|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Pobrałem +4.5 za stóweczke  Twoje na miękko, jeśli nie będzie dogrywki. O moje będą lekkie nerwy  Właśnie widze że Tennese dociska ale myśle że utrzymają  Liczę na to... A swoją drogą, to pamiętam, że kiedyś na meczu dojechali dwóch kolesi, którzy byli od Ciebie z Wisły, jak się okazało, ze "starej zgody". Wkurwiłem się, bo debilnej przemocy nie lubię. Goście przyjechali kibicować Widzewowi i krzyczeli sobie "Wisła, Wisła" i za to wpierdol dostali... A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć  mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Charleston na miękko  Kto pograł, ten ma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć  mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko  To wesoło  u nas to raczej nie realne by było 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Hrabia, sprawdź PW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć  mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko  To wesoło  u nas to raczej nie realne by było  Ja Ci powiem, że marzy mi się w Polsce takie coś jak w UK - wzięcie pseudokiboli za mordy i opanowanie tego barachła. Jest QPR, Chelsea, Arsenal, Fulham i Tottenham (moje kochane Koguty) w Londynie, a każdy chodzi w swoich barwach bez strachu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Panowie cis na ncaab jeszcze ??? wrocilem wlasnie z imprezy i cos bym zagral za 200e  Zagraj sobie Anaheim za 75  Pograł, czy zasnął pijany ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Hrabia, sprawdź PW  Przydatne dziękuje rano to ogarne 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
W piątek premiera nowego Sherlocka Holmes'a  trzeba będzie się do kina wybrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
kojoty off the crossbar w odlozonej karze, dawac mnie tu 1-2 w pp
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
W piątek premiera nowego Sherlocka Holmes'a  trzeba będzie się do kina wybrac  Swoją drogą, to miałem okazję pogadać w zeszłym tygodniu z Robertem Downey Jr ... przyjemny gościu, skromny bardzo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
A wiesz mnie wkurw... że teraz o tym z kim jest zgoda a z kim nie decydują gówniarze którzy 5-6 lat temu jeszcze Pampers , mowie o naszej zgodzie z Jagą ja np mam znajomych w Białymstoku i jak byliśmy razem w Rydze w tym roku to nawet chłopaki swoich koszulek nie mogli założyć  mi oczy na wierzch wyszły jak na któryś mecz z Lechem, normalnie pod stadionem wymieszani byliśmy z Lechitami, to było dopiero zdziwko  To wesoło  u nas to raczej nie realne by było  Ja Ci powiem, że marzy mi się w Polsce takie coś jak w UK - wzięcie pseudokiboli za mordy i opanowanie tego barachła. Jest QPR, Chelsea, Arsenal, Fulham i Tottenham (moje kochane Koguty) w Londynie, a każdy chodzi w swoich barwach bez strachu. Kurwa panie aż musiałem użyć wulgaaryzmu  to co Tottenham oszukany w meczu ze Stoke to noz sie w kieszeni otwiera Nie żebym jakoś specjalnie im kibicował ale fajną piłke grają dla oka a taki druk jaki tam się odbył to kurestwo...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
kojoty off the crossbar w odlozonej karze, dawac mnie tu 1-2 w pp nie wiesz co mówisz, Kaczory 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Kurwa panie aż musiałem użyć wulgaaryzmu  to co Tottenham oszukany w meczu ze Stoke to noz sie w kieszeni otwiera Nie żebym jakoś specjalnie im kibicował ale fajną piłke grają dla oka a taki druk jaki tam się odbył to kurestwo... Życie... Najważniejsze to nie stracić kontaktu z czołówką i powalczyć o LM... Adebayor niesamowicie wiele wnosi do tej drużyny, znakomite posunięcie ze strony włodarzy klubu to wypożyczenie. Szkoda tylko, że skąpią kasę na wykupienie go, chociaż kto wie, może zrobią jakąś niespodziankę pod Choinkę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nie ma szans na adebayora, mowie to ja zagorzaly fanatyk spurs, nie ta pensja - togijski slon przyznal, ze "w pilke kazdy gra dla kasy"
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
korci jeszcze SFU pograć na live ... czytałem coś tam, że mają to wygrać, ale nie będę depozytu do B365 robić, wystarczą na dziś Miśki, Charleston i Kaczorki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
nie ma szans na adebayora, mowie to ja zagorzaly fanatyk spurs, nie ta pensja - togijski slon przyznal, ze "w pilke kazdy gra dla kasy" to kiedy idziemy na jakiś mecz Kogutów ? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|