|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Charleston +14 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
No masakra  Legia, Wisła graja dalej tego jezscze nie grali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
No masakra  Legia, Wisła graja dalej tego jezscze nie grali  I bardzo dobrze, niech ciułają dla Polski punkciki w rankingu  wałkami, czy nie, niech ciułają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
w koncu ojro u nas, reklame trzeba zrobic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Ja kosza zostawie w spokoju jutro  Przyczaje sie na jakiegos walka w LE, bo ostatnio wałkuja  Wisła wielkim wałkiem weszła. Fulham nie w głowie LE  Coś w tym jest, nie wybrałem się na stadion dzisiaj Ale nie ma nic złego co by na dobre nie wyszło ponieważ życzeniowo chciałem awansu to za 10 zlociszy wziąłem X po 11 w 84 minucie  I wpadło ale sam w to nie wierzyłem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ja to jeszcze Widzewiak z pokolenia meczów z Borussią, Atletico i Steauą jestem  Już bez takiego entuzjazmu, ale muszę przyznać, że Widzew sobie nieźle radzi w tym sezonie, wciąż blisko czołówki. Mają szansę na puchary, byle tylko wiosną nie zawiedli...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ale szansa kojotow w oslabieniu
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Zagrał ktoś z Was to Charleston ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Zagrał ktoś z Was to Charleston ? @3.2 już chodziło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Ja to jeszcze Widzewiak z pokolenia meczów z Borussią, Atletico i Steauą jestem  Już bez takiego entuzjazmu, ale muszę przyznać, że Widzew sobie nieźle radzi w tym sezonie, wciąż blisko czołówki. Mają szansę na puchary, byle tylko wiosną nie zawiedli... Ja Wiślak jeszcze za czasów 2 ligi, potem od początku ery Cupiała aż do teraz chodziaż czasem ta miłość jest trudna  Ale wiele pięknych chwil też było z łezką w oku wspominam Zaragoze 4-1  A w meczach LM to jeszcze za małolata ale Widzewowi kibicowałem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ja to jeszcze Widzewiak z pokolenia meczów z Borussią, Atletico i Steauą jestem  Już bez takiego entuzjazmu, ale muszę przyznać, że Widzew sobie nieźle radzi w tym sezonie, wciąż blisko czołówki. Mają szansę na puchary, byle tylko wiosną nie zawiedli... Ja Wiślak jeszcze za czasów 2 ligi, potem od początku ery Cupiała aż do teraz chodziaż czasem ta miłość jest trudna  Ale wiele pięknych chwil też było z łezką w oku wspominam Zaragoze 4-1  A w meczach LM to jeszcze za małolata ale Widzewowi kibicowałem  My z chłopakami z liceum chodziliśmy na mecze, mieliśmy flagę naszej szkoły i wieszaliśmy na płocie, w rogu między "Zegarem", a "Długą" i podniecaliśmy się jak zdjęcia były w gazecie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Ja to jeszcze Widzewiak z pokolenia meczów z Borussią, Atletico i Steauą jestem  Już bez takiego entuzjazmu, ale muszę przyznać, że Widzew sobie nieźle radzi w tym sezonie, wciąż blisko czołówki. Mają szansę na puchary, byle tylko wiosną nie zawiedli... Ja Wiślak jeszcze za czasów 2 ligi, potem od początku ery Cupiała aż do teraz chodziaż czasem ta miłość jest trudna  Ale wiele pięknych chwil też było z łezką w oku wspominam Zaragoze 4-1  A w meczach LM to jeszcze za małolata ale Widzewowi kibicowałem  My z chłopakami z liceum chodziliśmy na mecze, mieliśmy flagę naszej szkoły i wieszaliśmy na płocie, w rogu między "Zegarem", a "Długą" i podniecaliśmy się jak zdjęcia były w gazecie  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Pobrałem +4.5 za stóweczke  Twoje na miękko, jeśli nie będzie dogrywki. O moje będą lekkie nerwy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Pobrałem +4.5 za stóweczke  Twoje na miękko, jeśli nie będzie dogrywki. O moje będą lekkie nerwy  Jedyne dobre, to że Charleston ma tylko 3 faule, a jak Tennessee fauluje, to już z bonusem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Pobrałem +4.5 za stóweczke  Twoje na miękko, jeśli nie będzie dogrywki. O moje będą lekkie nerwy  Właśnie widze że Tennese dociska ale myśle że utrzymają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Pobrałem +4.5 za stóweczke  Twoje na miękko, jeśli nie będzie dogrywki. O moje będą lekkie nerwy  Właśnie widze że Tennese dociska ale myśle że utrzymają  Liczę na to... A swoją drogą, to pamiętam, że kiedyś na meczu dojechali dwóch kolesi, którzy byli od Ciebie z Wisły, jak się okazało, ze "starej zgody". Wkurwiłem się, bo debilnej przemocy nie lubię. Goście przyjechali kibicować Widzewowi i krzyczeli sobie "Wisła, Wisła" i za to wpierdol dostali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Charleston +5, 35 sekund ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Swoją drogą, kończyłem odpowiednik krakowskiego V LO 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|