|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
musiałby się stać cud niemały żeby Lyon przeskoczył Ajax w tabeli, a miejsce w LE mają pewne, Dinamo przed własną publicznością meczu nie odpuści raczej i powalczy o choćby punkcik, jeśliby dodatkowo Ajax strzelił jakąś brameczkę Realowi to dodatkowo podetnie skrzydła Francuzom, którzy i tak moim zdaniem wyjdą do tego meczu z przeświadczeniem, że LM dla nich się juz w tym roku kończy... mi sie widzi over w tym meczu tak na pierwszy rzut oka
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728 |
Pato: "I'm satisfied with my performance because I scored a goal and made an assist." a ze nie wygrali, to ma to gdzies 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
i co Vilareal tak z goło dupo zostanie? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Pato: "I'm satisfied with my performance because I scored a goal and made an assist." a ze nie wygrali, to ma to gdzies  A co miał powiedzieć "Silvio has started to rebuild finances in Italy" 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
7 grudzień 2011 Villarreal Napoli 20:45 8 grudzień 2011 Mirandes Villarreal 20:00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
mam pytanie  Dzisiaj na orliku gralem w pilke i jeden z zawodnikwo zagral pilke ręka na polowie boiska. Czy w takiej sytuacji mozna zastosowac przywilej korzysci dla druzyny atakujacej? Pytam bo jedni staneli twierdząc ze po rece nie ma przywileju ( jedynie po faulu mozna takie cos stosowac) a Ci co atakowali zastasowali sobie przywilej i ruszylid alej z akcją  Dodam ze ręka byla przypadkowa( nabita) choc ewidentna  Co Wy na to? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771 |
mam pytanie  Dzisiaj na orliku gralem w pilke i jeden z zawodnikwo zagral pilke ręka na polowie boiska. Czy w takiej sytuacji mozna zastosowac przywilej korzysci dla druzyny atakujacej? Pytam bo jedni staneli twierdząc ze po rece nie ma przywileju ( jedynie po faulu mozna takie cos stosowac) a Ci co atakowali zastasowali sobie przywilej i ruszylid alej z akcją  Dodam ze ręka byla przypadkowa( nabita) choc ewidentna  Co Wy na to?  Przywilej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
powaznie?  dla mnie reka oznacza zatrzyamnie gry  slyszalem jedynie ze sedzia moze zastosowac przywilej gdy dzieje sie to w polu karnym a pilka zaraz po odbiciu od reki obroncy trafia do siatki ale pewny na 100% ni jestem  Dodam ze ja bylem w druzynie broniącej się i wyszla sporna sytuacja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
jebaniec, skąd się tacy ludzie biorą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Marsylia X2 izi  Zenit X2 izi  A nie mówiłem ?!  Liga Mistrzów 6/6 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368 |
a coz ta moją ręką?  wszyscy mysliscie ze przywilej ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974 |
jak nabita i przypadkowa, i atakujący wzieli przywilej to czemu nie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
a coz ta moją ręką?  wszyscy mysliscie ze przywilej ?  tak, przypadkowa ręka z której nie ma korzyści to po prostu gra dalej. Gdyby to było w polu karnym też powinno obejść się bez konsekwencji, ale pewnie gdyby było w polu karnym to by twoja drużyna tak chętnie nie broniła swojego stanowiska 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731 Likes: 5 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
no to i ja się pochwalę, taki oto kuponik skleiłem sobie dziś, przed poranną kupą tylko jakoś nie miałem czasu napisać wcześniej:D
myvirtualbookmaker Coupon number: 0004532761899274; Date: 06.12.2012 06:30AM Odds:150000; Risk 1000 EUR; To Win 150000000 Selections: 1. Chelsea - Valencia /CS 3:0/ 2. Plzen - Milan /draw/ 3. Barcelona - BATE /Barcelona ah -3/ 4. Dortmund - Marseille /Marseille win by exactly one goal/ 5. Genk - Leverkusen /Genk ah +0.5/ 6. Porto - Zenit /Porto not to score/ 7. Olympiakos - Arsenal /Olympiakos ah -1.5/ 8. Apoel Shakhtar /CS 0:2/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
no to i ja się pochwalę, taki oto kuponik skleiłem sobie dziś, przed poranną kupą tylko jakoś nie miałem czasu napisać wcześniej:D
myvirtualbookmaker Coupon number: 0004532761899274; Date: 06.12.2012 06:30AM Odds:150000; Risk 1000 EUR; To Win 150000000 Selections: 1. Chelsea - Valencia /CS 3:0/ 2. Plzen - Milan /draw/ 3. Barcelona - BATE /Barcelona ah -3/ 4. Dortmund - Marseille /Marseille win by exactly one goal/ 5. Genk - Leverkusen /Genk ah +0.5/ 6. Porto - Zenit /Porto not to score/ 7. Olympiakos - Arsenal /Olympiakos ah -1.5/ 8. Apoel Shakhtar /CS 0:2/ To jest wielki Marzano, szanujmy się  Podeślij mi z 5zł, to bym jaką tasiemkę zapodał jutro. W zamian 3 peffki, Zagrzeb 1x, Lille i Fener z kosza !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Jeden z wielu dzisiaj kuponów , gdyby nie to jedno cudo z kosza to by się było z czego pocieszyć [Linked Image] [ img30.otofotki.pl]
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|