|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
[b][color:"red"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />NBA 10.02. 2006
[color:"blue"]01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Orlando Magic - Detroit Pistons 01:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Washington Wizards - Cleveland Cavaliers 01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Boston Celtics - Portland Trail Blazers 01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Jersey Nets - San Antonio Spurs 01:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Charlotte Bobcats - Toronto Raptors 02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> New Orleans Hornets - New York Knicks 02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 02:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Indiana Pacers - Golden State Warriors 03:00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Phoenix Suns - Sacramento Kings 04:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Los Angeles Clippers - Memphis Grizzlies 04:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Seattle Supersonics - Atlanta Hawks 04:30 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> Dallas Mavericks - Denver Nuggets
[color:"black"] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />Gospodarze na pierwszym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/alert.gif" alt="" />Pomocne linki w przyklejonym temacie na gorze dzialu US Sports
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137 |
Dzisiaj duży wybór i dobre mecze do grania moim zdaniem. Granie na Dallas, NO, Indianę... wydaje mi się oczywiste dlatego skupię się na drużynach które nie są faworytami buków. Po pierwsze: Washington - Cleveland 2 2.15 Po raz drugi z newytłumaczalnego dla mnie powodu Cavsi są stawiani w roli przegranego u bukmacherów. 2 dni temu podobny kurs był na nich w meczu z Minnesotą, o czym pisałem i ten mecz wygrali 97-91. Dlatego powtórzę to samo co pisałem wcześniej. W Cleveland sporo kontuzji ale oprócz Hughesa którego nie widzieliśmy już od dawna nie są to znaczący, czy niezastąpieni zawodnicy. A Wizards mimo 3 wygranych z rzędu to wciąż... Wizards czyli Arenas, Butler i koszulki. Po drugie: NJ Nets - San Antonio 1 2.25 Siaty nie przegrały na własnym boisku od 12 spotkań i wydają się być w gazie. Mistrzowie od 7 spotkań nie zaznali goryczy porazki ale ich gra mnie nie przekonuje. Różnice punktowe z pokonanymi drużynami wynosiły odpowiednio 4 z Portland, 3 z GS i 7 z Toronto (!). W tym ostatnim meczu dali sobie wrzucić 118 punktów co mogłoby wskazywać że ich obrona nie jest w najlepszej formie. Z racji tego że nie widamo czy zagra w tym meczu Duncan (w co za bardzo nie wierzę, pewnie cudownie ozdrowieje) warto zaryzykować granie na Nets I po trzecie: Charlotte - Toronto 1 2.15 Idąc tokiem rozumowania jednego z forumowiczów który mówił że po długiej serii porażek przychodzi seria zwycięstw, Bobki powinny dzisiaj wygrać. Z dtugiej strony ktoś mógłby powiedzieć że 3 zwycięstwa z rzędu to już seria, aToronto ostatnio nieźle idzie w ataku. Dlatego też ten typ dla mnie najmniej pewny z tych trzech ale za małą stawkę można zagrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
jedna uwaga co do Wash. Tacy zawodncy jak Jamison czy Daniels to nie sa tylko koszulki. Predzej mozna powiedziec ze Cle to james, iglauskas moze snow (ale tylko zeby nie wzbudzic kontrowersji) i tylko koszulki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
Pistons bo są najlepszym zespolem w NBA. Za duzo ostatnio poprzegrywali. Ich cel to najelpszy bilans w nba. jezeli beda przegrywac z takimi ekipami jak magic, to moze im sie to wymknąc z rąk.
SA, dlatego bo netsi ograli na wlasnych śmieciach miami, pistons itd. Kiedys musi byc slabszy dzien. A absencja Duncana to ściema. Chociaz w ostatnim spotkaniu pauzował.
Denver.. "krótki oddech" + passa Dallas. Lcze, że szwab złapie zadyszke.
Mialem grac takze Pacers. ale nie zagralem. Pomimo tego, mysle ze wygraja.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 3,349 |
Minnesota Timberwolves - Utah Jazz 1 (1,45) 8/10
Minnesota dużo zyskała na ostatniej wymianie. Davis powoli wkomponowuje się w ekipę, Garnett ma więcej swobody, bo trzeba zwracać uwagę na strzeleckie zapędy Davisa. Utah bez Giricka i Boozera...Na papierze to Utah lepiej wygląda na tablicach, ale dzisiaj Okur będzie miał ciężkie zadanie. Wilki u siebie dosyć mocne, powinni postawić trudne zadanie drużynie Utah. Dodatkowo pod znakiem zapytania stoi występ Derona Williamsa, jeżeli on nie będzie w pełni sił to kibice w Minnesocie będą oglądali zwycięstwo swojej drużyny.
Seattle SuperSonics - Atlanta Hawks 1 (1,35) 8/10
Jednym z głównych argumentów 4 porażki z rzędu gospodarzy. Jednak warto zaznaczyć, że były to porażki wyjazdowe. Ponaddźwiękowcy wyglądają zupełnie inaczej we własnej hali. Drobne kłopoty na tablicach. Pod znakiem zapytania występ Fortsona i Radmanovica. Jednak Atlanta dalej bez Tyrona Lue, który jako tako grał na jedynce. Teraz takiego nominalnego solidnego rozgrywającego brak w drużynie Hawks. Dochodzi fatalny bilans na wyjazdach 4-18, ostatnio wygrali w Charlotte z Bobkami, starczy na jakiś czas. Wygraną z Pistons traktowałbym w kategorii zadyszki Tłoków i zlekceważenia rywali, w Seattle nie ma mowy o takim przebiegu sprawy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Witam po krotkiej przerwie.
Jak dla mnie dzisiaj do zagrania jest Toronto . Bobki 3 zwyciestwa z rzedu, ale wydaje mi sie, ze dzisiaj ulegna dobrze dysponowanym ostatnio Raptorsom. Do kontuzjowanych w Charlotte dolaczyl Felton. Pozatym w tym sezonie Toronto juz 2 razy wygralo z Bobkami.
Drugi typ to Minnesota . Utah wystapi bez Giricka i Williamsa. W Minnesocie nie ma kontuzji. Utah slabiej na wyjazdach a Minnesota musi zlapac troche zwyciestw jezeli mysli o grze w playoffach.
Licze rowniez na Seatlle . 4 porazki z rzedu tego zespolu wiec pora na przelamanie tej serii. Dzisiaj na ich drodze stanie zespol Atlanty, ktory do gigantow nie nalezy wiec PONADDZWIEKOWCY powinni sobie na wlasnym parkiecie z nimi poradzic.
Warto przyjrzec sie dzisiaj rowniez meczowi New Orleans - New York. W zespole z Orleanu nie zagraja dzisiaj prawdopodobnie dwaj podstawowi gracze: Paul i Claxton. New York 7 porazek z rzedu, wiec moze dzisiaj nastapi przelamanie.
Licze rowniez na to, ze dzisiaj zostanie przerwana passa Dallas. Denver u siebie napewno sprawi im troche klopotow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No dzisiaj fajniutka oferta jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Więc po kolei
Orlando Detroit2 Mistrzowie kontra zespól najwyżej średni po lekkiej zadyszce wracamy do normalnej sytuacji Detroit wygrywające wszedzie i z każdym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 8/10
Washington Clevlend over 194.5 Drużyny grające bardzo ofensywnie Super Strzelcy Arenas i James Over ciekawszy niż typowanie wyniku 6/10
Boston Portland 1 Dwie bardzo słabe ekipy lecz mimo wszystko Celtowie powinni sobie poradzic bo jak nie z Portland to z kim???? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />Dodatkowy atut własna hala6/10
New Jersy San Antonio 1 z handi 3.5pkt Jersy świetnie na swoim boisku Szanse zdecydowanie wzrosną jesli faktycznie nie zagra Duncan 3/10 Carter-Parker 1 Typ z Toto syfu Jeśli Nets ma nawiązać walkę To Vince musi zagrać dobry mecz 6/10
Charlotte-Toronto 2 Było bardzo blisko by Raptors pokonało San Antonio Bobki pokonały ostatnio 76 ale to raczej Philadefia przegrała na własne życzenie 4/10
Minesota Utah 1 Tu zdecydowanie Wilki Utah gra bardzo ambitnie ale ze względu na oslabienia małe szanse w potyczce z Garnettem i spółką <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />7/10
Indiana -Golden 1 Kontuzje kontuzjami ale Indiana to taki zespół który wygrywa nie zależnie od sytuacji składowej 4/10
Phoenix-Sacramento +9.5 pkt 2 Napewno faworytami są słoneczka ale Sac gra coraz lepiej i nie zdziwie sie jak nawiąże wyrównaną walkę 4/10
Los Ageles -Memphis +4.5 pkt 2 Czas na przełamanie Miśków bo ostatnio lekki kryzys 5/10
New Orleans- Knicks +6.5 pkt 2 Kolejny z typów ma przełamanie ale do tego nie za bardzo jestem przekonany wiec bardzo lekko 2/10
Denver Dallas 1 +4.5 pkt Passa Dallas trwać wiecznie nie może no i argument jaki podał Zabielany"Krótki oddech" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />To przekonuje 4/10
Seattle- Atlanta to czuje niespodzianke oba zespoły grają Bardzo szybką ofensywną koszykówke Dużo rzutów za 3 Atlanta posbudowana zwycięstwem z Mistrzami wiec Albo Atlanta z handi 6.5 pkt 3/10 albo 2 ale to lekko 2/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2004
Posty: 1,622 |
Mi też się zdaje że Dallas już zbliża się ku porażce. Dziś będzie dobra okazja. Grają 2 dzień z rzędu, z dobrą ekipą, nie będą na świerzości. Duża szansa dla gości.
Dallas - Denver typ 2
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
a ja 1,60 an dalla nie popuszcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> co do swierzosci jak zdaje sie Amkwish zauwazly kilka dni temu NBA to nie PLK, a inna sprawa ze Dallas sie wczoraj co najwyzej rozgrzalo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Do tego toronto, det, minesotla i <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2006
Posty: 13 |
no coz ja dzis zdecydowanie popre typ na dallas , tez juz siedzi mi w glowie grubiej graj grac progresje na porazke ale jeszcze jeden mecz sie wstrzymam , to co zrobili z miami to az sie prosi o kontynuacje a wrecz przeciwstawie stwierdzenie i nieswiezosci stwierdzeniu kontunuacja
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 5,480 |
aha dzis pod lupe biore NY, jesli dzis nie wygraja to w tej lidze nie maja czego szukac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,018 |
Mi też się zdaje że Dallas już zbliża się ku porażce. Dziś będzie dobra okazja. Grają 2 dzień z rzędu, z dobrą ekipą, nie będą na świerzości. Duża szansa dla gości.
Dallas - Denver typ 2 Nie zgodze sie z tym, ze dzis Dallas bedzie brakowalo swiezosci. Wczoraj rozjechali Miami juz do przerwy i w drugiej polowie zmiennicy mogli sie przez dluszy czas zaprezentowac. Gdyby Miami nawiazalo walke i mecz bylby na styku wowczas moglibysmy mowic o zmeczeniu zawodnikow Mavs.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 5,727 |
3/3 zagrane
4/4 podane
Lubię to ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2005
Posty: 339 |
brawo Zabielany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> generalnie nocka dość przyjazna chociaż ja skoncentrowałem się tylko na pistons, miejmy nadzieję na równie owocną sobotę. Pozdrówka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|