|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983 |
[/quote]@siema  co za kibel dzisiaj .... bvb o105 kornerów jest ...1  w londynie o5,5 kartki jest ... 0  braintree o3,5 ... 0-0  Apoel Nikozja o2,5 .. 0-0 missed panalty  kur......tyna bvb 2-1siemanko  no to lipa  ja dopiero wróciłem,patrze na lajf i nie wiem czy cos ruszać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
To jedziemy Chelsea - Valencia over 2.5 Borussia - Marsylja over 2.5 Bate   Chelsea  Valencja
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę  on nie grał , była za cienki do I-go składu eŁksy  , znafcy futbolu qrwa 17 meczów zagrał   to nie doczytałem czegoś
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę   Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie... Rijkaard ma wolny etat...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
ładnie idzie ...
zawodzi tylko Lever ...
i brakuje bramki Porto lub bramek , no i bramki w CFC- VAL
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Ja pier***e Polsat leci w ch**a z tym Kevinem, w tamtym roku to juz maila laskawie trzeba bylo pisac zeby puscili, w tym sie dowiaduje na 30 min przed koncem ze leci bo nie widzialem zadnej reklamy wczesniej, co to ma byc. jestem w tej samej sytuacji
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2009
Posty: 2,638 |
LM czary mary jak zwykle  under w bvb  tym samym kuponik  Sorry, ale under grać, kiedy BVB potrzebuje 4 bramki strzelić, to cokolwiek ekscentryczna logika. overek w Londynie jeszcze poproszę! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 37,054 |
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę   Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie... Rijkaard ma wolny etat... "Były zawodnik ŁKS-u w Milanie?! Agent Thiago Scuro udał się we wtorek do Italii, by przeprowadzić rozmowy w sprawie transferu Paulinho do Milanu bądź Romy. 23-latek w latach 2007-2008 reprezentował barwy ŁKS-u Łódź, a następnie wrócił do Brazylii. Od 2010 roku spisuje się świetnie w Corinthians (został umieszczony w najlepszej "11" sezonu!), czym zwrócił na siebie uwagę czołowych klubów Serie A. Media sugerują, że środkowy pomocnik może kosztować włoskich potentatów nawet 10 mln euro! Do transferu powinno dojść już w styczniu. "
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Typer Dnia
|
|
Typer Dnia
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749 |
wszystko wchodzi zgodnie z planem poza LEver  urok LM 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
cheli + barca @2.20 i tak mozna bylo przylozyc grubo....
to sie czlowiek bawi w jakies overy 10.5.....
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę   Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie... Rijkaard ma wolny etat... Apo , w ekstraklasie juz się parę osób przewineło , tylko polska myśl szkoleniowa nie zajarzyła co to za kozaki
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Porto po gola  to podstawa teraz bedzie to dobrze nie bedzie tez przezyje Genk-Balacki po 2 gole Porto po 3 pkt
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Fabiański zanim przeszedł do Arsenalu to wpuszczał dziwne bramki a jak już przeszedł zbytnio się jego gra nie zmieniła. A mimo to wybrany dwa razy najlepszym bramkarzem ligi i kupiony przez Arsenal. Umiejętności ma wysokie, ale nie ma charyzmy takiej ja ta dwójka. Dlatego mi szkoda, tej kontuzji, bo wtedy grał bardzo dobrze, 3 razy wybrany do jedenastki kolejki, a mecz z Evertonem to był już chyba szczyt formy. Ale niech będzie, że chujowy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,634 |
jazda OM dnb 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
dlaczego Fabianski zszedl?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Marsylia dobrze ze ukula do przerwy to moze cos powalczy w 2giej na DNB chociaz
No i na Porto tez jest w miare blisko czerwonej kartki moze sie to uda
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 10,788 |
BTW Apo i Vecchio walczycie podobno z Milanem o gościa który pare lat temu grał w ŁKS-ie i na dodatek grube miliony wchodzą w grę   Ja słyszłem ploty, że Luis nie wytrzyma do końca roku, ale że Roma chce zapodać kogoś z przeszłością w polskiej lidze? Nie... Rijkaard ma wolny etat... "Były zawodnik ŁKS-u w Milanie?! Agent Thiago Scuro udał się we wtorek do Italii, by przeprowadzić rozmowy w sprawie transferu Paulinho do Milanu bądź Romy. 23-latek w latach 2007-2008 reprezentował barwy ŁKS-u Łódź, a następnie wrócił do Brazylii. Od 2010 roku spisuje się świetnie w Corinthians (został umieszczony w najlepszej "11" sezonu!), czym zwrócił na siebie uwagę czołowych klubów Serie A. Media sugerują, że środkowy pomocnik może kosztować włoskich potentatów nawet 10 mln euro! Do transferu powinno dojść już w styczniu. " no o niego chodzi , nie pamietam kto był wtedy trenerem eŁksy ( Chojancki ? ) , ale uznali że jest cienki i nie sprawdzi się wiec spuscili chłopa
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
dlaczego Fabianski zszedl? kontuzja
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Fabianski gdyby nie kontuzja to pewnie dalej by bronil w Arsenalu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
dlaczego Fabianski zszedl? bo jest chujowy, Wenger się zorientował. Posłuchał Oliego i wpuścił Włocha.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|