Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#50910 02/01/2004 04:00
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,162
ostatnimi czasy juz wogole odpuszczm gre w sts-ie
wole PROFESJONAL -w czym rzecz??

otóż ostatnimi czsy panowie z sts-u utrzymuja przez dluzszy czas na swojej stronie internetowej nieaktualne kursy

musicie przyzna c iż jest to zagrywka nie fair
kazdy z nas obstawiajacych za grubszą kase analizuje poszczegolne zdarzenia w oparciu o kursy
i podejmując decyzje iz chce na cos zagrać kieruje sie tym gdzie choc troche lepszy kurs

w grudniu bylem zdecydowany zagrac u nich kilkanascie razy po nocnej analizie zdarzenia dość grubo(i tak bym wtopił)ale rano o 10,00 w punktach sts kursy juz byly poobnizane
oczywiscie kurs w internecie do godz 10,00 byl niezmieniony ale na miejscu okazywalo sie ze nastapila zmiana kursu

w firmie PROFESJONAL takie zdarzenia na ich internetowej stronie nie maja miejsca gdy cos jest zminiane w nocy to kurs o 7,00 juz jest poprawiony
a itak takie zmiany zdazaja sie w tej firmie niezwykle rzadko-prawie wogóle przez noc nie

rezygnuje powoli z grania w sts bo taka gra mija sie z celem -poswiecam na cos duzo czasu i jeszcze musze tam dojsc a na miejscu czeka mnie orzykra niespodzianka

napiszcie teraz wy w jaki sposób STS was OSZUKAŁ

Bonus: Unibet
#50911 02/01/2004 04:28
Dołączył: May 2003
Posty: 607
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 607
Quote
Oryginalnie wysłał majestic:
[qb]

napiszcie teraz wy w jaki sposób STS was OSZUKAŁ[/qb]
hmm... sprawę Lemgo chyba wszyscy znają...

a co do spadających kursów i ich aktualizacji na stronach profesjanała i sts to niestety ale się z tobą nie zgodzę .
Zaczynałem grać w sts a od niedawna także w profesjonalu dzięki otwartciu nowego punktu i powiem szczerze , że dopiero tam spotkałem się z taką sytuacją , że kurs na kuponie z tym podanym na tablicy różnił się nierzadko o 0.2 co przy kursie 1.6 ma dość duże znaczenie...
W sts tego problemu nie miałem i nie mam , kursy są poprawiane od razu po ich zmianie , ale myśle , że jest to też zależne od punktu i jego obsługi . Więc mały plus dla sts ;P
Kursów ze stron internetowych nie porównuję tak skrupulatnie , od sts do profesjonał'u(a?) mam dosłownie 3 kroki więc mogę to zrobić na miejscu (w profie wygląda to tak , że puszczam kupon a jeśli kursy mi się nie podobają to go tornuje - innego sposobu niestety nie mam) , ale jeśli punkty są na dwóch końcach mista a w grę wchodzi większa suma może to sprawić niestety problem .

#50912 06/01/2004 21:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 406
Dzis chciałem zagrac dubelka na obie Polskie druzyny i w profku nie mozna tego kombinowac zagralem w sts i bez problemu :eek:

#50913 07/01/2004 13:56
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
U nas to panie w stsie nie zmieniają nawet na tablicy kursów , raz stawiam meczyk z kursem 1.55 potem patrze a na kuponie 1.37 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale to nie wina stsu tylko pracujacych . Co do sts to nie gram tam tylko w expie . Szanuje sts dlatego ze najlepiej mi tam szło w sts jestem odkąd interesuje sie bukmacherką 1000 na + . A co do ciebie </b>majestic<b> po prostu olej to i graj w profie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#50914 07/01/2004 15:05
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
ja tam sts-u nie cierpie,dla mnie to padło ostatnie.Profek bardziej mi przyjazny,ale faktycznie laski tam pracujące są leniwe na maksa i trzeba by je solidnie wybatożyć.Napiszą w poniedziałek kursy na tablicy i tak sobie są do końca swoich dni,żadko ktos cos tam poprawia.Ale po za tym ok,prof jest ok,nie takie gówno jak stsownia i te ich śmieszne zagrania,limity i telefony jak grasz singla za 500 zeta.No i naj,w profku mi najlepiej idzie i tam mam swoje niezapomniane kupony.

#50915 07/01/2004 15:07
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
...i maja hvjowo duze kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#50916 07/01/2004 15:15
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 10,031
Quote
Oryginalnie wysłał _Siemers [reloaded]:
[qb]...i maja hvjowo duze kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
na maksa

#50917 07/01/2004 15:57
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
...i maja hvjowo duze kupony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
ze storn robione są bilety lotnicze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, alfa, rafal08, $-man, betowiec, forty, rymoholik, burbon, Akhu), 2,445 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,292
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1