Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16
#508311 20/02/2006 20:58
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało?
to se zagraj z kafejki internetowej

Bonus: Unibet
#508312 20/02/2006 21:01
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Panowie pelna mobilizacja, mi w grudniowym quizie udalo się wyjąc sumkę czterocyfrową z dwójką na przedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
publikujemy pytania z prawidłowymi odpowiedziami, teraz tyle sie nie uda po quiz trwa tylko 3 dni a zawsze potrzeba było parę dni na "rozgrzewkę" z pulą pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
gdzie masz info ze trwa 3 dni?

#508313 20/02/2006 21:31
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
dostałem dzis rano maila o tresci "jeszcze 3 dni do konca quizu - quiz konczy sie w srodę"
jutro postaram sie dostarczyć około 30 pytan z odpowiedziami, panowie do roboty narazie opublikowanych pytan z odp jest żenująco mało, do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#508314 20/02/2006 22:12
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
jak oni wymyslaja takie pytania o numery zawodnikow na koszulkach i ile meczow jakas druzyna wygrala w ktoryms tam roku to raczej marne szanse na bezbledne odpowiedzenie na 6 pyt

#508315 20/02/2006 22:47
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
ile spotkan grupowych wygrał Lyon w sezonie 2004/2005

ile bramek strzelił Henry w 2002/2003

kto wygrał LM w 1994

z jakiego kraju jest Gudjohnsen

kto był w 1/2 finału w 2002/2003
PSV
Chelsea
Real Madryt

kto gra z nr 1 w Bayernie?

może ktoś wrzucić linka do strony z wynikami LM z poprzednich edycji?

#508316 20/02/2006 23:59
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Tutaj masz link do wszystkich sezonów Champions league [home6.inet.tele.dk]
Ile bramek strzelil Drogba w sezonie 2003/04 ?
Kogo Milan pokonał w sezonie 1993/94? Monaco
Kto nosi koszulke z nr 25 w Liverpoolu ? Reina
nr 10 w Chelsea ? J.Cole
Kogo Inter pokonal w 1/8 w 2004/05? Porto
I mnóstwo pytan odnosnie tego ile druzyna .... zanotowała w sezonie ..... zwyciestw ewentualnie porazek w fazie grupowej LM?
No i kto awansowal do pólfinału tez czesto jest(rozne sezony)

#508317 21/02/2006 09:03
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
D
veteran
veteran
D Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
Quote
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało?
No niestety, ja ponownie nie będę mógł skorzystać z tego quizu. Próbowałem już na 4 różnych komputerach i wszędzie jest to samo ;/ A najbardziej mnie dziwi, że nikt tu nie pisze o takich problemach. Nie wiem, przecież tu nie można chyba nic źle zrobić, klikam tylko na "zagraj teraz" i tyle ;/

#508318 21/02/2006 10:51
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Quote
Quote
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało?
No niestety, ja ponownie nie będę mógł skorzystać z tego quizu. Próbowałem już na 4 różnych komputerach i wszędzie jest to samo ;/ A najbardziej mnie dziwi, że nikt tu nie pisze o takich problemach. Nie wiem, przecież tu nie można chyba nic źle zrobić, klikam tylko na "zagraj teraz" i tyle ;/

http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlash

i bedzie dzialac

#508319 21/02/2006 15:58
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Melduje, ze udalo mi sie 6/6. Wplacilem 200 zl i dostalem z automatu 100 i gram juz Real-Arsenal 1 [email]-1@2[/email],5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#508320 21/02/2006 16:05
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
X
stranger
stranger
X Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
Quote
Quote
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało?
No niestety, ja ponownie nie będę mógł skorzystać z tego quizu. Próbowałem już na 4 różnych komputerach i wszędzie jest to samo ;/ A najbardziej mnie dziwi, że nikt tu nie pisze o takich problemach. Nie wiem, przecież tu nie można chyba nic źle zrobić, klikam tylko na "zagraj teraz" i tyle ;/
hmm ja kiedys tez mialem z tym problem - przy poprzednim quiz'ie i sie okazalo ze problem byl w ustawieniach! Najlepiej zadzwon tam na infolinie, to Ci powiedza w czym tkwi problem i prawdopodobnie jesli to cos w ustawieniach to sami zniemia. Mi tak zrobili i teraz juz wszystko jest ok!:)

#508321 21/02/2006 17:57
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
Allora,

gram w expekcie, betandwin i sportingbet...ale wiedze ze jest promocja w unibecie,,,dlatego mam pytanie...jakie sa mozliwe wplaty, pytam dlatego ze np. w betandwin mozna przelewac karta i pieniadze sa na koncie gracza po 1 sekundzie, pytam bo chce wplacic i nie wiem jakie sa metody wplaty??????

pozdro

#508322 21/02/2006 18:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
Quote
Allora,

gram w expekcie, betandwin i sportingbet...ale wiedze ze jest promocja w unibecie,,,dlatego mam pytanie...jakie sa mozliwe wplaty, pytam dlatego ze np. w betandwin mozna przelewac karta i pieniadze sa na koncie gracza po 1 sekundzie, pytam bo chce wplacic i nie wiem jakie sa metody wplaty??????

pozdro

hi, jakby sie udalo, to prosze o szybko odpowiedz, hi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#508323 21/02/2006 18:08
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Przelew bankowy (dość szybko- dwa dni bankowe), lub karą elektroniczną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#508324 21/02/2006 18:40
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
P
Pooh-Bah
Pooh-Bah
P Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Panowie jest jeszcze ta promocja z "polecaniem nowego uzytkownika" w Unibecie czy skoczyla sie juz bo nie jestem ostatnio w temacie?
pozdr.

#508325 21/02/2006 18:51
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Melduje, ze udalo mi sie 6/6. Wplacilem 200 zl i dostalem z automatu 100 i gram juz Real-Arsenal 1 [E-mail]-1@2[/E-mail],5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Serdeczne gratulacje od całego forum i jednocześnie dziękujemy za umieszczenie tu pytań, które dostałeś.

#508326 21/02/2006 18:57
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Panowie jest jeszcze ta promocja z "polecaniem nowego uzytkownika" w Unibecie czy skoczyla sie juz bo nie jestem ostatnio w temacie?
pozdr.
Troche dziwne pytanie, bo wynikła z tego mała afera z winy Unibetu, ale reasumując odp: NIE.

Co do quizu, mi udało się tak na chybił trafił ugrać 5/6 pytań. Za to chyba nie ma żadnego bonusu, ale napisali mi że już uzyskałem większy bonus!!!! Mhy... nie kumam bazy... bo ostatnio, jak miałem bonus wyskoczyło mi info w menu usera krótka notka o aktualnym bonusie (za quis świąteczny). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#508327 21/02/2006 18:57
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Quote
Quote
Kogo w 2004 roku w półfinale wyeliminowało Porto (Valencia, Barcelona, Deportivo). Zaznaczyłem Valencie ale nie jestem tego pewien. Napewno odp błędną jest Deportivo.

Barcelona na pewno nie, co do pozostalych to nie wiem


Jednak poprawną odpowiedzią jst Deportivo. Barcelona i Valencia nie grały w sezonie 2003/04 w Lidze Mistrzów.

#508328 21/02/2006 19:19
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Sposrod 6 pytan na 6 odpowiedziales poprawnie &#8211; jestes prawdziwym sportowym ekspertem. Wygrales bonus w wysokosci 50% na Twoj kolejny depozyt.

A oto pytania, ktore mialem:

Z jakiego kraju pochodzi Deco? /Portugalia/
Z jakiego kraju pochodzi Pizarro? /Peru/
Gdzie był finał edycji 01/02? /Glasgow/
Kto nie grał w grupie z PSV w tym roku? /Rosenborg/
Kto przegrał finał w 93? /Milan/
Kto wygrał finał 94? /Milan/

Mam teraz pare pytan co do regulaminu:

Przed dokonaniem wypłaty bonusu i/lub depozytu musisz postawić zakłady w wysokości 300% wartości bonusu. Tylko zakłady sportowe liczą się przy określaniu tej wartości.

Do kiedy mam czas na ten obrot?

Każdy wygrany bonus bedzie dostepny do wykorzystania najpóźniej do 3-go marca 2006 roku.

Co to dokladnie znaczy? Czy moja wplata musi dotrzec do tego dnia aby mi przyznali bonus? Czy tez moze obrot do tego dnia musze zrobic?

Jeszcze jedno. Rozumiem, ze jak bede robil codziennie 6/6 to tyle dokladnie wplat moge robic i tyle razy dostane bonus?
Bardzo prosze o odpowiedz.

#508329 22/02/2006 09:30
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
Allora,
slyszalem ze jest bonus dla nowych uzytkownikow w unibet (przeczytalem na jakiejs stronie z promocjami u bukmacherow), 100% od wkladu max100zl, wiec wplacilem 100zl, co musze zrobic zeby otrzymac bonus, wyslac maila, czy po prostu czekac.
pozdro

#508330 22/02/2006 09:50
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
@thomii

Prawdopodobnie byl to link polecający z promocji "poleć przyjaciela" -promocja się skończyła, więc żadnej kasy nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

------------------------------------

Juz dwa razy udało mi się trafić 6/6, choć żadnym ekspertem nie jestem , a już szczególnie od piłki. Pytania to najcześciej kto z kim grał w grupie w obecnym sezonie (to łatwe, wiem jakie mecze byly grane tak mniej wiecej- pytania o Chelsea, Barca, Real, Milan), ile druzyn ze skandynawii w sezonie 2003/04 (tylko nie pamietam czy w grupie czy dalej - zaznaczylem 0) i kilka pytan kto kogo wyeliminował. Mialem także pytania o miejsce grania finałow - '99, 2000 , 2005, 2002

Zauważylem ze najczęściej pytają się o sezony najnowsze (04/05 i obecny) oraz 92/93 i 93/94 - chyba ze tylko mi sie tak trafia.

Najgorsze są pytania kto ile meczy wygral w grupie oraz kto ile bramek strzelil (tu zaznaczam 0 bo najczesciej nie mam pojecia)

Strona 6 z 16 1 2 4 5 6 7 8 15 16

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, ElNinho[mmdea]), 2,856 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,839
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1