|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Oct 2002
Posty: 1,458 |
no ale jaja, niby 6/6 mialem a na 5 pytania to strzelałem, bo z lat 91-93 były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pisali tam, że mogę ten bonus zaraz wykorzytac i jutro grać o następny, to prawda?? to można jeszcze jutro i ppojutrze wygrać? coś mi to śmierdzi ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
no ale jaja, niby 6/6 mialem a na 5 pytania to strzelałem, bo z lat 91-93 były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pisali tam, że mogę ten bonus zaraz wykorzytac i jutro grać o następny, to prawda?? to można jeszcze jutro i ppojutrze wygrać? coś mi to śmierdzi ;/ No tak ,jest tak jak zwykle jesli pieniadze dojda i zaksiegują na twoim koncie to mozesz wygrac jeszcze raz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Pytania sa naprawde banalne,wystarczy tylko troche poszukac i pieniadze same wpadaja
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
O ile się nie trafi coś w stylu ile zwycięstw w grupie miała drużyna x np 5 lat temu? Przez takie pytanie miałem dzisiaj 5/6, mam nadzieje, że przez następne 2 dni trafi mi się choć raz zestaw bez tego typu pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
no ale jaja, niby 6/6 mialem a na 5 pytania to strzelałem, bo z lat 91-93 były <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pisali tam, że mogę ten bonus zaraz wykorzytac i jutro grać o następny, to prawda?? to można jeszcze jutro i ppojutrze wygrać? coś mi to śmierdzi ;/ [color:"blue"] [/color] tez strzelalem i cala 6 zestrzelilem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
O ile się nie trafi coś w stylu ile zwycięstw w grupie miała drużyna x np 5 lat temu? Przez takie pytanie miałem dzisiaj 5/6, mam nadzieje, że przez następne 2 dni trafi mi się choć raz zestaw bez tego typu pytań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> To trzeba wydrukowac sobie drabinke 1 rundy LM z przed 5 lat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Chyba razczej za ostanie kilka lat, a nie jedną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzisiaj miałem aż 3 takie pytania, niemożliwe jest przejrzenie w danym czasie 10 lat wstecz ile zwycięstw miała dana drużyna w fazie grupowej. Mimo wszystko jednak na jutro spróbuje sobie coś na ten temat zrobić. Z którego najdawniejzego roku mieliście pytanie o ilość zwycięstw w grupie danej drużyny? Bo chyba 10 lat może nie wystarczyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Chyba razczej za ostanie kilka lat, a nie jedną <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Dzisiaj miałem aż 3 takie pytania, niemożliwe jest przejrzenie w danym czasie 10 lat wstecz ile zwycięstw miała dana drużyna w fazie grupowej. Mimo wszystko jednak na jutro spróbuje sobie coś na ten temat zrobić. Z którego najdawniejzego roku mieliście pytanie o ilość zwycięstw w grupie danej drużyny? Bo chyba 10 lat może nie wystarczyć sa jedynie pytania z sezonu 92/93 oraz od 2001 w gore
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
Musze zadzwonić do biura obsług klienta, czy te numery bezpłatne są rzeczywiście bezpłatne? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,384 |
jeszcze jedno pytanie: jak mogliście mieć pytania z 91 jak CL ruszyła dopiero od 92/93?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2006
Posty: 109 |
wie ktos do kiedy ten quiz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
wie ktos do kiedy ten quiz? do jutra
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
no mowilem jak QUIZ to znowu podnieta !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 835
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 835 |
Ja jestem ślepy czy dziś ofercie nie ma lig szkockich?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Raczej to pierwsze [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
latwy bonus 100 zeta
Witamy serdecznie ! Bonus jest na pana koncie
wystarczylo zagrac za 200 vip lub 2Euro na turnieju w pokera PROSTE
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
chyba zdjeli bo nie ma na stronie, dobrze ze zagralem kolo polnocy i akurat udalo sie fartem 6/6
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 8,098 |
quiz miał byc do dzisiaj a już nie ma <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> nie zdążyłem zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 866 |
Ja nie moge, a rano miałem zagrać, tylko mi czasu nie stykło :/
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|