|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
W Ajaxie pogram 4 lub więcej bramek chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
daliby tego honorowego strzelić Santosowi ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 369
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2011
Posty: 369 |
gdzie znajde sklady druzyn ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
Ajax siedzi na rywalu tak jak Barca a jeszcze mają super doping...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać. Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415 |
Ten koleś na Euro co komentuje jako gość to kretyn 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać. Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna. Ja nie lubię ani Barcy, ani Realu, ale chemia jaka panuje w tej drużynie powoduje naprawdę niesamowity futbol w ich wykonaniu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342 |
Man Utd 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać. Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna. TVP. "no tutaj Neymar troche pokazał" "ale messi takich sytuacji mial juz conajmniej 15" Spuszczają się jak murzyni na widok wody. Można być obiektywnym ale bez przesady.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
Ajax to chyba nie chce wbić bramki, dobra przełączam na diabełków.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
Czerwone Diabły! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać. Też mnie wkurwia zawsze mało obiektywny komentarz. Wczoraj oglądałem derby koszykarek w łódzkiej telewizji bo były zza miedzą.. i co chwila teksty typu ''niestety niecelny rzut za trzy widzewianek''  Ale taki ch*j! Derby dla ŁKSu! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać. Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna. Po za tym jesteśmy Europejczykami, a gra Europa z Ameryką Pd. Kibicują swoim. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
ManU 1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać. Też mnie wkurwia zawsze mało obiektywny komentarz. Wczoraj oglądałem derby koszykarek w łódzkiej telewizji bo były zza miedzą.. i co chwila teksty typu ''niestety niecelny rzut za trzy widzewianek''  Ale taki ch*j! Derby dla ŁKSu!  siema , co tam pogrywasz?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź 
|
|
ŁKS Łódź 
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488 |
47' Las Palmas 0-1 Strzelić jeszcze dwie brameczki! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371 |
1ManU 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194 |
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać. Też mnie wkurwia zawsze mało obiektywny komentarz. Wczoraj oglądałem derby koszykarek w łódzkiej telewizji bo były zza miedzą.. i co chwila teksty typu ''niestety niecelny rzut za trzy widzewianek''  Ale taki ch*j! Derby dla ŁKSu!   Klubem Łodzi jest - ŁKS! 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|