Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 34 z 56 1 2 32 33 34 35 36 55 56
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Originally Posted by BKS
[/quote]@siema piwo


co za kibel dzisiaj ....

bvb o105 kornerów jest ...1 laugh

w londynie o5,5 kartki jest ... 0 laugh

braintree o3,5 ... 0-0 laugh

Apoel Nikozja o2,5 .. 0-0 missed panalty laugh


kur......tyna puke


bvb 2-1
siemanko piwo piwo
no to lipa frown
ja dopiero wróciłem,patrze na lajf i nie wiem czy cos ruszać hmm

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by Stasiu
To jedziemy

Chelsea - Valencia over 2.5 boks
Borussia - Marsylja over 2.5 boks dobrze2 f1
Bate boks

boks Chelsea boks Valencja

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by vecchio cucs
Originally Posted by Akhu
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę grin

on nie grał , była za cienki do I-go składu eŁksy laugh , znafcy futbolu qrwa

17 meczów zagrał tongue

shocked to nie doczytałem czegoś

Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Originally Posted by Akhu
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę grin
confused

Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie...
Rijkaard ma wolny etat...

Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
ładnie idzie ...

zawodzi tylko Lever ...

i brakuje bramki Porto lub bramek , no i bramki w CFC- VAL

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Originally Posted by Krystian
Ja pier***e Polsat leci w ch**a z tym Kevinem, w tamtym roku to juz maila laskawie trzeba bylo pisac zeby puscili, w tym sie dowiaduje na 30 min przed koncem ze leci bo nie widzialem zadnej reklamy wczesniej, co to ma byc.

jestem w tej samej sytuacji

Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Originally Posted by OuLuBack
LM czary mary jak zwykle tongue under w bvb papa tym samym kuponik papa tongue

Sorry, ale under grać, kiedy BVB potrzebuje 4 bramki strzelić, to cokolwiek ekscentryczna logika.

overek w Londynie jeszcze poproszę! boks

Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Akhu
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę grin
confused

Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie...
Rijkaard ma wolny etat...


"Były zawodnik ŁKS-u w Milanie?!

Agent Thiago Scuro udał się we wtorek do Italii, by przeprowadzić rozmowy w sprawie transferu Paulinho do Milanu bądź Romy. 23-latek w latach 2007-2008 reprezentował barwy ŁKS-u Łódź, a następnie wrócił do Brazylii. Od 2010 roku spisuje się świetnie w Corinthians (został umieszczony w najlepszej "11" sezonu!), czym zwrócił na siebie uwagę czołowych klubów Serie A.

Media sugerują, że środkowy pomocnik może kosztować włoskich potentatów nawet 10 mln euro! Do transferu powinno dojść już w styczniu. "

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
wszystko wchodzi zgodnie z planem poza LEver laugh urok LM laugh

Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
cheli + barca @2.20 i tak mozna bylo przylozyc grubo....

to sie czlowiek bawi w jakies overy 10.5.....

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Akhu
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę grin
confused

Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie...
Rijkaard ma wolny etat...

Apo , w ekstraklasie juz się parę osób przewineło , tylko polska myśl szkoleniowa nie zajarzyła co to za kozaki

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Porto po gola boks to podstawa

teraz bedzie to dobrze nie bedzie tez przezyje
Genk-Balacki po 2 gole
Porto po 3 pkt


Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by 11kera11
Fabiański zanim przeszedł do Arsenalu to wpuszczał dziwne bramki a jak już przeszedł zbytnio się jego gra nie zmieniła.

A mimo to wybrany dwa razy najlepszym bramkarzem ligi i kupiony przez Arsenal.

Umiejętności ma wysokie, ale nie ma charyzmy takiej ja ta dwójka. Dlatego mi szkoda, tej kontuzji, bo wtedy grał bardzo dobrze, 3 razy wybrany do jedenastki kolejki, a mecz z Evertonem to był już chyba szczyt formy.

Ale niech będzie, że chujowy.

Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,642
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Online: Kasa
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,642
jazda OM dnb boks

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
dlaczego Fabianski zszedl?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Marsylia dobrze ze ukula do przerwy to moze cos powalczy w 2giej na DNB chociaz

No i na Porto tez jest w miare blisko czerwonej kartki moze sie to uda

Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Originally Posted by Akhu
Originally Posted by APOLLYON
Originally Posted by Akhu
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę grin
confused

Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie...
Rijkaard ma wolny etat...


"Były zawodnik ŁKS-u w Milanie?!

Agent Thiago Scuro udał się we wtorek do Italii, by przeprowadzić rozmowy w sprawie transferu Paulinho do Milanu bądź Romy. 23-latek w latach 2007-2008 reprezentował barwy ŁKS-u Łódź, a następnie wrócił do Brazylii. Od 2010 roku spisuje się świetnie w Corinthians (został umieszczony w najlepszej "11" sezonu!), czym zwrócił na siebie uwagę czołowych klubów Serie A.

Media sugerują, że środkowy pomocnik może kosztować włoskich potentatów nawet 10 mln euro! Do transferu powinno dojść już w styczniu. "

no o niego chodzi , nie pamietam kto był wtedy trenerem eŁksy ( Chojancki ? ) , ale uznali że jest cienki i nie sprawdzi się wiec spuscili chłopa

Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Originally Posted by c1nek
dlaczego Fabianski zszedl?
kontuzja

Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Fabianski gdyby nie kontuzja to pewnie dalej by bronil w Arsenalu

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by c1nek
dlaczego Fabianski zszedl?

bo jest chujowy, Wenger się zorientował. Posłuchał Oliego i wpuścił Włocha.

Strona 34 z 56 1 2 32 33 34 35 36 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, aker, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, $-man, rymoholik, alfa, Lukasz111, forty), 663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,028
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1