|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
cos mi mowi, ze z miskami dzis beda przeboje  to zły chochlik Ci podpowiada za karę, że nie puknąłeś jeszcze żadnej studentki z KUL 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Jakieś overki z NHL polecacie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2011
Posty: 1,195 |
panowie jezeli zrobie teraz przelew przez moneybookers to sianko przejdzie na szybkosci ? ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,118 |
Ja dziś:
Red Wings (reg.) @ 2.1 Canucks -1.5 @ 2.46 Bruins -1.5 @ 2.52
PLAY OF THE DAY: Steelers ML @ 2.32 Masz jakieś przemyślenia co do NCAAB dziś ? Mnie zainteresował pojedynek LSU Marquette ? Wiem że Marguette ma 10 0 i wszystkich leje ale handi na Lsu jakoś mnie cieszy i uważam że u siebie mogą grać bardzo wyrównany mecz do końca
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
nie brałbym na Twoim miejscu, Oilers to solidna ekipa u siebie, handi to dość ryzykowna opcja skrzydła na wyjazdach to jedna wielka niewiadoma, nie ma co grać. Może się zdarzyc ze wygraja pewnie, ale ten typ smierdzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
jesli chodzi o overki to najpredzej widze go w toronto, kings totalna katastrofa w ofensywie od dluzszego czasu, toronto - dobry teren na strzelenie 2-3
toronto 3-4 lub nawet 5 powinno dolozyc od siebie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
pokrecilem troche, w kazdym badz razie ja w toronto przewiduje wynik w okolicach 3-3, 4-2, 5-2
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2010
Posty: 3,178 |
Boston  grubo
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,114 |
jesli chodzi o overki to najpredzej widze go w toronto, kings totalna katastrofa w ofensywie od dluzszego czasu, toronto - dobry teren na strzelenie 2-3
toronto 3-4 lub nawet 5 powinno dolozyc od siebie no własnie Reimer w bramce Tor ze słąbymi cyferkami, z drugiej strony LAK ostatnio malo strzela ale nowy trener wiec moze dzisiaj, bo LAK 3 gole strzleiło...prawie miesiąc temu.Tor traci srednio 3,25 ppg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 14,786 |
panowie jezeli zrobie teraz przelew przez moneybookers to sianko przejdzie na szybkosci ? ?? kwestia chwili dzisiaj widzi mi się sporo niespodzianek (Oilers, Wild, Ducks), wszystko ogólnie podejrzane, ale pobieram jedynie Bruins 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jakieś overki z NHL polecacie? Mi się widzi Det - Edm ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
lawiny z lotnikami tez powinno byc overowo, couturier out ale giroux byc moze dzis zagra, trenowal wczoraj z zespolem
bryzgalov w bramce phi - gole dla lawin pewne
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Ja dziś:
Red Wings (reg.) @ 2.1 Canucks -1.5 @ 2.46 Bruins -1.5 @ 2.52
PLAY OF THE DAY: Steelers ML @ 2.32 Masz jakieś przemyślenia co do NCAAB dziś ? Mnie zainteresował pojedynek LSU Marquette ? Wiem że Marguette ma 10 0 i wszystkich leje ale handi na Lsu jakoś mnie cieszy i uważam że u siebie mogą grać bardzo wyrównany mecz do końca o NCAAB na razie zapomniałem zupełnie - Betfair ma ubogą ofertę, w zasadzie same mecze z Top25, więc po kilku dniach przerwy dopiero teraz spojrzałem na dzisiejszą rozpiskę i jakoś nic nie zwróciło mojej uwagi, więc wolę odpuścić - te cztery typy na nockę mi wystarczą, a jak wejdą dwa z nich, i tak jestem do przodu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246 |
howard - khabibulin, ciezko bedzie o 6 bramek, przynajmniej wg mnie
co innego zestaw conklin-dubnyk
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
[ Linked Image] polecam - znakomite towarzystwo do oglądania sportów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
howard - khabibulin, ciezko bedzie o 6 bramek, przynajmniej wg mnie
co innego zestaw conklin-dubnyk Mimo wszystko spróbuję 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
a Monsieur Platini rusza coś z NFL dziś ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
a Monsieur Platini rusza coś z NFL dziś ?  Zbyt odległa dla mnie działka  Jak już coś gram to albo na wyczucie albo po infach od znajomych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
[ Linked Image] polecam - znakomite towarzystwo do oglądania sportów  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 12,059 |
Piwo raczej głównie z butli. Te w puszkach są podgrzewane przed nalewaniem do puszek i mają zupełnie inny - gorszy - smak 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|