Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 25 1 2 7 8 9 10 11 24 25
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
kaczuszki222222222222

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by hrabia
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by hrabia
Pobrałem +4.5 za stóweczke grin


Twoje na miękko, jeśli nie będzie dogrywki. O moje będą lekkie nerwy grin

Właśnie widze że Tennese dociska ale myśle że utrzymają smile


Liczę na to...

A swoją drogą, to pamiętam, że kiedyś na meczu dojechali dwóch kolesi, którzy byli od Ciebie z Wisły, jak się okazało, ze "starej zgody". Wkurwiłem się, bo debilnej przemocy nie lubię. Goście przyjechali kibicować Widzewowi i krzyczeli sobie "Wisła, Wisła" i za to wpierdol dostali...

A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć mad

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by bitnap
kaczuszki222222222222


hura

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by hrabia
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć mad


mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Charleston na miękko kasa piwo

Kto pograł, ten ma grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by hrabia
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć mad


mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko grin

To wesoło laugh u nas to raczej nie realne by było grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Hrabia, sprawdź PW wink

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by hrabia
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by hrabia
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć mad


mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko grin

To wesoło laugh u nas to raczej nie realne by było grin


Ja Ci powiem, że marzy mi się w Polsce takie coś jak w UK - wzięcie pseudokiboli za mordy i opanowanie tego barachła. Jest QPR, Chelsea, Arsenal, Fulham i Tottenham (moje kochane Koguty) w Londynie, a każdy chodzi w swoich barwach bez strachu.

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by cybi
Panowie cis na ncaab jeszcze ???
wrocilem wlasnie z imprezy i cos bym zagral za 200e smile


Zagraj sobie Anaheim za 75 wink


Pograł, czy zasnął pijany ? grin

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Hrabia, sprawdź PW wink

Przydatne dziękuje rano to ogarne smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
W piątek premiera nowego Sherlocka Holmes'a hura trzeba będzie się do kina wybrac smile

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
kojoty off the crossbar w odlozonej karze, dawac mnie tu 1-2 w pp

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Fresh'n'Funky
W piątek premiera nowego Sherlocka Holmes'a hura trzeba będzie się do kina wybrac smile


Swoją drogą, to miałem okazję pogadać w zeszłym tygodniu z Robertem Downey Jr ... przyjemny gościu, skromny bardzo smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by hrabia
Originally Posted by Fresh'n'Funky
Originally Posted by hrabia
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć mad


mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko grin

To wesoło laugh u nas to raczej nie realne by było grin


Ja Ci powiem, że marzy mi się w Polsce takie coś jak w UK - wzięcie pseudokiboli za mordy i opanowanie tego barachła. Jest QPR, Chelsea, Arsenal, Fulham i Tottenham (moje kochane Koguty) w Londynie, a każdy chodzi w swoich barwach bez strachu.

Kurwa panie aż musiałem użyć wulgaaryzmu grin to co Tottenham oszukany w meczu ze Stoke to noz sie w kieszeni otwiera
Nie żebym jakoś specjalnie im kibicował ale fajną piłke grają dla oka a taki druk jaki tam się odbył to kurestwo...

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by bitnap
kojoty off the crossbar w odlozonej karze, dawac mnie tu 1-2 w pp


nie wiesz co mówisz, Kaczory boks

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
111111111111111111-2

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by hrabia
Kurwa panie aż musiałem użyć wulgaaryzmu grin to co Tottenham oszukany w meczu ze Stoke to noz sie w kieszeni otwiera
Nie żebym jakoś specjalnie im kibicował ale fajną piłke grają dla oka a taki druk jaki tam się odbył to kurestwo...


Życie... Najważniejsze to nie stracić kontaktu z czołówką i powalczyć o LM... Adebayor niesamowicie wiele wnosi do tej drużyny, znakomite posunięcie ze strony włodarzy klubu to wypożyczenie. Szkoda tylko, że skąpią kasę na wykupienie go, chociaż kto wie, może zrobią jakąś niespodziankę pod Choinkę wink

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
nie ma szans na adebayora, mowie to ja zagorzaly fanatyk spurs, nie ta pensja - togijski slon przyznal, ze "w pilke kazdy gra dla kasy"

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
korci jeszcze SFU pograć na live ... czytałem coś tam, że mają to wygrać, ale nie będę depozytu do B365 robić, wystarczą na dziś Miśki, Charleston i Kaczorki smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by bitnap
nie ma szans na adebayora, mowie to ja zagorzaly fanatyk spurs, nie ta pensja - togijski slon przyznal, ze "w pilke kazdy gra dla kasy"


to kiedy idziemy na jakiś mecz Kogutów ? tongue

Strona 9 z 25 1 2 7 8 9 10 11 24 25

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, haczyk, aker, forty, Sensei, burbon, rafal08, JelineK, kamel, betowiec, ANZELMO), 1,793 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,320
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1