|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
tez od kilku tygodni mam to samo, kompletne zadnego ukladu dajacego zarobic, smierdzi to na odleglosc i powinni to zbadac,
jestem przekonany, ze automaty netent nie wyplacaja 95% wrzuconej kasy, a moze z 30%,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Nie od dziś wiadomo,ze własciciele kasyn ze slotami NetEnt,cichaczem zmniejszyli procent wypłat do 25% (kryptonim "Donald's Quest") Nieuczciwie zarobione pieniądze chcą zainwestować w Polsce,jedynym kraju,który mądrze rządzony przez Słońce Peru,nie wpadł w sidła kryzysu.
"Odcinanie prądu" w popularnych slotach,to nic innego,jak kontynuacja akcji z wytwarzaniem sztucznej mgły oraz tajemniczej śmierci Hanki Mostowiak. Natomiast w nazwie nowej,popularnej gry "Jack and the Beanstalk" ukryta została data inwazji (dla niedowiarków- 19 liter,4 wyrazy: 19.04.2012r )
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175 |
Przyznaje racje, netent ostatnio naprawde jakis wałek prowadzi, u mnie to samo chociazby krecac wczoraj kilkaset spinow nawet raz na kilku grach nie dalo fajnego ukladu, to bardziej przypominalo klepanie, niz gre na slotach... :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344 |
ja 3 dni pod rzad, godzina 1:00 am, 3x 750 spinow w 3 roznych bukach, raz dalo free spiny z laczna suma monet 165!
to nie pierwszy raz kiedy po tylu spinach nic nie wpada, dlatego odstawiam gre na bok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
podobnie u mnie na gonzo wygrana z freefellsow rzedu 4e a zeby je trafic to trzeba z tydzien grac moze netent postanowil odkuc sobie jackpota z hall od gods 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
ja jebie bo to k jest kasyno setki tysięcy ludzi kręci i to na stawkach po 20e czy 50e i masz wielkie szanse ze wplacisz 10 x z rzędu po 1000e i zlecisz do 0 na stawce 2e b łatwo... to jest kasyno a co za tym idzie loteria
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214 |
jakaś lekka wajcha tam jest, często mam w netencie sytuacje, ze wchodzę w slot zaczyna elegancko sypać i po chwili wyskakuje komunikat, ze ...gra niedostępna, spróbuj ponownie za chwilę...(przy dobrym łączu internetowym), loguje się w tą samą grę jeszcze raz i oczywiście kicha na maxa, zaraz konto się zeruje
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
|
|
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617 |
Pointpoker [ ads.mrgreen.com] Casino We want to celeberate this by giving away up to 25 freespins! 1. Starting from 2011-12-20 00:01 CET untill 2011-12-21 23:59 CET PointCasino will give you 1 freespin for ever €2 wagered at PointCasino 2. The maximum numbers of freespins won this way is 25. 3. The freespins will be given for our brand new video slot game Jack and the Beanstalk. 4. Only wagering at NetEnt casino inside PointCasino will count towards this promotion. 5. The freespins will be credited into your account on friday Dec 23. ostatnio trafilem na tej grze pierwszy raz free spiny i wygralem cale 1.63e  Haz to, ze kasyno to loteria nie musisz nikogo uswiadamiac tylko chodzi o to, ze netent nie daje tak jak kiedys (Ty jestes wyjatkiem od reguly, ale NOREK ma zawsze przody) 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638 |
Odpalam dziś Dead or Alive (NetEnt),kręce,kręce i nagle...słychać strzały!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
a ja nie zgodzę się z poprzednikami. Fakt kasyno potrafi wjebać, ale ja stoję taktykę 10/25 spinów stawka. I tak o to jeżel na 0.40e nic nie daje spiny wjadą sobie na stawce 1e i można urwać 200/300e.  No i do tego wszystkiego polecamy gry Boom Brothers oraz Secret Code gdzie naprawdę można wygrać ładne sumy, przykład: na koncie jakieś pozostałości po graniu sprzed miesiąca w kwocie 0.11e stawka 0.05e ( 5 lini x 0.01e) wjeżdząją darmowe spiny daje 20e  Niby 20e kwota śmieszna, ale przy tej stawce ?  Pozatym polecam grę Hitman oraz Gladiator  Można naprawde ładne sumki urwać, np. Hitman bonus na stawce 1.5zł. wygrana 300zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Z mojego doświadczenia o wiele łatwiej wyrwać freefalls na gonzo na stawce pow. 1e ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
$
|
|
$
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195 |
widać czarno na białym że potrzeba Ci więcej doświadczenia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra. hmmm...za strzał 2.25zł gdy padają 3 scattery masz gwarantowane 600zł? Bo jakoś mi się nie wydaje.... przypadek...reguły nie ma... i pytanie za którym spinem trafiasz scartery, które muszą niestety też coś dać... poprostu masz lub miałeś lepszą sesje i dlatego polecasz te gry... są lepsze sloty..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560 |
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra. hmmm...za strzał 2.25zł gdy padają 3 scattery masz gwarantowane 600zł? Bo jakoś mi się nie wydaje.... przypadek...reguły nie ma... i pytanie za którym spinem trafiasz scartery, które muszą niestety też coś dać... poprostu masz lub miałeś lepszą sesje i dlatego polecasz te gry... są lepsze sloty.. a ja myślę że nie chodzi o 600zł za 3 scattery tylko o wygraną z free spinów które dały te scattery 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211 |
jednorazowa wygrana...czekam na wypowiedz autora powyzszych postów...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra. hmmm...za strzał 2.25zł gdy padają 3 scattery masz gwarantowane 600zł? Bo jakoś mi się nie wydaje.... przypadek...reguły nie ma... i pytanie za którym spinem trafiasz scartery, które muszą niestety też coś dać... poprostu masz lub miałeś lepszą sesje i dlatego polecasz te gry... są lepsze sloty.. a ja myślę że nie chodzi o 600zł za 3 scattery tylko o wygraną z free spinów które dały te scattery  to zależy czy przejdziesz na najwyższy poziom freespinow w gladiatorze. jeśli nie to są małe wygrane.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140 |
dostałem 2 euro free bet na paddypower [ media.paddypower.com]. może mnie ktoś poinstruować jak za tę kasę obstawić? już kiedyś miałem free beta 1 euro, ale nie mogłem dojść jak to wykorzystać ; /
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791 |
Panowie ni da się ukryć że na slotach netentu teraz coś trafić to graniczy z cudem, ale niedługo się to zmieni, bo nikt nie będzie tam grał.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|