|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
nyi-dallas o5.5 @2.05 capitals ml @1.9 tampa-calgary o5.5 @1.95 canes-canucks o5.5 @1.9 ostatnia szansa dla biedakow ze stolicy, jak dzis utopia - definitywnie czarna lista  poulin miedzy slupkami nyi  bombowa informacja dla overa( "he has struggled with Bridgeport this season, posting a 3.37 GAA and .892 save percentage in 13 game") dokladamy dallas-1.5 @3.55 Canes bez znowu bez Skinnera. Canucks to wygrają. Ponadto, NYR. Capitals? Drugi mecz Huntera jako kołcza. Jets zagrają jak o "życie" w tym meczu, dając z siebie wszystko, bo to bezpośredni rywal z dywizji. Dla mnie nie do grania. heeee? hunter prowadzi capsle od meczu z nutkami, wiec nie wiem skad wytrzasnales ta dwojke 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
phili nie ruszam pedzacy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
no to ja za nia boksuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
nyi-dallas o5.5 @2.05 capitals ml @1.9 tampa-calgary o5.5 @1.95 canes-canucks o5.5 @1.9 ostatnia szansa dla biedakow ze stolicy, jak dzis utopia - definitywnie czarna lista  poulin miedzy slupkami nyi  bombowa informacja dla overa( "he has struggled with Bridgeport this season, posting a 3.37 GAA and .892 save percentage in 13 game") dokladamy dallas-1.5 @3.55 Canes bez znowu bez Skinnera. Canucks to wygrają. Ponadto, NYR. Capitals? Drugi mecz Huntera jako kołcza. Jets zagrają jak o "życie" w tym meczu, dając z siebie wszystko, bo to bezpośredni rywal z dywizji. Dla mnie nie do grania. heeee? hunter prowadzi capsle od meczu z nutkami, wiec nie wiem skad wytrzasnales ta dwojke  Siódmy. Umnkął mi jeden fakt. Co nie zmienia mojej decyzji, skłaniałbym się ku Jets 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
a co do rags, po stokroc wolalbym zagrac u5, nutki u siebie to maszyna do robienia underow
1x2 to czysta loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
elliot vs henka, under nasuwa sie sam przez sie, ja odpuscilem bo to dzis okrutnie popularny typ i naprawde az strach grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
a co do rags, po stokroc wolalbym zagrac u5, nutki u siebie to maszyna do robienia underow
1x2 to czysta loteria Zgadzam się. Oni rzadko potrafią strzelić trzy gole w meczu, ale jakoś wygrywają. NYR strzelają, dlatego mam ich w dublu z VAN.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zeby byc dokladnym, mecz z winniPIG bedzie osmym  poki co bilans huntera 3-4-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Czytałem coś że NYI brak bramkarza Nabokova i jakiegoś obrońcy i sporwadzili jakiś grajków z AHL od kiedy ma miejsce taka sytuacja i czy dalej jest aktualna ? Patrząc na wyniki NYI-Dallas i ewentualna absencja 1 bramkarza to chyba over ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
ta, w isles 21-letni ogorek z katastrofalnym GAA w AHL, over i wsztystko co z dallas zwiazane to obowiazek
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
zeby byc dokladnym, mecz z winniPIG bedzie osmym  poki co bilans huntera 3-4-0 You're the man  Musi ktoś na straży stać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Dobrej nocy, panowie i trafnych typów w nocy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
zlapalem sobie dzis celtow po @12, liczylem, ze makarony beda sie chcialy same wypier***** z le, APOLLYON czemu tak sie nie stalo? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Boksuje ktoś coś później, bo moze bym został coś obejrzeć ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
lewis 0-2 i 3-2 koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
no ja raczej sie szykuje na boksowanie do samego konca hehe, tak wiec sam nie bedziesz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
Dobra, spróbujemy Dallas i lekko Canucks 60' to na 1:00 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 18,687 |
witam Panow Inwestorow co tam ciekawego na noc ??? dallas  mam zle przeczucia moze lepszy over
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
witam Panow Inwestorow co tam ciekawego na noc ??? dallas  mam zle przeczucia moze lepszy over tylko dallas bedzie strzelac  wiec over odpada chyba, ze 6-0
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|