|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
podobno Ryśka z "Klanu" mają uśmiercić  [/b] o kur sprawdzilem i faktycznie http://www.se.pl/rysiek-z-klanu-nie-zyje,109474/ nastapi to w lutym nie no to juz przesada, moja najlepsza postac w serialu tak samo bylo z Hania Mostowiak od jej smierci przestalem ogladac M jak milosc masakra [*] dramat  za duzo tych odejsc i smierci w tym roku  najpierw Beata, potem Hanka, teraz Rysiek 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
Jutro 19:35 polecam polsat 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 7,331 |
Nowa seria Spartakusa premiera 27 stycznia! Szybciej szybciej!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Ciekawe jak go uśmiercą, pewnie się potknie o Maćka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Ciekawe jak go uśmiercą, pewnie się potknie o Maćka Chlopie Maciek sie zeni niedlugo i bedzie miec dzieci a Ty sie z niego smiejesz. Zginie bohaterska smiercia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 10,040 |
Nowa seria Spartakusa premiera 27 stycznia! Szybciej szybciej! to trzeba czekać z niecierpliwością mam nadzieje że będzie udany jak dwa poprzednie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
|
|
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438 |
Zobaczy, że Bożenka nie umyła rączek siadając do kolacji i dostanie zawału. Bohaterski Maciek wezwie karetkę, która w drodze do szpitala zderzy się z kartonami. Tak groźnego wypadku nie będzie w stanie przeżyć nawet twardy jak skała Rysiek.
Tak poważnie to bardzo dobra decyzja Cyrwusa, żeby w końcu odejść z tego gniota i skupić się na grze w teatrze, gdzie naprawdę wymiata a nie udaje starego debila.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
|
|
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351 |
Nowa seria Spartakusa premiera 27 stycznia! Szybciej szybciej! to trzeba czekać z niecierpliwością mam nadzieje że będzie udany jak dwa poprzednie  jak ten czas szybko mija, czekam z niecierpliwoscia
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Coś świątecznego poza hitami w stylu "Kevin..."? :-) Może być typowo familijny :-) To wspaniałe życie z James Stewartem - dla Amerykanów jest tym czym dla nas Kevin  Byłem niedawno na tym w Iluzjonie. Piękny film
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
to wspaniałe życie rok temu oglądałem w wigilię  piękne arcydzieło starego dobrego kina.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425
Ana <3
|
|
Ana <3
Dołączył: Jun 2005
Posty: 20,425 |
z innych bajkowych, ciepłych filmów: sam (2001) i to właśnie miłość (2003) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Maciuś nie może wyjść z matrixa
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Myslalem ze fajni sa ci piraci z karaibow, pierwszy raz dzis to patrzylem ale po niecalej godzinie wylaczylem, za duza bajka to jest.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2007
Posty: 1,130 |
Też jakoś Piraci mi nie podchodzą ;-)
Mam pytanie... z rekomendacji na FW i od znajomych wychodzi, że powinny mi się spodobać dwa seriale... "Downton Abbey" i "Mad men". O tym drugim czasami tu wspominaliście, ale czy dużo ludzi ogląda? Podoba się, a może przerwaliście w trakcie? No i czy ten pierwszy ktoś widział?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114
Hard-hitter
|
|
Hard-hitter
Dołączył: Jun 2005
Posty: 3,114 |
Koniecznie "Idy marcowe" - znakomity dramat polityczny firmowany przez Clooneya, z potwierdzającym świetną w tym roku passe Goslingiem.Przy okazji jestem wściekł, że nie poczekałem na premierę kinową 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Właśnie mam to na dysku, a nie mogę się jakoś za to zabrać. Pewnie dlatego, że jak zwykle Clooney porusza tematy polityczne (Syriana, Good Night Good Luck) to zasypiam z nudów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 24,366 |
Właśnie mam to na dysku, a nie mogę się jakoś za to zabrać. Pewnie dlatego, że jak zwykle Clooney porusza tematy polityczne (Syriana, Good Night Good Luck) to zasypiam z nudów. Idy Marcowe to ograny temat, polityka od kuchni, czyli kulisy kampanii politycznej obejrzeć w każdym razie można
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Właśnie obejrzałem. Jak to u Clooneya - jego poglądy wyraźnie zaznaczone w całym filmie (wojna jest be!). Pierwsza godzina nuda, dopiero później zaczęło się coś dziać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Panowie (i Panie), w tym roku sylwestra spędzam w domu w towarzystwie żony i szwagrów, mamy zamiar jeść, pić i oglądać filmy  jeśli chodzi o jedzenie i picie to sprawa jest prosta i raczej się dogadamy w tej kwestii, chodzi raczej o dobór filmów które będziemy oglądać, a które nas nie zanudzą... co proponujecie?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|