|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało? to se zagraj z kafejki internetowej
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Panowie pelna mobilizacja, mi w grudniowym quizie udalo się wyjąc sumkę czterocyfrową z dwójką na przedzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> publikujemy pytania z prawidłowymi odpowiedziami, teraz tyle sie nie uda po quiz trwa tylko 3 dni a zawsze potrzeba było parę dni na "rozgrzewkę" z pulą pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> gdzie masz info ze trwa 3 dni?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
dostałem dzis rano maila o tresci "jeszcze 3 dni do konca quizu - quiz konczy sie w srodę" jutro postaram sie dostarczyć około 30 pytan z odpowiedziami, panowie do roboty narazie opublikowanych pytan z odp jest żenująco mało, do roboty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
jak oni wymyslaja takie pytania o numery zawodnikow na koszulkach i ile meczow jakas druzyna wygrala w ktoryms tam roku to raczej marne szanse na bezbledne odpowiedzenie na 6 pyt
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
ile spotkan grupowych wygrał Lyon w sezonie 2004/2005
ile bramek strzelił Henry w 2002/2003
kto wygrał LM w 1994
z jakiego kraju jest Gudjohnsen
kto był w 1/2 finału w 2002/2003 PSV Chelsea Real Madryt
kto gra z nr 1 w Bayernie?
może ktoś wrzucić linka do strony z wynikami LM z poprzednich edycji?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Tutaj masz link do wszystkich sezonów Champions league [ home6.inet.tele.dk] Ile bramek strzelil Drogba w sezonie 2003/04 ? Kogo Milan pokonał w sezonie 1993/94? Monaco Kto nosi koszulke z nr 25 w Liverpoolu ? Reina nr 10 w Chelsea ? J.Cole Kogo Inter pokonal w 1/8 w 2004/05? Porto I mnóstwo pytan odnosnie tego ile druzyna .... zanotowała w sezonie ..... zwyciestw ewentualnie porazek w fazie grupowej LM? No i kto awansowal do pólfinału tez czesto jest(rozne sezony)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało? No niestety, ja ponownie nie będę mógł skorzystać z tego quizu. Próbowałem już na 4 różnych komputerach i wszędzie jest to samo ;/ A najbardziej mnie dziwi, że nikt tu nie pisze o takich problemach. Nie wiem, przecież tu nie można chyba nic źle zrobić, klikam tylko na "zagraj teraz" i tyle ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało? No niestety, ja ponownie nie będę mógł skorzystać z tego quizu. Próbowałem już na 4 różnych komputerach i wszędzie jest to samo ;/ A najbardziej mnie dziwi, że nikt tu nie pisze o takich problemach. Nie wiem, przecież tu nie można chyba nic źle zrobić, klikam tylko na "zagraj teraz" i tyle ;/ http://www.macromedia.com/shockwave/download/index.cgi?P1_Prod_Version=ShockwaveFlashi bedzie dzialac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Melduje, ze udalo mi sie 6/6. Wplacilem 200 zl i dostalem z automatu 100 i gram juz Real-Arsenal 1 [email]-1@2[/email],5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2002
Posty: 18 |
kurcze, ja bym chętnie rozwiązał quiz, ale mam ten sam problem co w grudniu i chyba znów nici z tego. Mam niby złe ustawienia, może ktoś miał to samo i udało mu się coś przestawić, by działało? No niestety, ja ponownie nie będę mógł skorzystać z tego quizu. Próbowałem już na 4 różnych komputerach i wszędzie jest to samo ;/ A najbardziej mnie dziwi, że nikt tu nie pisze o takich problemach. Nie wiem, przecież tu nie można chyba nic źle zrobić, klikam tylko na "zagraj teraz" i tyle ;/ hmm ja kiedys tez mialem z tym problem - przy poprzednim quiz'ie i sie okazalo ze problem byl w ustawieniach! Najlepiej zadzwon tam na infolinie, to Ci powiedza w czym tkwi problem i prawdopodobnie jesli to cos w ustawieniach to sami zniemia. Mi tak zrobili i teraz juz wszystko jest ok!:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248 |
Allora,
gram w expekcie, betandwin i sportingbet...ale wiedze ze jest promocja w unibecie,,,dlatego mam pytanie...jakie sa mozliwe wplaty, pytam dlatego ze np. w betandwin mozna przelewac karta i pieniadze sa na koncie gracza po 1 sekundzie, pytam bo chce wplacic i nie wiem jakie sa metody wplaty??????
pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248 |
Allora,
gram w expekcie, betandwin i sportingbet...ale wiedze ze jest promocja w unibecie,,,dlatego mam pytanie...jakie sa mozliwe wplaty, pytam dlatego ze np. w betandwin mozna przelewac karta i pieniadze sa na koncie gracza po 1 sekundzie, pytam bo chce wplacic i nie wiem jakie sa metody wplaty??????
pozdro hi, jakby sie udalo, to prosze o szybko odpowiedz, hi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Przelew bankowy (dość szybko- dwa dni bankowe), lub karą elektroniczną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2002
Posty: 1,726 |
Panowie jest jeszcze ta promocja z "polecaniem nowego uzytkownika" w Unibecie czy skoczyla sie juz bo nie jestem ostatnio w temacie? pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Melduje, ze udalo mi sie 6/6. Wplacilem 200 zl i dostalem z automatu 100 i gram juz Real-Arsenal 1 [E-mail]-1@2[/E-mail],5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Serdeczne gratulacje od całego forum i jednocześnie dziękujemy za umieszczenie tu pytań, które dostałeś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Panowie jest jeszcze ta promocja z "polecaniem nowego uzytkownika" w Unibecie czy skoczyla sie juz bo nie jestem ostatnio w temacie? pozdr. Troche dziwne pytanie, bo wynikła z tego mała afera z winy Unibetu, ale reasumując odp: NIE. Co do quizu, mi udało się tak na chybił trafił ugrać 5/6 pytań. Za to chyba nie ma żadnego bonusu, ale napisali mi że już uzyskałem większy bonus!!!! Mhy... nie kumam bazy... bo ostatnio, jak miałem bonus wyskoczyło mi info w menu usera krótka notka o aktualnym bonusie (za quis świąteczny). <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,546 |
Kogo w 2004 roku w półfinale wyeliminowało Porto (Valencia, Barcelona, Deportivo). Zaznaczyłem Valencie ale nie jestem tego pewien. Napewno odp błędną jest Deportivo. Barcelona na pewno nie, co do pozostalych to nie wiem Jednak poprawną odpowiedzią jst Deportivo. Barcelona i Valencia nie grały w sezonie 2003/04 w Lidze Mistrzów.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin 
|
|
Marat Safin 
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982 |
Sposrod 6 pytan na 6 odpowiedziales poprawnie – jestes prawdziwym sportowym ekspertem. Wygrales bonus w wysokosci 50% na Twoj kolejny depozyt.
A oto pytania, ktore mialem:
Z jakiego kraju pochodzi Deco? /Portugalia/ Z jakiego kraju pochodzi Pizarro? /Peru/ Gdzie był finał edycji 01/02? /Glasgow/ Kto nie grał w grupie z PSV w tym roku? /Rosenborg/ Kto przegrał finał w 93? /Milan/ Kto wygrał finał 94? /Milan/
Mam teraz pare pytan co do regulaminu:
Przed dokonaniem wypłaty bonusu i/lub depozytu musisz postawić zakłady w wysokości 300% wartości bonusu. Tylko zakłady sportowe liczą się przy określaniu tej wartości.
Do kiedy mam czas na ten obrot?
Każdy wygrany bonus bedzie dostepny do wykorzystania najpóźniej do 3-go marca 2006 roku.
Co to dokladnie znaczy? Czy moja wplata musi dotrzec do tego dnia aby mi przyznali bonus? Czy tez moze obrot do tego dnia musze zrobic?
Jeszcze jedno. Rozumiem, ze jak bede robil codziennie 6/6 to tyle dokladnie wplat moge robic i tyle razy dostane bonus? Bardzo prosze o odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 248 |
Allora, slyszalem ze jest bonus dla nowych uzytkownikow w unibet (przeczytalem na jakiejs stronie z promocjami u bukmacherow), 100% od wkladu max100zl, wiec wplacilem 100zl, co musze zrobic zeby otrzymac bonus, wyslac maila, czy po prostu czekac. pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
@thomii
Prawdopodobnie byl to link polecający z promocji "poleć przyjaciela" -promocja się skończyła, więc żadnej kasy nie dostaniesz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
------------------------------------
Juz dwa razy udało mi się trafić 6/6, choć żadnym ekspertem nie jestem , a już szczególnie od piłki. Pytania to najcześciej kto z kim grał w grupie w obecnym sezonie (to łatwe, wiem jakie mecze byly grane tak mniej wiecej- pytania o Chelsea, Barca, Real, Milan), ile druzyn ze skandynawii w sezonie 2003/04 (tylko nie pamietam czy w grupie czy dalej - zaznaczylem 0) i kilka pytan kto kogo wyeliminował. Mialem także pytania o miejsce grania finałow - '99, 2000 , 2005, 2002
Zauważylem ze najczęściej pytają się o sezony najnowsze (04/05 i obecny) oraz 92/93 i 93/94 - chyba ze tylko mi sie tak trafia.
Najgorsze są pytania kto ile meczy wygral w grupie oraz kto ile bramek strzelil (tu zaznaczam 0 bo najczesciej nie mam pojecia)
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|