Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16
#508231 11/02/2006 15:05
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Mi na maile w ogóle nie odpisują

Bonus: Unibet
#508232 11/02/2006 15:16
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]Mi odpisują ale wkrecają wałki. Teraz mi odpisali że promocja sie skończyła a mój znajomy dostał pieniążki z innej promocji (a w tym czasie kiedy deponował hajs żadnej nie było:D) więc napisałem do angielskiego supprotu - oni 24/7 pracują i licze na większe zainteresowanie z ich strony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#508233 11/02/2006 15:57
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Angielski support - że też na to nie wpadłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Możecie podać maila, bo za cholere go znaleść na stronie nie mogę !!!!

#508234 11/02/2006 16:42
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
[i]kfjatek - Info@UNIBET.com

Mailowałem z polskim supprotem ok 1.5h (co 20 min odpowiedź). Z 2 razy napisali mi że jest im przykro ale promocja sie skończyła to ja im na to że nie są profesjonalni bo wcześniej chciałem skorzystać z promocji i poznać szczegóły ale oni mi nie odpisywali i że do dziś nie otrzymałem odpowiedzi mimo że mam tam długo konto. Zapytali mnie czy w ogóle jakiś bonus dostałem. Ja na to że nie i przed chwilką napisali mi że dopisali mi 100zł bonusu i jedynym warunkiem jest obrót go na 300zł przed wypłatą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Także to co powinienem dostać dostałem. Angielski supprot odpisał mi że promocja sie skończyła i że nie mam szans wiec dałem sobie spokój z angolami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> z Polakiem idzie sie dogadać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Także wszystkim którzy już układają wiązankę aby zjechać unibet proponuje spokojne wyjaśnienie sprawy a może i Wam rozpatrzą tak sprawę.

Pozdrawiam i zaczynam obracać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" />

#508235 11/02/2006 18:11
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
U mnie nie jest tak różowo, bonusa nie przydzielono bo siano doszło 8 lutego. (skan ze stempelką z 3.02 nie pomógł). Nie raczyli nawet słowem odpisać.

#508236 11/02/2006 18:19
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 5,260
Quote
U mnie nie jest tak różowo, bonusa nie przydzielono bo siano doszło 8 lutego. (skan ze stempelką z 3.02 nie pomógł). Nie raczyli nawet słowem odpisać.

Ale ty byłeś tym poleconym przez kogoś tak? To zapytaj czy nie mają bonusów od pierwszego depozytu<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#508237 11/02/2006 20:04
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
U mnie nie jest tak różowo, bonusa nie przydzielono bo siano doszło 8 lutego. (skan ze stempelką z 3.02 nie pomógł). Nie raczyli nawet słowem odpisać.

Pod wzgledem wyplat bylo ok, ale support nawala, na moje majle, skany, 0 odpowiedzi, to samo u znajomych, co oni wywalaja te majle do kosza bez przeczytania czy jak?

#508238 12/02/2006 18:03
Dołączył: May 2005
Posty: 835
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 835
Quote
Mial może ktoś podobny problem gdy wchodzę w ofertę spotkan wyskakuje błąd klikam ok i pojawia się "Informacje o zabezpieczeniach" niezależnie co bym kliną strona wygasa. czasem oczywiście załapie i moge spokojnie przglądać ofertę ale zaczyna to trochę wkur-wiać.

#508239 12/02/2006 19:41
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 1,132
czy jest jescze promocja w unibecie to znaczy podwojenie 1 depozytu dla nowych graczy
np.100 wpłacam mam 200???????????????

#508240 12/02/2006 23:24
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
czy jest jescze promocja w unibecie to znaczy podwojenie 1 depozytu dla nowych graczy
np.100 wpłacam mam 200???????????????

Do 5 lutego bylo

#508241 13/02/2006 00:39
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
K
newbie
newbie
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 34
Dzisiaj dostalem odpowiedz, ze we wtorek przeleja mi kase na konto wreszcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Swoja droga ciekawe czemu jutro nie moga ;/ WYplate zlecilem dokladnie 20 stycznia, wiec 14 zleca przelew to dostane kolo 17... miesiac czasu... nie no spoko

#508242 13/02/2006 20:33
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dokonując przelewu do Unibetu, kto jest właścicielem konta (odbiorcą)?

#508243 13/02/2006 20:41
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
Kraj Bank
Właściciel Konta Kod
Numer konta
Ważne

Polska Bank PEKAO SA
Firstclear Ltd. -
88 1240 1545 1111 0010 0900 3410
-

Polska Fortis Poland
Firstclear Ltd. -
PL34 1600 1127 0003 0122 8382 0080
-

#508244 13/02/2006 23:08
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Pekao? Na stronie są podane numery kont do dwóch banków, na dodatek rezygnują z usług jednego z banków...

==============================
UWAGA ! Informujemy , iż od dnia 19-go grudnia 2005 nie akceptujemy wpłat na nasze konto w Kredyt Banku:

PLN- 42150010121210101194660000
Euro- 51150010121210101060620000
USD &#8211;31150010121210101028040000

Prosimy o dokonywanie wpłat na nasze konta w Fortis Banku o numerach:

PLN &#8211; 34160011270003012283820080
Euro &#8211; 77160011270003012283820082
USD - 07160011270003012283820081
==============================

#508245 13/02/2006 23:18
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,737
na nowe konto w fortis wplacalem w polowie stycznia (wtedy nie bylo jeszcze opcji PEKAO, czyli wprowadzili ja niedawno).

#508246 14/02/2006 07:14
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Dziala wam stronka?

#508247 14/02/2006 09:01
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Quote
Dziala wam stronka?
nie dziala <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#508248 14/02/2006 09:02
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Ciągle nie działa

#508249 14/02/2006 09:08
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
N
addict
addict
N Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 668
Our site is currently closed due to maintenance work.
We expect to be up again at 11:00 CET
We apologize for any inconvenience this may cause.
Unibet


przerwa techniczna do 11.00

#508250 14/02/2006 09:11
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 9,194
to samo chcialem napisac tongue

Strona 2 z 16 1 2 3 4 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, Szuman, burbon, aker, alfa, rafal08, Lukasz111), 3,050 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,762
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1