Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 55 1 2 9 10 11 12 13 54 55
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
W Ajaxie pogram 4 lub więcej bramek chyba laugh

Bonus: Unibet
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
daliby tego honorowego strzelić Santosowi ...

Dołączył: Oct 2011
Posty: 369
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 369
gdzie znajde sklady druzyn ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Ajax siedzi na rywalu tak jak Barca a jeszcze mają super doping...

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Originally Posted by Bager
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna.

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Ten koleś na Euro co komentuje jako gość to kretyn laugh

Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Originally Posted by Dreju
Originally Posted by Bager
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna.


Ja nie lubię ani Barcy, ani Realu, ale chemia jaka panuje w tej drużynie powoduje naprawdę niesamowity futbol w ich wykonaniu...

Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,342
Man Utd boks boks

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by Dreju
Originally Posted by Bager
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna.

TVP.

"no tutaj Neymar troche pokazał"

"ale messi takich sytuacji mial juz conajmniej 15"

Spuszczają się jak murzyni na widok wody.

Można być obiektywnym ale bez przesady.

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Ajax to chyba nie chce wbić bramki, dobra przełączam na diabełków.

Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
Czerwone Diabły!boks

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
Originally Posted by Bager
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Też mnie wkurwia zawsze mało obiektywny komentarz.
Wczoraj oglądałem derby koszykarek w łódzkiej telewizji bo były zza miedzą.. i co chwila teksty typu ''niestety niecelny rzut za trzy widzewianek'' smirk

Ale taki ch*j! Derby dla ŁKSu! piwo

Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2009
Posty: 38,692
Originally Posted by Dreju
Originally Posted by Bager
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Gdzie? na tvp czy eurosporcie? Poza tym co w tym dziwnego, ze ludzie się spuszczają nad grą Barcy? Po pierwsze to mecz Barcy, po drugie nie było już dawno takiej ekipy. Wystarczy być obiektywną osobą. Ja nie jestem bo jestem kibicem Barcy, ale kazdy kierujący się zdrowym rozsądkiem i jest obiektywny to przyzna.

Po za tym jesteśmy Europejczykami,
a gra Europa z Ameryką Pd.

Kibicują swoim. wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
ManU 1 laugh

Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Manu 11111111

Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 8,556
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by Bager
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Też mnie wkurwia zawsze mało obiektywny komentarz.
Wczoraj oglądałem derby koszykarek w łódzkiej telewizji bo były zza miedzą.. i co chwila teksty typu ''niestety niecelny rzut za trzy widzewianek'' smirk

Ale taki ch*j! Derby dla ŁKSu! piwo
siema , co tam pogrywasz?

Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
ŁKS Łódź
ŁKS Łódź
Dołączył: Feb 2005
Posty: 23,488
47' Las Palmas 0-1

Strzelić jeszcze dwie brameczki! boks

Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 2,371
1ManU smile

Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 8,194
Originally Posted by 19marcin08
Originally Posted by Bager
Kurwa jebani barceloniarze komentują ten mecz. Aż żal słuchać.

Też mnie wkurwia zawsze mało obiektywny komentarz.
Wczoraj oglądałem derby koszykarek w łódzkiej telewizji bo były zza miedzą.. i co chwila teksty typu ''niestety niecelny rzut za trzy widzewianek'' smirk

Ale taki ch*j! Derby dla ŁKSu! piwo

piwo grin

Klubem Łodzi jest - ŁKS! grin

Strona 11 z 55 1 2 9 10 11 12 13 54 55

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (burbon, latajaca_holenderka, rafal08, kamel, betowiec, Sensei, aker, forty), 739 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,644
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1