Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
Haz$ #5104425 20/12/2011 10:28
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
tez od kilku tygodni mam to samo, kompletne zadnego ukladu dajacego zarobic, smierdzi to na odleglosc i powinni to zbadac,

jestem przekonany, ze automaty netent nie wyplacaja 95% wrzuconej kasy, a moze z 30%,

Bonus: Unibet
Haz$ #5104505 20/12/2011 12:01
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
Nie od dziś wiadomo,ze własciciele kasyn ze slotami NetEnt,cichaczem zmniejszyli procent wypłat do 25% (kryptonim "Donald's Quest")
Nieuczciwie zarobione pieniądze chcą zainwestować w Polsce,jedynym kraju,który mądrze rządzony przez Słońce Peru,nie wpadł w sidła kryzysu.

"Odcinanie prądu" w popularnych slotach,to nic innego,jak kontynuacja akcji z wytwarzaniem sztucznej mgły oraz tajemniczej śmierci Hanki Mostowiak.
Natomiast w nazwie nowej,popularnej gry "Jack and the Beanstalk" ukryta została data inwazji (dla niedowiarków- 19 liter,4 wyrazy: 19.04.2012r )


Haz$ #5104568 20/12/2011 16:04
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 4,175
Przyznaje racje, netent ostatnio naprawde jakis wałek prowadzi, u mnie to samo chociazby krecac wczoraj kilkaset spinow nawet raz na kilku grach nie dalo fajnego ukladu, to bardziej przypominalo klepanie, niz gre na slotach... :/

Haz$ #5104574 20/12/2011 16:14
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
veteran
veteran
Dołączył: Mar 2006
Posty: 1,344
ja 3 dni pod rzad, godzina 1:00 am, 3x 750 spinow w 3 roznych bukach, raz dalo free spiny z laczna suma monet 165!

to nie pierwszy raz kiedy po tylu spinach nic nie wpada, dlatego odstawiam gre na bok.

Haz$ #5104579 20/12/2011 16:20
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
podobnie u mnie na gonzo wygrana z freefellsow rzedu 4e

a zeby je trafic to trzeba z tydzien grac

moze netent postanowil odkuc sobie jackpota z hall od gods grin

Haz$ #5104581 20/12/2011 16:23
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
ja jebie bo to k jest kasyno setki tysięcy ludzi kręci i to na stawkach po 20e czy 50e i masz wielkie szanse ze wplacisz 10 x z rzędu po 1000e i zlecisz do 0 na stawce 2e b łatwo...
to jest kasyno a co za tym idzie loteria

Haz$ #5104586 20/12/2011 16:30
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2010
Posty: 214
jakaś lekka wajcha tam jest, często mam w netencie sytuacje, ze wchodzę w slot zaczyna elegancko sypać i po chwili wyskakuje komunikat, ze ...gra niedostępna, spróbuj ponownie za chwilę...(przy dobrym łączu internetowym), loguje się w tą samą grę jeszcze raz i oczywiście kicha na maxa, zaraz konto się zeruje

Haz$ #5104587 20/12/2011 16:32
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
kierownik zamieszania
kierownik zamieszania
Dołączył: Sep 2002
Posty: 10,617
Pointpoker [ads.mrgreen.com] Casino

We want to celeberate this by giving away up to 25 freespins!

1. Starting from 2011-12-20 00:01 CET untill 2011-12-21 23:59 CET PointCasino will give you 1 freespin for ever €2 wagered at PointCasino
2. The maximum numbers of freespins won this way is 25.
3. The freespins will be given for our brand new video slot game Jack and the Beanstalk.
4. Only wagering at NetEnt casino inside PointCasino will count towards this promotion.
5. The freespins will be credited into your account on friday Dec 23.


ostatnio trafilem na tej grze pierwszy raz free spiny i wygralem cale 1.63e grin

Haz to, ze kasyno to loteria nie musisz nikogo uswiadamiac
tylko chodzi o to, ze netent nie daje tak jak kiedys (Ty jestes wyjatkiem od reguly, ale NOREK ma zawsze przody)grin

Haz$ #5104589 20/12/2011 16:34
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
addict
addict
Dołączył: Jul 2009
Posty: 638
Odpalam dziś Dead or Alive (NetEnt),kręce,kręce i nagle...słychać strzały!

Haz$ #5104927 20/12/2011 21:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195

Haz$ #5104958 20/12/2011 22:06
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
a ja nie zgodzę się z poprzednikami. Fakt kasyno potrafi wjebać, ale ja stoję taktykę 10/25 spinów stawka. I tak o to jeżel na 0.40e nic nie daje spiny wjadą sobie na stawce 1e i można urwać 200/300e. smile No i do tego wszystkiego polecamy gry Boom Brothers oraz Secret Code gdzie naprawdę można wygrać ładne sumy, przykład: na koncie jakieś pozostałości po graniu sprzed miesiąca w kwocie 0.11e stawka 0.05e ( 5 lini x 0.01e) wjeżdząją darmowe spiny daje 20e wink Niby 20e kwota śmieszna, ale przy tej stawce ? smile


Pozatym polecam grę Hitman oraz Gladiator smile Można naprawde ładne sumki urwać, np. Hitman bonus na stawce 1.5zł. wygrana 300zł. wink


Haz$ #5104963 20/12/2011 22:07
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Z mojego doświadczenia o wiele łatwiej wyrwać freefalls na gonzo na stawce pow. 1e ... wink

Haz$ #5104964 20/12/2011 22:08
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra.

Haz$ #5104979 20/12/2011 22:16
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
H
$
$
H Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 15,195
widać czarno na białym że potrzeba Ci więcej doświadczenia grin

Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
Originally Posted by Shell
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra.


hmmm...za strzał 2.25zł gdy padają 3 scattery masz gwarantowane 600zł? Bo jakoś mi się nie wydaje.... przypadek...reguły nie ma... i pytanie za którym spinem trafiasz scartery, które muszą niestety też coś dać... poprostu masz lub miałeś lepszą sesje i dlatego polecasz te gry... są lepsze sloty..

Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2011
Posty: 2,560
Originally Posted by irokraw
Originally Posted by Shell
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra.


hmmm...za strzał 2.25zł gdy padają 3 scattery masz gwarantowane 600zł? Bo jakoś mi się nie wydaje.... przypadek...reguły nie ma... i pytanie za którym spinem trafiasz scartery, które muszą niestety też coś dać... poprostu masz lub miałeś lepszą sesje i dlatego polecasz te gry... są lepsze sloty..


a ja myślę że nie chodzi o 600zł za 3 scattery tylko o wygraną z free spinów które dały te scattery tongue

Haz$ #5105039 20/12/2011 22:53
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,211
jednorazowa wygrana...czekam na wypowiedz autora powyzszych postów...

Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Originally Posted by thomas_1500
Originally Posted by irokraw
Originally Posted by Shell
Wybaczcie, że post pod postem, ale polecam Gladiatora a przykład wygranej, stawka 2.25zł., 3 x scatter, wygrana 600 zł. na bet365. Gra w stylu Book Of Ra.


hmmm...za strzał 2.25zł gdy padają 3 scattery masz gwarantowane 600zł? Bo jakoś mi się nie wydaje.... przypadek...reguły nie ma... i pytanie za którym spinem trafiasz scartery, które muszą niestety też coś dać... poprostu masz lub miałeś lepszą sesje i dlatego polecasz te gry... są lepsze sloty..


a ja myślę że nie chodzi o 600zł za 3 scattery tylko o wygraną z free spinów które dały te scattery tongue


to zależy czy przejdziesz na najwyższy poziom freespinow w gladiatorze. jeśli nie to są małe wygrane.

Haz$ #5105338 21/12/2011 01:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
F
member
member
F Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 140
dostałem 2 euro free bet na paddypower [media.paddypower.com]. może mnie ktoś poinstruować jak za tę kasę obstawić? już kiedyś miałem free beta 1 euro, ale nie mogłem dojść jak to wykorzystać ; /

Haz$ #5105373 21/12/2011 01:48
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Sep 2011
Posty: 791
Panowie ni da się ukryć że na slotach netentu teraz coś trafić to graniczy z cudem, ale niedługo się to zmieni, bo nikt nie będzie tam grał.

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, JelineK, Sensei, alfa, forty, betowiec, burbon), 1,133 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,712
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1