Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12
Haz$ #5078563 07/12/2011 02:22
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
ok, ale co nieodblokowali Cię po deklaracji że chcesz zachować taki a takie konto a reszte zamknąć?

Bonus: Unibet
Haz$ #5078573 07/12/2011 02:24
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
pisalem ze nie zakladalem tylko sami mi przeniesli ale nie bylo rozmowy ban i koniec... na szczescie byl czasowy wink

Haz$ #5079041 07/12/2011 03:35
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
wyslalem wiadomosc do suportu odnosnie zamkniecia pozostalych , zobaczymy co bedzie , ale jezeli ktos ma podobnie jak ja to radze tego nie przekladac i zamknac sobie reszte kont bo kiedys cos z tych free pierdyknie i wtedy jest klopot.

Haz$ #5079080 07/12/2011 03:42
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Ja napisalem ze dostawalem za duzo maili od nich i nie wiedzialem o co chodzi i mi napisali ze mam kilka kont , wiec odpisalem ze nie chce spamu i zeby zostawili mi jedno smile przeszlo smile

Haz$ #5079127 07/12/2011 03:52
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
Dear Piotr,

Thank you for contacting our Customer Support Service and we apologize for any delay in responding to your enquiry.

We have now closed your additional accounts so you can use only xxxxxxx from now on.

If you have any other questions, please contact us again.

Best Regards,

Customer Support Service

Maxiplay [ads.mrgreen.com]


rozumiem ze przeszlo i zamkneli
tak to rozumiem

Haz$ #5079449 07/12/2011 04:42
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 6,402
juz powinno byc ok smile

Haz$ #5079837 07/12/2011 16:13
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Panowie, z tego co pamiętam to ktoś z forum sprawdzał czy działa przyśpieszenie pracy kasyna microgaming co ma dobre przełożenie na turnieje.Jak tam wyniki? Dało radę coś przyśpieszyć ?

Pozdrawiam.

Haz$ #5080038 07/12/2011 20:11
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jul 2009
Posty: 336
ja sie tym bawilem, cos tam wyszlo w zaleznosci od gry ale szoku nie ma, jak nic nie wejdzie to nie ma cudow, w piatek mam czas to sie rozpisze

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
Zerknijcie w Unibet [adserving.unibet.com] bo podobno dzis dodawali jakies spiny tym co grali w poniedzialek

Haz$ #5080194 07/12/2011 22:27
Dołączył: Oct 2002
Posty: 281
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 281
słabizna z paf [record.pafpartners.com], z 20 dzis dopisanych spinów 9,88 E na bloody

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
3 gratisowe zdrapki Treasure HUnt lub The Lost Pyramid w Betsafe [record.affiliatelounge.com]

Haz$ #5082191 08/12/2011 08:26
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Dobre spiny w paradise... z darmowych wpadlo tylko 70centow za to w 2 spinie na tej samej grze za 15c na wszystkie linie wpadla najgrubsza mozliwa linia dajaca okolo 50$.

Haz$ #5082765 08/12/2011 22:50
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
no panowie to mam problem i prosze o rade.opisywalem to troszke wczesnieale opisze wszystko jeszcze raz.
z ostatnich 11 free spin na maxiplay trafilem 2 euro , potem na innym zrobilem 12 cos na gonzo i ogolem mialem 37euro.
zagralem Dead or Alive za 0,54 centy i 5 spinow przed koncem kasy trafilem 2600 euro. problem w tym ze maxi laczyl sie z innymi rommami wiec tych kont bylo kilka ale uzywane bylo tylko to , zreszta free spiny dostawalem od dawna tylko tam ( przyznaje ze naprawde dawno dawno dostajac free mialem i na inne i czasem dla zabawy gralem ale bylo to w cholere czasu temu ). Oczywiscie jak wygralem to napisalem malia do suportu ze niechce byc posadzany o multikonta i zeby zablokowali wszystkie oprocz tego.wplacilem cos tam zeby bylo wiarygodne .maila dostalem tej tresci

journeyman

Meldunek: 01/12/2007
Postów: 99
Dear Piotr,

Thank you for contacting our Customer Support Service and we apologize for any delay in responding to your enquiry.

We have now closed your additional accounts so you can use only xxxxxxx from now on.

If you have any other questions, please contact us again.

Best Regards,

Customer Support Service

Maxiplay [ads.mrgreen.com]

wiec zeby wygladalo wiarygonie pogralem troszke w pokera , potem na kasynie , koniec koncow 2000 z kawalkiem chcialem wyplacic.
przy wyplacie wyskoczylo ze moge tylko 74 euro wiec stwierdzilem ze to nawet lepiej , kasa standart szybko na mb.
nastepna juz chcialem all ale mi szybko cofneli ze musze doslac id oraz bill , wyslale zaakceptowali dalem przelew wszystkiego i
z rana sprawdzam a ty blokada ip oraz ze blad identyfikator 10003. kontakt z suportem . wyslalem i czekam . co doradzacie , zadne extra konta nigdy nie zalozylem a 2k euro to kasy od zaj...
a mysle ze o to chodzi , wiem ze jaden z chlopakow wygral tylko z cherry chyba co radzicie

Haz$ #5082775 08/12/2011 22:57
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
wlasnie dostalem maila.
Dear Piotr,

Thank you for contacting our Customer Support Service and allowing us to be of assistance.

Your account was closed due to a misuse of our free spins promotion. Our decision is that your account will stay closed.

This decision is final and is indisputable.

If you have any other questions, please contact us again.

Best Regards,

Customer Support Service

Maxiplay [ads.mrgreen.com]

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
Dziwne jest ,ze wyskoczyla Ci max wyplata tylko 74 € .Nie przypominam sobie takigo czegos w entraction a wyplacalem z tej sieci mase razy . Moze oni maja jakas max wyplate z tych FS oprocz obrotu x 100 laugh .

Z reszta pisalem kilka razy,ze maxiplay to badziewie.Firma ,ktora zaczyna dzialalnosc od kombinowania nigdy nie bedzie dla mnie wiarygodna

Musisz do LGA pisac.Innego wyjscia raczej nie ma

Haz$ #5082783 08/12/2011 22:59
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
nie wydaje mi sie ze bylo to co wygralem z pokera

Haz$ #5082786 08/12/2011 23:00
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
pogralem w pokera i to moglo byc to co bylem na plusie

Haz$ #5082792 08/12/2011 23:03
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
rafal sorki ze post pod postem ale masz moze maila do nich, tzn na stronie sa ale do kogos wyzej

Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
R
Zbanowany
Zbanowany
R Online: Karty
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,480
Likes: 11
Jesli zrobiles a zapewne tak bylo ten obrot x 100 to zadnego powodu oprocz tych kont do zamkniecia konta nie ma .

MistrzAA https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showprofile&User=23754 pisal do LGA w tamtej sprawie .Skontaktuj sie z nim najlepiej

Maxiplay nie byla ,nie jest i nigdy nie bedzie reklamowana na tym forum .Na wielu innych z reszta tez smile .Gdyby nie FS czasami to by tu sladu po nich nie bylo

Haz$ #5082802 08/12/2011 23:07
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
H
member
member
H Offline
Dołączył: Dec 2007
Posty: 122
ok dzieki , napisalem pw do niego

Strona 2 z 12 1 2 3 4 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, Lukasz111, burbon), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,865
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1