Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Kolejna piątkowa konkurencja to SG Kobiet - ostatnia odsłona zmagań alpejek na tych IO - tu najbradziej podoba mi sie oferta Unibetu - Expie wszystko wygląda zbyt prosto - ale jest takie przyslowie - "nie wszystko zloto co sie świeci":

Unibet - tu pare kombinacji z następujących par:
1/ Simard, G - Poutiainen, T 1 1.60 3/10
2/ Hosp, N - Zettel, K 1 1.72 2/10
3/ Paerson, A - Maze, T 1 1.38 - tylko jako poswyższacz ako w paru kuponach jako P
4/ Mancuso, J - Fanchini, Nadia 1 1.50 5/10
5/ Fischbacher, A - Kirchgasser, M 2 1.90 2/10

i spowodu niskich kursów dubelki z Expa:

Pt 24/02/06 09:30 Maria Jose Rienda Contreras - Tina Maze 1 1.45
Pt 24/02/06 09:30 Martina Ertl-Renz - Michaela Kirchgasser
2 1.45
AKO=2.10 4/10

Pt 24/02/06 09:30 Nicole Hosp - Maria Pietilae-Holmner 1 1.40
Pt 24/02/06 09:30 Anna Ottosson - Nadia Styger 1 1.45
AKO=2.03 4/10

i taki maly szalenieć:
Pt 24/02/06 09:30 Kathrin Zettel - Genevieve Simard 2 2.15
Pt 24/02/06 09:30 Anja Pärsson - Rest of the Field 1 2.95
AKO=6.34 1/10

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
witam dzis polfinaly w hokeja - dwa fascynujace mecze.Czechy - Szwecja i Rosja - Finlandia, ale moja uwaga skierowana jest ku pierwszemu spotkaniu.Czesi Mistrzowie świata maja szanse na zloto.Tez tez mawiano kiedy zaczynala sie olimpiada.Niestety kontuzja Glownego bramkarza eliminowala nadzieje kibicow czeskich na zloto.Ale znakomita dyspozycja drugiego bramkarza pozwolila czechom wygrac z niepokonanymi na olimpiadze slowakami. Wiec chce dzis zagrac za 1000zl na czechow kurs 2.15 kusi.
Chcialbym abyscie napisali jakie jest wasze zdanie na temat tego meczu.Warto grac?

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
[color:"red"]Forum to nie miejsce dla złośliwych komentarzy i takowe będą tutaj bezwzględnie tępione.

Jeżeli ktoś zadaje pytanie to albo należy kulturalnie mu odpowiedzieć albo w ogóle nie zabierać głosu.

Poza tym skąd możesz wiedzieć jakim w budżetem dysponują inni użytkownicy? Ty ponoć kilka dni temu sam grałeś biegi za kilka tysięcy PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> więc co w tym dziwnego, że ktoś chce zagrać za 1000 PLN?
Dobór stawek to indywidualna sprawa każdego typera i innym osobom nic do tego.

Teraz pozostaje już mi tylko czekanie na głoszenie po całym forum jaki to ja niedobry jestem...
[/color]

Last edited by tomo; 24/02/2006 13:03.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Moim zdaniem wynik w tym meczu jest sprawą otwartą i nie mozna wskazac faworyta.
Zresztą trudno aby na tym etapie był murowany faworyt.
Co do postawienia 5000zł na remis to mysle ze masz 33% szans wiec sam oblicz czy gra jest warta swieczki.
Moim zdaniem NIE.
Pozdr

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
[color:"red"]j.w.
Dalsze komenatarze do problematycznego postu są zbędne.
[/color]

Last edited by tomo; 24/02/2006 12:56.
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337
Likes: 3
[color:"red"]j.w.
Dalsze komenatarze do problematycznego postu są zbędne.
[/color]

Last edited by tomo; 24/02/2006 12:57.
Dołączył: Mar 2005
Posty: 55
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 55
No ja proponuje
Czechy - Szwecja-1 Kurs 2.32 @ Profesjonał
Rosja - Finlandia-1 kurs 1.95 @ Profesjonał

Powód??

Czechy są w bardzo dobrej dyspozycji i nie pozowolą sobie by droge do finału odcieła im w miare spisująca się Szwecja.

Natomiast Rosja jak to Rosja dobry ma skład dobrze gra w porównaniudo Finlandii spisuje się świetnie choć nie można powiedzieć że Finlandii spisuję się gorzej... ciężki mecz do wytypowania ale jednak Rosja powinna się uporać z Finlandią

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
Nie znam sie wogóle na tym sporcie ale po przeczytaniu kilku postów na tym forum ładnie udało mi sie trafiać stsowe pary na 5000m panów

dziś pora na dystans o polowe dłuższy. Opinią laika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:

Saetre-Grodum 1 1.70
Rojler-Sanfrantello 1 1.60
oba toto-mix

(zobaczymy czy sie uda)

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Dankers, A - Gr&oslash;dum, &Oslash; Najlepsza pozycja końcowa 2 1.72 060224 4/10

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Pozostały jeszcze gry drużynowe - tu zapodałem 2 kupony (BeT 24):
I) rozpis 2/3 (2/10 na kombinację)
Czech Republic - Sweden 1 2.30 hok
Canada - Finland 2 2.45 cur
Finland - Russia 1 3.30 hok

i singielka na finał curlingu:
Canada - Finland 2 2.45 4/10

i w unibecie takiego mieszańca z biathlonem:
1P+2/3:
Czechy - Szwecja 1 2.40 060224
Finlandia - Rosja 1 3.55 060224
Akhatova, A - Ishmouratova, S 1 1.80 060225 P
Skjelbred Poiree, Liv-Grete - Bailly, S 2 1.80 060225

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
widzę, że dziwne zasady panują w tym dziale, no ale skoro napisałem już swoje typy, to powtórze...

10.000 m (Turyn/ITA)
Zwycięzca - Typ: Carl Verheijen (NED)
6.00
10.000 m (Turyn/ITA)
Head-to-Head L. Saetre/&Oslash;. Gr&oslash;dum - Typ: Lasse S&AElig;tre (NOR)
1.55
10.000 m (Turyn/ITA)
Head-to-Head A. Dankers/J. Röljer - Typ: Johan Röljer (SWE) 2


Wszystko jako single, Verheijen zdecydowanie niedoszacowany jak dla mnie, to samo reszta. 10 km odbywa się bardzo rzadko, i jest to maraton, dlatego warto zaryzykować pare wysokich kursów, Amerykanin może ma WR ale niewiele lepszy od życiówki Verheijena. A PAN PANIE MODERATORZE powinien wiedzieć, że komentarz zależy tyklo i wyłącznie od intencji typera, co dla jednym jest argumentem za dla innych jest przeciw.

Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
no i nie poszło, chociaż dobrze oceniłem, że przeceniają Amerykanina i w trakcie kontrowałem na Holedrów i wyszło 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Expekt

Wilhelm to win @3.85

Ischmouratova - Disl 1 1.60
Wilhelm - Glagow 1 1.60
Olofsson - Akhatova 2 1.80
Gwizdon - Ribo Sun 1 1.70

Nie gram tego bo nie gram dzis nic, ale jestem ciekawy czy moje przewidywania co do dzisiejszego biegu sie sprawdza

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
W weekend mam bardzo ograniczony dostęp do kompa - na szybko 30km Panowie:
Unibet - dubel / trpel (jednak parę nr 3 już zdjęli z oferty):
I dubelek 6/10
1/ Bauer, Lukas - Fredriksson, Mathias 1 /1.50/
2/ Hasler, M - Andresen, Jan Egil 1 /1.60/

i tripelek 4/10
1/ + 2/ + 3/ Berger, L - Bajcicak, M 2 /1.67/

Wierzę w Łukasza - oby tylko nie popełnił tego błędu co na 2x15km gdzie zbyt długo dyktował tempo?
Mam jeszcze inne pary (ale to w rozpisach - gedzi promuję porażki francuzów Joniera i Rouslet-a - a wygrane (w parach) Cotrera, Filbrisia i Magala) - podsumowując liczę na dobre smarowanie Czechów i na umiejętne taktyczne rozegranie biegu - para jest to było zauważalne w dotychczasowych biegach - niemniej przewiduję że wyścig zacznie się dopiero ok. 35km

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
I dubelek z EXP-a:
N 26/02/06 10:00 Giorgio di Centa - Anders Södergren
Best Placed in Men's 50 km Free Mass start - Torino 2006
Olimpiada Cross-Country 2 1.70
N 26/02/06 10:00 Tobias Angerer - Eugeni Dementiev
Best Placed in Men's 50 km Free Mass start - Torino 2006
Olimpiada Cross-Country 2 1.85
Ako=3.15 3/10

I dwa single z Bet 24:
1/ Anders S?dergren - Tobias Angerer 1 /1.70/ 4/10

2/ Martin Bajcicak - Lukas Bauer 2 /1.74/ 4/10

Strona 9 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, JelineK, kamel, forty, latajaca_holenderka), 1,379 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,873
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1