej wypowiedzi, odnosnie skupienia sie teraz na lidze- dlaczego tak ciezko Ci przyznac sie do bledu, ze popelniles gafe ? To że ta wypowiedź była bezsensowa to tylko twoje marne (jak zawsze) stwierdzenie, ja nie widzę nigdzie błędu ani gafy z mojej strony więc nie widzę sensu się do czegokolwiek przyznawać  Dla to mnie to argument jakis bo jakiś ale na pewno bardziej poważny niż ten jak granie o honor, plamy, progresje itp. Jak chcesz zarobić $$ na graniu na progresje to lepiej napisz im maila to ci jakieś 0,1% pensji odstąpią i wrzucisz na lokate i żyjesz z odsetek. Bez odbioru
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
siema ziomy
co na dziś proponujecie Szachtar all in 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2011
Posty: 691 |
ja próbuje: Milan DNB Marsylia DNB
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,935 |
siema ziomy
co na dziś proponujecie Szachtar all in  A tak na poważnie: Czelsi Porto BVB zastanawiam się nad Bayerem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2009
Posty: 829 |
Barca dziś okrojona,ale chyba -1.5 wystarczająco po 1.60
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
"bez odbioru" mowilem juz nie raz, pleciesz glupoty a potem brniesz w to bo jestes za cienki gowniarz niepotrafiacy sie przyznac do bledu - na jakiej kur.. walce w lidze ukrainskiej sie maja skupic ? o czym gosciu ty piszesz ? napisales tradycyjne stwierdzenie, odpuszczamy puchar bo mamy lige nie majac pojecia o terminarzu a teraz bidulka dlaje brnie w szambo i broni swojego glupiego zdania
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|