|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Kolejna piątkowa konkurencja to SG Kobiet - ostatnia odsłona zmagań alpejek na tych IO - tu najbradziej podoba mi sie oferta Unibetu - Expie wszystko wygląda zbyt prosto - ale jest takie przyslowie - "nie wszystko zloto co sie świeci":
Unibet - tu pare kombinacji z następujących par: 1/ Simard, G - Poutiainen, T 1 1.60 3/10 2/ Hosp, N - Zettel, K 1 1.72 2/10 3/ Paerson, A - Maze, T 1 1.38 - tylko jako poswyższacz ako w paru kuponach jako P 4/ Mancuso, J - Fanchini, Nadia 1 1.50 5/10 5/ Fischbacher, A - Kirchgasser, M 2 1.90 2/10
i spowodu niskich kursów dubelki z Expa:
Pt 24/02/06 09:30 Maria Jose Rienda Contreras - Tina Maze 1 1.45 Pt 24/02/06 09:30 Martina Ertl-Renz - Michaela Kirchgasser 2 1.45 AKO=2.10 4/10
Pt 24/02/06 09:30 Nicole Hosp - Maria Pietilae-Holmner 1 1.40 Pt 24/02/06 09:30 Anna Ottosson - Nadia Styger 1 1.45 AKO=2.03 4/10
i taki maly szalenieć: Pt 24/02/06 09:30 Kathrin Zettel - Genevieve Simard 2 2.15 Pt 24/02/06 09:30 Anja Pärsson - Rest of the Field 1 2.95 AKO=6.34 1/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 405 |
witam dzis polfinaly w hokeja - dwa fascynujace mecze.Czechy - Szwecja i Rosja - Finlandia, ale moja uwaga skierowana jest ku pierwszemu spotkaniu.Czesi Mistrzowie świata maja szanse na zloto.Tez tez mawiano kiedy zaczynala sie olimpiada.Niestety kontuzja Glownego bramkarza eliminowala nadzieje kibicow czeskich na zloto.Ale znakomita dyspozycja drugiego bramkarza pozwolila czechom wygrac z niepokonanymi na olimpiadze slowakami. Wiec chce dzis zagrac za 1000zl na czechow kurs 2.15 kusi. Chcialbym abyscie napisali jakie jest wasze zdanie na temat tego meczu.Warto grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
[color:"red"]Forum to nie miejsce dla złośliwych komentarzy i takowe będą tutaj bezwzględnie tępione.
Jeżeli ktoś zadaje pytanie to albo należy kulturalnie mu odpowiedzieć albo w ogóle nie zabierać głosu.
Poza tym skąd możesz wiedzieć jakim w budżetem dysponują inni użytkownicy? Ty ponoć kilka dni temu sam grałeś biegi za kilka tysięcy PLN <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> więc co w tym dziwnego, że ktoś chce zagrać za 1000 PLN? Dobór stawek to indywidualna sprawa każdego typera i innym osobom nic do tego.
Teraz pozostaje już mi tylko czekanie na głoszenie po całym forum jaki to ja niedobry jestem...[/color]
Last edited by tomo; 24/02/2006 13:03.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
Moim zdaniem wynik w tym meczu jest sprawą otwartą i nie mozna wskazac faworyta. Zresztą trudno aby na tym etapie był murowany faworyt. Co do postawienia 5000zł na remis to mysle ze masz 33% szans wiec sam oblicz czy gra jest warta swieczki. Moim zdaniem NIE. Pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
[color:"red"]j.w. Dalsze komenatarze do problematycznego postu są zbędne.[/color]
Last edited by tomo; 24/02/2006 12:56.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 22,337 Likes: 3 |
[color:"red"]j.w. Dalsze komenatarze do problematycznego postu są zbędne.[/color]
Last edited by tomo; 24/02/2006 12:57.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 55 |
No ja proponuje Czechy - Szwecja-1 Kurs 2.32 @ Profesjonał Rosja - Finlandia-1 kurs 1.95 @ Profesjonał
Powód??
Czechy są w bardzo dobrej dyspozycji i nie pozowolą sobie by droge do finału odcieła im w miare spisująca się Szwecja.
Natomiast Rosja jak to Rosja dobry ma skład dobrze gra w porównaniudo Finlandii spisuje się świetnie choć nie można powiedzieć że Finlandii spisuję się gorzej... ciężki mecz do wytypowania ale jednak Rosja powinna się uporać z Finlandią
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Nie znam sie wogóle na tym sporcie ale po przeczytaniu kilku postów na tym forum ładnie udało mi sie trafiać stsowe pary na 5000m panów
dziś pora na dystans o polowe dłuższy. Opinią laika <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />:
Saetre-Grodum 1 1.70 Rojler-Sanfrantello 1 1.60 oba toto-mix
(zobaczymy czy sie uda)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Dankers, A - Grødum, Ø Najlepsza pozycja końcowa 2 1.72 060224 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Pozostały jeszcze gry drużynowe - tu zapodałem 2 kupony (BeT 24): I) rozpis 2/3 (2/10 na kombinację) Czech Republic - Sweden 1 2.30 hok Canada - Finland 2 2.45 cur Finland - Russia 1 3.30 hok
i singielka na finał curlingu: Canada - Finland 2 2.45 4/10
i w unibecie takiego mieszańca z biathlonem: 1P+2/3: Czechy - Szwecja 1 2.40 060224 Finlandia - Rosja 1 3.55 060224 Akhatova, A - Ishmouratova, S 1 1.80 060225 P Skjelbred Poiree, Liv-Grete - Bailly, S 2 1.80 060225
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
widzę, że dziwne zasady panują w tym dziale, no ale skoro napisałem już swoje typy, to powtórze...
10.000 m (Turyn/ITA) Zwycięzca - Typ: Carl Verheijen (NED) 6.00 10.000 m (Turyn/ITA) Head-to-Head L. Saetre/Ø. Grødum - Typ: Lasse SÆtre (NOR) 1.55 10.000 m (Turyn/ITA) Head-to-Head A. Dankers/J. Röljer - Typ: Johan Röljer (SWE) 2
Wszystko jako single, Verheijen zdecydowanie niedoszacowany jak dla mnie, to samo reszta. 10 km odbywa się bardzo rzadko, i jest to maraton, dlatego warto zaryzykować pare wysokich kursów, Amerykanin może ma WR ale niewiele lepszy od życiówki Verheijena. A PAN PANIE MODERATORZE powinien wiedzieć, że komentarz zależy tyklo i wyłącznie od intencji typera, co dla jednym jest argumentem za dla innych jest przeciw.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 3,778 |
no i nie poszło, chociaż dobrze oceniłem, że przeceniają Amerykanina i w trakcie kontrowałem na Holedrów i wyszło 0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 4,626 |
Expekt
Wilhelm to win @3.85
Ischmouratova - Disl 1 1.60 Wilhelm - Glagow 1 1.60 Olofsson - Akhatova 2 1.80 Gwizdon - Ribo Sun 1 1.70
Nie gram tego bo nie gram dzis nic, ale jestem ciekawy czy moje przewidywania co do dzisiejszego biegu sie sprawdza
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
W weekend mam bardzo ograniczony dostęp do kompa - na szybko 30km Panowie: Unibet - dubel / trpel (jednak parę nr 3 już zdjęli z oferty): I dubelek 6/10 1/ Bauer, Lukas - Fredriksson, Mathias 1 /1.50/ 2/ Hasler, M - Andresen, Jan Egil 1 /1.60/
i tripelek 4/10 1/ + 2/ + 3/ Berger, L - Bajcicak, M 2 /1.67/
Wierzę w Łukasza - oby tylko nie popełnił tego błędu co na 2x15km gdzie zbyt długo dyktował tempo? Mam jeszcze inne pary (ale to w rozpisach - gedzi promuję porażki francuzów Joniera i Rouslet-a - a wygrane (w parach) Cotrera, Filbrisia i Magala) - podsumowując liczę na dobre smarowanie Czechów i na umiejętne taktyczne rozegranie biegu - para jest to było zauważalne w dotychczasowych biegach - niemniej przewiduję że wyścig zacznie się dopiero ok. 35km
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
I dubelek z EXP-a: N 26/02/06 10:00 Giorgio di Centa - Anders Södergren Best Placed in Men's 50 km Free Mass start - Torino 2006 Olimpiada Cross-Country 2 1.70 N 26/02/06 10:00 Tobias Angerer - Eugeni Dementiev Best Placed in Men's 50 km Free Mass start - Torino 2006 Olimpiada Cross-Country 2 1.85 Ako=3.15 3/10
I dwa single z Bet 24: 1/ Anders S?dergren - Tobias Angerer 1 /1.70/ 4/10
2/ Martin Bajcicak - Lukas Bauer 2 /1.74/ 4/10
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|