Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
Quote
Na dzis według mnie nie ma nic mega pewnego.Tak jak wczoraj po postcie muppet-a był Morgi i Davis .Niestety ja tego nie zagrałem bo byłem wysłac swoje skoki a szkoda .
Dzis gram tak:
prof.

I.Slutska v 1.47
A.Friesi. -Ch.Simi. 1 1.27
Ch.Simi. -Rodriguez 1 1.27
S.Zhurova -K.Groves 1 1.25

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> Pozdrawiam


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" />Oczywiscie pani <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> mnie oświeciła i zrezygnowałem z CH.Simi.-Rodriguez <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> bo ja <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />


<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> pozdrawiam

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Dziś istnieje taka zależność:

Jeśli w meczu Szwajcaria - Niemcy padnie over 5.5 goli (prawdopodobnie tak), to Friesinger wygra bez problemów

Jeżeli w meczu Szwajcaria - Niemcy będzie under 5.5 goli (prawdopodbnie nie), to zwycięży inna zawodniczka, prawdopodobnie Klassen (moze Simionato, moze Zhurova...)

Tak więc poczekajcie na rozstrzygniecie hokeja, ale jako ze nie sadze ze Friesinger moze nie wygrac dzis, wiec padnie over u szwajcarów

pozdrawiam

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
dzi wedlug mnie powinna wygrac fresinger ale simionato tez nie jest bez szans mysle zem iedzy tymi zawodniaczkami bedzie walka o zwyciestwo..:)pozdraiwam i biore
fresinger v 1 2,1 prof
simionato-rodriquez 1 1,27 prof

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Freisinger nie ma zbyt wielkich szans na zwyciestwo dzis <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
muppet a czmeu tak myslisz??fresinger oraz simionato powinny roztrzygnac o zwyciestwie.Oczywiscie jesli nie bedzie zadnej wywrotki.kogo typujesz tu na zwyciestwo na 100m?:P

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Mysle tak dlatego ze Freisinger konczy mi kupon, a ja mam takiego bazyla od paru dni, ze nie wierze ze moze wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 242
no i tak bedzie ... ;D

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
0.6 sekundy
jakies pytania ?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
Quote
Mysle tak dlatego ze Freisinger konczy mi kupon, a ja mam takiego bazyla od paru dni, ze nie wierze ze moze wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />


no cóż znów ci sie sprawdziło
live is brutal

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Quote
Mysle tak dlatego ze Freisinger konczy mi kupon, a ja mam takiego bazyla od paru dni, ze nie wierze ze moze wejsc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ja rozumiem, że można przegrać sekundę, dwie ale nie 0,06 s

ludzie....

mupp,

daj dziś wszystko co stawiasz na jutro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
może się uda ominąć rafy

Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Y
enthusiast
enthusiast
Y Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 318
Quote
0.6 sekundy
jakies pytania ?

0,06 sekundy

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Juz nic bo nie jestem kretynem zeby wtapiac wszystko co sie uda zarobic

Ale mam outrighta na finow w skokach, jeszcze sprzed IO

wiec macie surebeta w kazdym buku na Norwegow i Austriakow

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Wieczorny curling:
1/ Finlandia - WB - 1 /2.20/ 3/10
Taki sobie typ bez uzasadnienia

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
a nie! Mam jeszcze jednego pewniaka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w bet24.com
Styger - Goetschl 2

Styger konczy mi jakis malutki kuponik, no ale zawsze to jest wygrana - wiec Goetschl bez problemow sobie poradzi ze Styger. Polecam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
a nie! Mam jeszcze jednego pewniaka! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
w bet24.com
Styger - Goetschl 2

Styger konczy mi jakis malutki kuponik, no ale zawsze to jest wygrana - wiec Goetschl bez problemow sobie poradzi ze Styger. Polecam
mupet z calym szacunkiem - ale Twoje biadolenie staje się conajmniej męczące - daj sobie spokój. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Nie bądź zimowym DJ Sachi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
To nie jest biadolenie tylko dawanie pewnych typow

Nie chcesz to nie graj, niektorzy z tego skorzystali i chwala im za to, bo jak rozdaja darmowe pieniadze to warto je brac, trzeba byc glupim zeby kursow rzedu 5.00, 2.30, 2.55 (tyle bylo w baw dzisiaj na live'ie, przed ostatnia parą na 'others') bez zadnego ryzyka

a ze masz konto w bet24.com i tam grasz to tez Ci radze skorzystac z darmowego 1.65 na Goetschl w parze ze Styger

Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
KRAJAN z całym szacunkiem ale jak Ciebie to męczy nie czytaj chłopak ma bazyla i chce sie podzielic swoimi zwalonymi kuponami z jednym meczem , wiec mu odpusc stary.

Rozumiałbym jak by mu sie nie sprawdzało albo w innym dziale zapodawał ale to private picks i mappet daje Ci typy do tego trafne , w odróźnieniu od innych a sa tu i tacy co podpuszczają .... bez nazwisk - bo sie wywiąze niepotrzebna dyskusja .

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Oki - spoko - ale co do trafiania typow bazylowych - to jest to wielka loteria - w szczególności na tych IO - np co do fresinger - ciekawe co by bylo gdyby przyjechala o poł metra szybciej - 0,06sek. - o niczym nie świadczy.

Pojawiły sie kursy na skoki w Unibecie - już zagrałem jedno zdarzenie 10/10 - najwyższa dla mnie dopuszczalna stawka - kursik mizerny - ale:
Finlandia - Niemcy 1 /1.33/ 10/10

Po stracie Hera - Niemcy opierają się na średnio skaczących Uhrmanie i Neumayerze - i troszkę słabszym Speth-cie i Schmicie - na przeciwko mają niby troszkę słabiej dysponowanych (ale i tak prezentują się zdecydownie lepiej) Matti i Jane - sądzę że Kiuru prezentuje podobny poziom do tych troszke slabszych, a Risto czy inni zawodnik jaki wystąpi są tylko troszkę słabsi.
Porównując ostatnie dyspozycje skokowe (poszczegolnych skoczków - kurs jak najbardziej własciwy (sądzę że i tak poleci na 1.25) - dlatego taka stawka.
Jak wiatr nie bedzie wyczynial cudów (i nikt w zdecydownay sposób nie zawali skoku) - po prostu innego rozwiazania nie widzę. Niemców z herem po takim kursie bym nie ruszał ale i tak typowalbym win Fin.

Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 20
Tu chodziło o zwykłego pecha mappeta z 1 nietrafionym typem.Ale zostawmy to juz.
Co do skoków to sie przychylam do Twojego typu na Finów z Niemcami do tego ładnie wyglada pojedynek Szwajcarów z Japończykami.


Finlandia-Niemcy 1.3
Szwajcaria-Japonia 1.8

typy i kursy z profa.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> pozdrawiam

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Quote
Tu chodziło o zwykłego pecha mappeta z 1 nietrafionym typem.Ale zostawmy to juz.
Co do skoków to sie przychylam do Twojego typu na Finów z Niemcami do tego ładnie wyglada pojedynek Szwajcarów z Japończykami.


Finlandia-Niemcy 1.3
Szwajcaria-Japonia 1.8

typy i kursy z profa.

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cards.gif" alt="" /> pozdrawiam
a skąd Ty dorwaleś 1,80 na skośnych z Poterami?
we wszystkich netowych max. jest 1.45???
jeżeli w profku - to jutro zaraz po otwarciu zrobi sie 1.50 max. 1.60

Strona 6 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, burbon, rymoholik, rafal08, aker, alfa, Lukasz111, forty, betowiec, Sensei, ElNinho[mmdea], 11kera11, Akhu, $-man), 2,760 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,684
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1