Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 55 z 56 1 2 53 54 55 56
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by marzano
musiałby się stać cud niemały żeby Lyon przeskoczył Ajax w tabeli, a miejsce w LE mają pewne, Dinamo przed własną publicznością meczu nie odpuści raczej i powalczy o choćby punkcik, jeśliby dodatkowo Ajax strzelił jakąś brameczkę Realowi to dodatkowo podetnie skrzydła Francuzom, którzy i tak moim zdaniem wyjdą do tego meczu z przeświadczeniem, że LM dla nich się juz w tym roku kończy...

mi sie widzi over w tym meczu tak na pierwszy rzut oka

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,728
Pato: "I'm satisfied with my performance because I scored a goal and made an assist."

a ze nie wygrali, to ma to gdzies smile

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
i co Vilareal tak z goło dupo zostanie? laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by betowiec
Pato: "I'm satisfied with my performance because I scored a goal and made an assist."

a ze nie wygrali, to ma to gdzies smile

A co miał powiedzieć "Silvio has started to rebuild finances in Italy" laugh

Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
7 grudzień 2011
Villarreal Napoli 20:45
8 grudzień 2011
Mirandes Villarreal 20:00

laugh laugh laugh laugh

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
mam pytanie smile Dzisiaj na orliku gralem w pilke i jeden z zawodnikwo zagral pilke ręka na polowie boiska. Czy w takiej sytuacji mozna zastosowac przywilej korzysci dla druzyny atakujacej?
Pytam bo jedni staneli twierdząc ze po rece nie ma przywileju ( jedynie po faulu mozna takie cos stosowac) a Ci co atakowali zastasowali sobie przywilej i ruszylid alej z akcją smile Dodam ze ręka byla przypadkowa( nabita) choc ewidentna tongue
Co Wy na to? smile

Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 3,771
Originally Posted by Vendetta
mam pytanie smile Dzisiaj na orliku gralem w pilke i jeden z zawodnikwo zagral pilke ręka na polowie boiska. Czy w takiej sytuacji mozna zastosowac przywilej korzysci dla druzyny atakujacej?
Pytam bo jedni staneli twierdząc ze po rece nie ma przywileju ( jedynie po faulu mozna takie cos stosowac) a Ci co atakowali zastasowali sobie przywilej i ruszylid alej z akcją smile Dodam ze ręka byla przypadkowa( nabita) choc ewidentna tongue
Co Wy na to? smile
Przywilej tongue

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
powaznie? laugh
dla mnie reka oznacza zatrzyamnie gry tongue slyszalem jedynie ze sedzia moze zastosowac przywilej gdy dzieje sie to w polu karnym a pilka zaraz po odbiciu od reki obroncy trafia do siatki ale pewny na 100% ni jestem smile Dodam ze ja bylem w druzynie broniącej się i wyszla sporna sytuacja laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5

Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
Originally Posted by aaaas

jebaniec, skąd się tacy ludzie biorą laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
smirk

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Marsylia X2 izi piwo
Zenit X2 izi piwo

A nie mówiłem ?! tongue Liga Mistrzów 6/6 wink

Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
V
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
V Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 5,368
a coz ta moją ręką? laugh wszyscy mysliscie ze przywilej ? shocked

Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 974
jak nabita i przypadkowa, i atakujący wzieli przywilej to czemu nie?

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Vendetta
a coz ta moją ręką? laugh wszyscy mysliscie ze przywilej ? shocked

tak, przypadkowa ręka z której nie ma korzyści to po prostu gra dalej. Gdyby to było w polu karnym też powinno obejść się bez konsekwencji, ale pewnie gdyby było w polu karnym to by twoja drużyna tak chętnie nie broniła swojego stanowiska wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,731
Likes: 5

Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
no to i ja się pochwalę, taki oto kuponik skleiłem sobie dziś, przed poranną kupą tylko jakoś nie miałem czasu napisać wcześniej:D

myvirtualbookmaker
Coupon number: 0004532761899274;
Date: 06.12.2012 06:30AM
Odds:150000;
Risk 1000 EUR;
To Win 150000000
Selections:
1. Chelsea - Valencia /CS 3:0/
2. Plzen - Milan /draw/
3. Barcelona - BATE /Barcelona ah -3/
4. Dortmund - Marseille /Marseille win by exactly one goal/
5. Genk - Leverkusen /Genk ah +0.5/
6. Porto - Zenit /Porto not to score/
7. Olympiakos - Arsenal /Olympiakos ah -1.5/
8. Apoel Shakhtar /CS 0:2/


Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by marzano
no to i ja się pochwalę, taki oto kuponik skleiłem sobie dziś, przed poranną kupą tylko jakoś nie miałem czasu napisać wcześniej:D

myvirtualbookmaker
Coupon number: 0004532761899274;
Date: 06.12.2012 06:30AM
Odds:150000;
Risk 1000 EUR;
To Win 150000000
Selections:
1. Chelsea - Valencia /CS 3:0/
2. Plzen - Milan /draw/
3. Barcelona - BATE /Barcelona ah -3/
4. Dortmund - Marseille /Marseille win by exactly one goal/
5. Genk - Leverkusen /Genk ah +0.5/
6. Porto - Zenit /Porto not to score/
7. Olympiakos - Arsenal /Olympiakos ah -1.5/
8. Apoel Shakhtar /CS 0:2/

To jest wielki Marzano, szanujmy się piwo

Podeślij mi z 5zł, to bym jaką tasiemkę zapodał jutro. W zamian 3 peffki, Zagrzeb 1x, Lille i Fener z kosza !

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Jeden z wielu dzisiaj kuponów , gdyby nie to jedno cudo z kosza to by się było z czego pocieszyć laugh

[Linked Image] [img30.otofotki.pl]

Strona 55 z 56 1 2 53 54 55 56

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, $-man, alfa, burbon, forty, Sensei), 1,293 gości, oraz 11 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,738
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1