|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
NBA 11.02.2006
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 01:30 Cleveland - Golden State <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:00 Minnesota - New Orleans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Milwakuee - Charlotte <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 02:30 Houston - Utah <img src="/ubbthreads/images/graemlins/basketball.gif" alt="" /> 04:30 Lakers - Memphis
- GOSPODARZE NA 1 MIEJSCU
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 6,166 |
Cleveland - Golden State --> 1
Wczoraj Cleveland co prawda przegralo z Washingtonem, ale trzeba wziasc pod uwage, ze ekipa Wizards u siebie jest dosc mocna. Tak samo jak mocne jest u siebie Cleveland. Golden State wczoraj przegralo na parkiecie Indiany i to dosc wyraznie. GS wystapi bez Murphy'ego, ktory jest 3 strzelcem zespolu i zbiera najwiecej pilek.
Minnesota - New Orleans --> 1
Myslalem, ze Minnesota wczoraj poradzi sobie z Utah, jednak sie mylilem. New Orleans wczoraj poradzil sobie z New Yorkiem (chociaz do polowy przegrywali). Dzisiaj nie wystapi najlepszy gracz NO Chris Paul. Podawana jest rowniez absencja Claxtona, jednak wczoraj zawodnik ten gral i naleza do najlepszych na parkiecie (18 pkt, 11 asyst). Tak jak juz pisalem wczoraj, jezeli Minnesota chce grac w playoff to musi zaczac wygrywac, zwlaszcza spotkania we wlasnej hali. Obecna passa Timberwolves to 2 przegrane na wlasnym parkiecie. W tym sezonie Minnesota nigdy nie przegrala 3 meczow pod rzad u siebie, wiec licze ze zasada ta zostanie podtrzymana. Minnesota u siebie 14-10, NO na wyjezdzie 9-15. W tym sezonie zespoly te graly juz ze soba 2 razy. Pierwszy mecz wygral NO we wlasnej hali 84-80, nastomiast drugi mecz wygrala Minnesota 88-69 (mecz w Minnesocie).
Millwakuee - Charlotte --> 1
Charlotte wczoraj przegralo we wlasnej hali z Toronto roznica 15 pkt. Zawodnicy pierwszej piatki zdobyli lacznie 25 pkt w calym meczu. Millwaukee walczy o playoff wiec taki mecz musza wygrac. Zwlaszcza, ze ekipa Bobkow przystapi do tego meczu bardzo oslabiona: Felton, Knight, May, Okafor, Wallace. Millwaukee u siebie nie przegralo juz od 4 spotkan. W tym sezonie Bobki juz 2 razy przegraly z Bucks: raz u siebie 102-103 i raz na wyjezdzie 91-101.
Co do pozostalych 2 spotkan to zastanawiam sie nad zagraniem Houston i Memphis, ale to jeszcze wymaga malej analizy. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626 |
cos ostatnio tak malo wypowiedzi na forum, hmm..
Millwakuee dzis rzeczywiscie powinno spokojnie wygrac, dlatego zastanawiam sie nad zagraniem handi.. mysle,ze jak na Charlotte 3 winy w ostatnich 4 meczach to juz za duzo, a jak przegrywaja, to juz raczej przegrywaja spora roznica..
Houston - Utah w tym meczu korci mnie over- juz wczoraj bylo blisko overa w meczu Utah, wiec dzis mysle ze juz to nastapi.. Houston jak sie przylozy,to nawrzuca tez troche punktow. mecz na styk lini 173, ale lekko stawiam na over..
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530 |
tylko zeby Houston nie nawrzucalo tyle co ostatnio u siebie z Lakersami i zjebalo mi wtedy kupony i to byl wtedy moj pewniak dnia, lepiej nie ruszac takich druzyn jak HOUSTON, PHILADEFIA, LAKERS (o dzis spoko mozna grac handi +5.5 MEMHIS), MINNESOTA
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2005
Posty: 137 |
ja się nie udzielałem bo wczoraj kompletnie nieudana noc. Na dzisiaj pewnie ułożę dubla z trójki: Cleveland, Minnesota, Houston. Do dwóch pierwszych dobre komentarze napisał Robak. a co do Houston, cóż jeśli myślą o Play-offach to muszą zdobywać punkty na własnym parkiecie z takimi drużynami jak Utah. Wiem, że dla kogoś może być to marny argument ale nie potrafię tego inaczej uzasadnić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No ja akurat miałem wczoraj udaną nockę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Do pełni sczęścia zabrakło tylko wygranej Wilków ale i tak bylo bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
A co na dzis :
Huston Utah 1 Wczoraj Jazzmani poszaleli z w Minesocie ale dzis w Huston poznają swoje miesce w szeregu Bo jeśli nie T-Mac Yao i spółka nie mają czego szukać w playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Clevlend-Golden over 201.5 Linia jak najbardziej do przekroczenia bo szybkie akcje to domena obu teamów kwestia jak będzie ze skutecznością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />5/10
Lakers Huston +4.5pkt 2 Wczoraj misie z takim samym handi przyniosły nieżły zarobek ale z grubym fartem 0.5 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Dziś liczę na przełamanie żlej passy Miśiów Ale dal bezpieczenstwa 4,5 pkt 5/10 ale lekko 2 też zagram
Milwakuee-Charloote 2 +11.5 pkt Tu typ troszkę wbrew logice za symboliczną stawkę ale Boboki mając niesamowite ubytki kadrowe jakiś czas temu wygrały z bykami kursy były podobne wole Boboki z Handi niż Milwakuee za 1.10 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
No ja akurat miałem wczoraj udaną nockę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Do pełni sczęścia zabrakło tylko wygranej Wilków ale i tak bylo bardzo dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
A co na dzis :
Huston Utah 1 Wczoraj Jazzmani poszaleli z w Minesocie ale dzis w Huston poznają swoje miesce w szeregu Bo jeśli nie T-Mac Yao i spółka nie mają czego szukać w playoff <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
Clevlend-Golden over 201.5 Linia jak najbardziej do przekroczenia bo szybkie akcje to domena obu teamów kwestia jak będzie ze skutecznością <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />5/10
Lakers Huston +4.5pkt 2 Wczoraj misie z takim samym handi przyniosły nieżły zarobek ale z grubym fartem 0.5 pkt <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Dziś liczę na przełamanie żlej passy Miśiów Ale dal bezpieczenstwa 4,5 pkt 5/10 ale lekko 2 też zagram
Milwakuee-Charloote 2 +11.5 pkt Tu typ troszkę wbrew logice za symboliczną stawkę ale Boboki mając niesamowite ubytki kadrowe jakiś czas temu wygrały z bykami kursy były podobne wole Boboki z Handi niż Milwakuee za 1.10 1/10 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" /> W 2 typie oczywiście chodziło o Memphis a nie o rakiety Przwpraszam też za parę literówek ale dziś jestem bardzo zmęczony a jescze długa noc przed nami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka