Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,415
Qrwa przegapiłem overa 3.5 w Australii :/
strefa czasowa i chlanie
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
chcialbym zeby w Polsce ktos na dzien dzisiejszy tak gral
jak Diego ,przynajmniej zblizyl sie do tego poziomu
Polskiej ligi nie porównuje bo to dno
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Czemu Manchester taka pewka to QPR juz Chelsea ogralo
Wiem to zaden problem
ale mimo wszystko spinaja sie na takie mecze QPR lubi robic niespodzianki
dla mnie tez MU slabe na dzien dzisiejszy nie inwestuje w ten
zespol
ale że Nani strzeli @3.5 to wydaje mi się ciekawa opcja...
The Hoops - Cerny; Young, Gabbidon, Connolly, Traore; Barton, Faurlin, Mackie, Wright-Phillips; Helguson, Bothroyd.
MU - De Gea; Smalling, Ferdinand, Evans, Evra; Jones, Carrick, Nani, Valencia; Rooney, Welbeck
Dołączył: Sep 2011
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Sep 2011
Posty: 73
qpr grał z chelsea z przewagą dwóch zawodników i ledwo co dowiózł wygraną, manchester powinien na luzie pokryć handi dzisiaj
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
qpr grał z chelsea z przewagą dwóch zawodników i ledwo co dowiózł wygraną, manchester powinien na luzie pokryć handi dzisiaj
Manchester z handi, śmiesznie brzmi... przeciez oni więcej niż 1-0 nie wygrywają
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
ja staram sie walczyc z tym dachem a slyszalem ze po 40 -tce i tak torba dluzsza od kija
po 30. roku życia spada Ci szybkość przemiany materii i z czasem coraz trudniej zbijać wagę, dla mnie to ostatni dzwonek, na szczęście muszę zgubić tylko około 7-8kg
Polecam dietę Dukana jak jesteś zdrowy. W 3 miechy straciłem 20kg a jestem po 30:)
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
qpr grał z chelsea z przewagą dwóch zawodników i ledwo co dowiózł wygraną, manchester powinien na luzie pokryć handi dzisiaj
MU i handi nie rob jaj
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Dreju a efekt jojo? stracic kg to nie problem ,utrzymac wage to jest problem wg mnie to za duzo kg poszlo u ciebie
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Teraz Barcę over 4,5 wypada zagrać
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Ado red, ajax prawie 1
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
co Ajax marnuje sete
i kibole Addo na stadionie ...
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Dreju a efekt jojo? stracic kg to nie problem ,utrzymac wage to jest problem wg mnie to za duzo kg poszlo u ciebie
Przybyło 5 choć zupełnie nie dbam o siebie:) Mam przerwę w graniu w piłę i nie przybywa za dużo więc nie jest źle:) A skończyłem w marcu a mamy grudzień. Jakbym jadł normalnie i regularnie to zupełnie nie byłoby problemu.
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
haha, body check na Leo i pada jak mucha
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
Atletico chyba po moim overze...
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 3,152
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
pasowały by tak Am 2:0 ft
no może być 3:0 ft
po przerwie więcej koncentracji i choć trochę skuteczności a będzie dobrze
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2009
Posty: 208
ajaxxxxxxxxxx 11111111111
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,092
Chamy i to w momencie gdy dawałem Ajax over 1,5 do przerwy po kursie 2.65
Dołączył: May 2003
Posty: 264
enthusiast
enthusiast
Dołączył: May 2003
Posty: 264
chcialbym zeby w Polsce ktos na dzien dzisiejszy tak gral
jak Diego ,przynajmniej zblizyl sie do tego poziomu
Polskiej ligi nie porównuje bo to dno
Dno, ale bramki ładne padaja
VIDEO
Link skopiowany do schowka